Запорука міцного і гармонійного шлюбу - щастя дружини

Багато років психологи різних спеціалізацій намагаються знайти формулу щасливого сімейного життя. І, судячи з усього, це, нарешті, відбулося. Вчені стверджують, що запорукою спокою і гармонії в сім'ї є задоволеність дружини. У дослідженні взяло участь 400 подружніх пар (одному з подружжя має бути мінімум 60 років, середня тривалість шлюбу – 39 років).

В експерименті оцінювали якість шлюбу, специфіка взаємин подружжя. Випробуваним задавалися питання про ставлення одного чоловіка до іншого, розуміють і цінують вони почуття один одного.

Було встановлено, що пари, як правило, були задоволені життям. З цим була пов'язана і тривалість шлюбу. Чоловіки відчували себе найбільш добре в тому випадку, якщо їх подружжя позитивно дивилися на шлюб. Одним словом, щастя чоловіка знаходиться в залежності від щастя дружини.

Цікаво, що жінок дуже дошкуляла хвороба їх подружжя, в той час як у чоловіків такого не спостерігалося. Справа в тому, що коли дружини доглядають за хворим чоловіками, вони відчувають сильний стрес. Чоловіки ж, як правило, дистанціюються від залицяння за недомогающими подружжям, це лягає на плечі дочок.

Зловживання молоком підвищує ризик переломів

Проведене лікарями дослідження довело, що люди, які регулярно споживають молоко, значно більше повалені ризику переломів, ніж ті, хто вживає цей напій в істотно меншій кількості.

Зокрема, аналіз дослідження, що тривало майже 20 років, добровольцями якого стали майже 100 тис осіб, показав, що жінки, що зловживали молоком, значно частіше ламали горезвісну шийку стегна. Більш того, любительки молока частіше вмирали від різних серцево-судинних захворювань.

Читання порнобестселлера 50 відтінків сірого негативно впливає на здоров'я молодих жінок

За даними американських вчених, шанувальниці порнобестселлера Е Л Джеймс «50 відтінків сірого», як правило, зустрічаються з чоловіками, дозволяють себе щодо їх грубе звернення, а також страждають пристрастю до алкоголю і нездорового харчування.

Так, в обстежувану групу увійшли 650 жінок у віці від 18 до 24 років, що пристрастилися до цього твору. З'ясувалося, що серед тих, хто прочитав першу частину цього роману, на 25% частіше спілкувалися з чоловіками, практикуючими підвищувати на них голос, на 34% з партнерами, виявляють девіантну поведінку, і на 75% мали нестабільний харчування.

У тих же дам, хто прочитав всі три частини книги, на 65% були проблеми зі спиртними напоями і сексуальні зв'язки щонайменше з п'ятьма чоловіками.

Враховуючи подібний вплив еротичної літератури на свідомість жінок, фахівці рекомендують батькам спілкуватися на тему сексуальність з дітьми, які досягли п'ятирічного віку.

Лікарі виявили зв'язок між підвищеним холестерином і раком грудей

Результат досліджень американських вчених, спрямованих на виявлення причин розвитку раку молочної залози показав: рівень холестерину в даху може стати яскравим показником підвищеного ризику розвитку раку грудей. За своїм шкідливого впливу холестерин порівнюють з гормональними стрибками.

За заявою лікарів, продукти метаболізму холестерину є кілька ж сильними збудниками онкозахворювань молочної залози, як і естроген. Проведені експерименти на мишах показали, що продукти обміну холестерину в 75% випадків викликали рак грудей. Таким чином, ще раз була доведена зв'язок ожиріння і раку молочної залози.

Не так давно причинами підвищення ризику розвитку раку грудей вчені називали надмірне вживання хлібобулочних виробів після настання менопаузи. Також було помічено, що зовнішні фактори впливають на розвиток цієї страшної хвороби не менше, ніж внутрішні, на зразок генетичної схильності.

Ревнощі - одна з причин розвитку слабоумства у жінок

На думку фахівців, жінки, схильні до ревнощів, часто схильні до зміни настрою, тривожним станам. Але найголовніше – ревнивиці дуже часто страждають від нейродегенеравтивных проблем.

Швецкие вчені провели експеримент, в якому взяли участь 800 жінок у віці 46 років. Дослідження тривало протягом 38 років. Добровольці заповнювали тести, завданням яких було дослідження їх особистості. Тести повинні були розповісти вченим про ступінь невротизму жінок, їх пам'яті, рівні екстраверсії та інтроверсії. Жінки також овтечали на питання про те, як часто вони відчувають стрес, роздратування, нервозність, проблеми зі сном. Оцінку потрібно було поставити за шкалою про 0 до 5.

Виявилося, що невротичні жінки, в два рази більше схильні до розвитку недоумства, ніж їх більш спокійні соплеменницы. Зокрема, мова йшла про хвороби Альцгеймера.

На основі зеленого чаю створять ліки від раку

Про чудодійні властивості зеленого чаю відомо давно. Вхідні в цей напій речовини благотворно впливають на роботу судин і серця, нормалізують рівень холестерину в крові, надають прекрасне допоміжне дію при схудненні. За останніми даними зелений чай може стати основою для виробництво препарату, що бореться з раковими захворюваннями.

Було встановлено, що кахетіни, що входять до складу чаю, можуть надавати дієве властивість при боротьбі зі злоякісними пухлинами. Вчені переконані: якщо поєднувати традиційну схему лікування онкологічних захворюваннями з цими речовинами, можна різко знизити досить важкі прояви наслідків хіміотерапії і променевих методів лікування. Лікарі заявляють, що кахетіни, будучи органічними речовинами, абсолютно безпечні і способи знижувати інтоксикацію онкохворих.

Вчимося економити «по-крупному» в аптеках

З кожним з нас трапляються неприємності пов'язані зі здоров'ям. А коли починають хворіти наші близькі – чоловік, дружина або діти, ми і місця собі знайти не можемо. Зрозуміло, що в цьому випадку ми відразу ж біжимо в аптеку, і витрачаємо пристойну суму на ліки. Воно і зрозуміло, адже для здоров'я близьких ніяких грошей не шкода.

Але давайте розберемося, чи є такий крок правильним і доцільним? Або у правилі «найдорожче – найякісніше» у фармацевтиці є свої винятки? Щоб зрозуміти це, варто трохи заглибитися в систему роботи медичного бізнесу.

Спочатку варто сказати, що на створення фактично будь-якого нового препарату йде до 400 млн. доларів, а сам процес створення займає до 15 років. Цифри величезні, а витрати сил, часу і грошей повинні окупатися. Для того, щоб окупити всі витрати, фармацевтичні компанії сильно завищують ціни на інноваційні препарати. З одного боку, створення такого препарату принесло багато користі суспільству, з другого, багато хто просто не можуть їм скористатися, через високу вартість. Але, на щастя, існують аналоги, які значно дешевше оригіналів. Так давайте ж розберемося, як це працює, і чи доцільно використання таких «замінників»?

Справа в тому, що основна діюча речовина оригінального ліки, практично завжди має аналоговий препарат, а основним розходженням між ліками, є додавання в препарат різних інноваційних елементів. Наприклад, нового каталізатора, проміжного продукту або застосування іншого, більш ефективного розчинника. У той же час ліки-аналоги виробляються за суворими правилами і під суворим контролем організації GMP, яка стежить за якістю лікарських засобів.

Варто сказати, що у фармацевтичному світі виробництво таких аналогів є нітрохи не негожим, а багато популярні фармкомпанії можуть похвалитися майже столітньою історією випуску подібних ліків. Та й багато лікарі сходяться на думці, що дія аналогів нітрохи не гірше оригіналу, а найчастіше, прийом «копії» переноситься пацієнтом навіть краще, як раз в силу того, що в ньому немає такої кількості «побічних» добавок.

До речі, в Європі лікуючий лікар не має права виписувати бренд, а тільки активний аналоговий препарат. Після отримання рецепту, пацієнт з допомогою фармацевта в аптеці підбирає ліки з вмістом даного препарату залежно від своїх фінансових можливостей або медичної страховки.

Отже, головне питання, що ж все-таки купувати? Адже коли приходиш в аптеку, в пошуках звичайних крапель для носа, бачиш на прилавку не менше 20 різних видів назальних крапель з цінниками від 10 до 300 рублів, а фармацевт, слідуючи політиці компанії, що цілком може порадити найдорожчі...

Для наочності нижче наведена порівняльна таблиця ліків з одним і тим же аналоговим препаратом в основі, вирішують одні і ті ж завдання, але зовсім різних за ціною.

Вчимося економити «по-крупному» в аптеках

Вчимося економити «по-крупному» в аптеках

Виходить, купуючи більш дешеві аналоги, ви економите гроші, не економлячи на якості. Але в будь-якому випадку, перш ніж купувати будь-який препарат, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом. Адже тільки фахівець зможе грамотно підібрати лікарський засіб і поставити діагноз. Крім цього, не забувайте запитувати у фармацевта про діючі знижки та акції, адже практично в кожній мережі аптек діє система накопичувальних знижок, або знижок для певних груп населення.

Будьте здорові!

Ваш Тоні Дисконту,

http://disconti.ru/

Яндекс.Метрика