Повний відмова від брехні дає несподіваний ефект
Французькі вчені помітили незвичайний факт: у разі якщо особа протягом 10 днів говорить тільки правду, рівень його психологічного задоволення життям різко підвищується. Так само було відмічено, що відбувається і загальне зміцнення здоров'я людини. Подібний спосіб фахівці рекомендують випробувати на собі людям, схильним до депресії і депресивних станів, часто відчувають занепад сил і зниження самопочуття.

Добровольці були розділені на дві групи. Учасники першої говорили тільки правду, другим же дозволялося лукавити. Усі задіяні в експерименті люди проходили обстеження на детекторі брехні, відповідали на тесовые питання, завданням яких було виявлення фортеці їх здоров'я.

Підведені через десять днів після початку експерименту підсумки показали: у тій групі, де добровольці були зобов'язані говорити тільки правду, їх психологічний і фізичний стан істотно покращилися. Зокрема, була відзначена стабілізація артеріального тиску.

Підвищений вміст цукру в крові значно підвищує ризик розвитку онкології

Проведене дослідження, учасниками якого стали 900 тис. людей з усіх куточків планети показав, що в разі наявності преддиабета (надмірно підвищеного відсотка цукру, зміст якого, проте, недостатньо для постановки діагнозу «діабет» ), ризик виникнення онкологічних захворювань підвищується на цілих 15%.

Такі показники насамперед стосуються підвищення ризику розвитку раку молочних залоз (на 20%), печінки (на 60%), шлунка і товстої кишки(на 50%), а також ендометрію (на 60%).

Причин подібного медики називають безліч. Зокрема, збільшений вміст цукру підвищує стійкість організму до інсуліну, наслідком чого є надлишкове виділення інсуліноподібних білків, що викликають ріст пухлинних клітин. Лікарі Не виключають і генетичну складову цього процесу.

На думку лікарів, без лікування преддиабета всього за п'ять років перетворюється в справжній діабет. Діагностування першого здійснюється досить легко. В разі його виявлення, фахівці рекомендують дотримуватися дієти, приймати спеціальні препарати і жити фізично активним життям.

Вчені назвали пози під час сексу, небезпечні для здоров'я чоловіків

Канадські вчені встановили, що певні пози під час заняття сексом можуть бути небезпечними для чоловічого здоров'я. Зокрема, називається положення, при якому обидва партнери перебувають на боці (поза «ложки»). Дослідження показало, що при такому розташуванні, завдається шкода спині чоловіки. Протилежний ефект показала поза «по-собачому», коли чоловік знаходиться позаду жінки, стоячи на четвереньках. Таке становище навпаки корисно для чоловіків, які мають певні проблеми зі спиною.

Вчені вивчали стан хребта в русі. Предметом дослідження стали п'ять найбільш популярних поз. З'ясувалося, що «ложечки» показані при болях у спині, однак, спрацьовує цей метод далеко не завжди. У разі якщо чоловік відчуває дискомфорт у хребетному стовпі, йому рекомендується поза «по-собачому».

Деякі прийняли участь в експерименті чоловіки заявили, що часом відчували підсилюється біль під час сім'явиверження. А деякі взагалі намагалися уникнути оргазму.

Вчені: перший сексуальний партнер може впливати на майбутнє потомство жінки

Вітчизняні вчені прийшли до цікавого висновку: перший сексуальний партнер жінки здатний робити вплив на розвиток потомства. Такі результати були отримані в ході вивчення кактусових мух.

Було встановлено, що після першого в житті статевого акту стартує процес, який впливає на потомство вже від іншої особини комахи. Стосується подібне людини, поки не встановлено.

Цікаво, але до кінця XIX століття в Західній Європі вважалося, що перший у житті жінки чоловік здатний передавати її майбутнім дітям гени, незалежно від того, хто ж стане їх батьком. Подібний процес отримав назву «телегонії».

Названа найкраща країна для проживання літнім людям

Сьогодні відзначається День літньої людини. Якась громадська організація HelpAge International склала власний рейтинг з 96 країн за якістю життя літніх людей. Його першу сходинку зайняла Норвегія. Росія розташувалася на 65 місці, а на останньому – Афганістан.

В основу рейтингу було покладено рівень соціального і матеріального добробуту людей, що перейшли рубіж у 60 років.

Крім Норвегії, у першу трійку увійшли Швеція, Швейцарія та Канада.

Дайте що-небудь від голови, або Все, що потрібно знати про таблетки від головного болю

Універсальної пігулки від головного болю, на жаль, не існує. Справа не в тому, що фармацевти світу погано працюють. Проблема полягає в тому, що головні болі мають різні причини і можуть бути симптомами майже півсотні хвороб. Тому прийняти «що-небудь від голови» – не завжди хороше рішення, адже абсолютно безпечних таблеток немає, і всі вони створені для боротьби з різними типами болів.

Аспірин

Лідер списку найбільш популярних препаратів від головного болю вперше з'явився в аптеках у 1899 році як жарознижуючий засіб. Незабаром були помічені і його знеболюючий та протизапальний ефекти. Сучасні вчені довели цінні профілактичні властивості ацетилсаліцилової кислоти: вона попереджає інфаркти, інсульти, утворення тромбів, знижує ризик розвитку раку простати, товстої кишки, молочної залози.

Але в цій бочці меду є прикра ложка дьогтю:

  • пригнічуючи активність ферментів, що беруть участь у синтезі речовин, що викликають запалення, аспірин пригнічує одночасно і фермент, що забезпечує безперебійне функціонування клітин слизових оболонок, у першу чергу – шлунка. Форма приймання (таблетки, уколи, «шипучки») абсолютно не має значення, при перевищенні доз може розвинутися так звана лікарська виразка.

Всілякі рекламні трюки на кшталт оболонок, що розчиняються тільки в кишечнику, або щадних шлунок шипучих напоїв – лише спроби виробників черговий раз приспати пильність покупця.

  • Крім того, аспірин протипоказаний майбутнім мамам у першому триместрі вагітності: його прийом збільшує ризик формування патології статевих органів хлопчиків.

Нурофен

Мало хто знає, але нурофен створювався спеціально для спортивної медицини: препарат дуже добре справлявся з болями при отримані травми. Однак виявилося, що нурофен – добрий помічник у боротьбі з болями самого різного характеру. Його дія теж заснований на придушенні вироблення ферментів, тому головний недолік всіх препаратів на базі ібупрофену – негативний вплив на ШКТ.

  • Найнесподіваніший для таблеток від голови побічний ефект, помічений при тривалому вживанні Нурофена, – головні болі.

Анальгін

Добре відоме ще з часів Радянського Союзу засіб від будь-яких болів рятує багато голови від страждань і сьогодні. Світ знає його під назвою metamizole natricum (метамізол натрій). Як дуже ефективний компонент входить до складу багатьох таблеток: «Торалгина», «Темпалгину», «Максигана», «Баралгіну», «Пенталгіну» і т. д.

  • Часте і тривале застосування анальгіну пригнічує утворення формених кров'яних елементів і несприятливо позначається на нервовій системі.

Парацетамол

Менш ефективним, ніж його попередники в списку, але вважається більш безпечним. Добре справляється з головним болем, викликаної інфекціями і високою температурою.

В Америці цей препарат стали продавати в 1953 році як альтернативу подразнюючій слизову оболонку шлунка аспірину. В цьому ж якості в 1956 році активна рекламна компанія представила британцям «Панадол» (все той же парацетамол), втім, він продавався тільки за рецептом. Сьогодні парацетамол входить до складу більше 500 безрецептурних лікарських засобів, і медики забили тривогу: його передозування – найбільш часта причина поразок печінки.

  • Особливо токсичний парацетамол для печінки при одночасному прийомі з алкоголем.

Цитрамон

Добре відомий радянський бренд, але сьогодні кожна компанія випускає його за власною рецептурою. Майже завжди це поєднання аспірину, парацетамолу та кофеїну. Належить до препаратів вибору є кращим лікарських засобів, який призначається при різних захворюваннях в першу чергу (в силу найменших побічних ефектів).

Ще Гіппократ наполегливо радив: «Не нашкодь», а Козьма Прутков закликав «зріти в корінь», тому ніхто не закликає терпіти головний біль, але розібратися в причинах її виникнення, встановити найбільш підходящі ліки і підібрати безпечну його дозування може тільки лікар.

Яндекс.Метрика