Нову пошесть серед чоловіків - пластика сосків

Як розповіли пластичні хірурги, останнім часом в клініки почали звертатися чоловіки з незвичайним бажанням – зробити пластику сосків. Ця операція, яка донедавна вважалася екзотичної, набуває все більшу популярність. Причина – представники сильної статі хочуть бути схожими на ідеал чоловічої краси – футболіста Девіда Бекхема.

Проведене дослідження показало, що більшість чоловіків хотіли б мати плоскі, симетричні, круглі соски, колір яких має бути значно темніше, ніж навколишня шкіра. Саме такі соски має Девід Бекхем.

Безумовно, попит знайшов серед хірургів негайний відгук. Все більша кількість клінік почали пропонувати таку послугу, до якої стали вдаватися не тільки професійні бодібілдери, але й рядові «качки», які за родом своєї зайнятості змушені часто перебувати з оголеним торсом серед своїх одноплемінників.

Дві чашки кави в день здатні зробити чоловіка безплідним

Американські вчені зробили сумне для багатьох кавоманів заяву: лише дві чашки кави в день здатні істотно знизити репродуктивну функцію чоловіка.

Чоловіки, які зловживають цим бадьорить напоєм, мають всього лише один з п'яти шансів стати батьком за допомогою штучного запліднення (ЕКЗ) їх подруг. Для тих представників сильної статі, які здатні обмежити свою тягу до кави однією чашкою, шанс побачити власної дитини дорівнює 52% відсоткам.

На думку лікарів, кофеїн чинить негативний вплив на сперматозоїди. Пораховано, що в одній чашці кави міститься близько 100 мг кофеїну. Чоловіки, які щодня вживають понад 265 мг цієї речовини, мають досить низькі шанси мати потомство. А ось пиво, випите в кількості 750 мл перед сном, навпаки, підвищує відсоток успіху в зачатті дитини.

На думку лікарів, розумне кількість спиртного здатне не тільки скорочувати випробовуваний чоловіком стрес, але і підвищити ймовірність закладу потомства. У спостереженні взяли участь 105 чоловіків, середній вік яких склав 37 років. Дружини добровольців проходили через ЕКО. Дослідження, що проводилося протягом 6 років, показало, що, незважаючи на те, що алкоголь і кофеїн в цілому не впливають на кількість вироблюваних сперматозоїдів або ж швидкість їх пересування, останній різко збільшує ризик розвитку чоловічого безпліддя.

Лікарі: використання дешевих контактних лінз може привести до сліпоти

Контактні лінзи давно стали панацеєю для людей, з упередженням ставляться до носіння окулярів. В рамках жорсткої конкуренції, щоб задовольнити величезний попит, інтернет-магазини почали продавати дешеві лінзи, використання які призвело до сплеску очних інфекцій. Медики попереджають: придбання неякісних контактних лінз може привести до втрати зору.

У західних країнах контактні лінзи виписуються виключно офтальмологами, які одночасно проводять перевірку зору. Безумовно, подібна послуга недешева, тому, прагнучи заощадити, люди самостійно вирішують цю проблему, купуючи через Мережу лінзи в кілька разів дешевше.

Інтернет-магазини часто продають товар низької якості, який може стати причиною захворювань і навіть виникнення сліпоти. Зокрема, серед найбільш поширених очних хвороб, що виникають в результаті носіння контактних лінз низької якості, найбільш поширеною є мимивирус, наносить серйозні пошкодження рогівки.

Причиною повсюдного поширення мимивуруса є також відмова людей від необхідної перевірки зору, наслідком якої стає грамотний підбір лінз. А адже при плановій офтальмологічної перевірки, лікар може вчасно помітити ознаки інфекції.

Перші симптоми булімії і анорексії можуть з'явитися ще в дитинстві

Вважається, що булімія і анорексія з'являються у людей в підлітковому віці. Однак у деяких випадках перші симптоми цих захворювань можна виявити ще в дитинстві. Канадські вчені провели дослідження, учасниками якого стали 200 дітей у віці від 8 до 12 років, які мають різні проблеми з харчуванням. Деякі з учасників експериментальної групи навіть проходили спеціальне стаціонарне лікування з-за виявлених розладів, пов'язаних з відхиленням в травленні і метаболізмі.

З'ясувалося, що 15% відсотків дітей періодично викликали у себе блювоту, а 13% страждали різними формами булімії. Фахівці також виявили, що третина групи добровольців мали різні психічні відхилення і потребували в спеціальному лікуванні. Отримана інформація багато в чому відкрила очі на проблему дитячого порушення харчування. Виявилося, що булімія і анорексія «розширюють» сферу свого охоплення. Хвороби стрімко молодіють». Лікарі рекомендують батькам строго відстежувати харчування своїх дітей і у разі його порушення звернутися за консультацією до психолога.

Знання кількох іноземних мов не є показником високого інтелекту

Вчені з Шотландії розвінчали стійкий міф про те, що люди, які знають кілька іноземних мов, мають більш високий рівень інтелектуального розвитку, ніж у їх однолітків, що володіють, крім рідної, тільки однією мовою.

В ході дослідження було підібрано три групи добровольців, в першу з яких увійшли багатомовні люди, у другу – поліглоти, в третю – люди, що володіють двома діалектами англійської мови. У результаті з'ясувалося, що припущення щодо відповідності знання декількох мов і високого IQ – звичайний міф.

Вчені відзначають, що вивчення іноземних мов дуже корисно, так як дозволяє не тільки тренувати пам'ять, але і вільніше почувати себе в подорожах і знайомствах з людьми інших культур. Більше того, вивчення мов в зрілому віці може позбавити людину від інтелектуальної деградації.

Вживання помідорів значно знижує ризик розвитку раку простати

Було встановлено, що регулярне споживання томатів спосбно значно знижувати ймовірність розвитку раку простати. Саме з цього, наполягають медики, помідори повинні стати обов'язковим елементом у раціоні будь-якого чоловіка. З'ясувалося, що постійне споживання помідорів здатне на 20% знизити онкозахворювання передміхурової залози.

Секрет такої дії томатів полягає в наявності в них великої кількості лікопіну, антиоксиданту, здатного ефективно боротися з шкідливими речовинами в організмі, а також захищати клітини від пошкоджень. Вчені радять усім активно додавати в їжу дані плоди, в цілях профілактики захисту від раку.

Газована вода завдає непоправної шкоди емалі зубів всього за 30 секунд

Як стверджують австралійські вчені, всього лише один ковток газованої води може нашкодити емалі зубів. Особливо ризикують діти, у яких емаль ще не сформована. Проведені дослідження довели, що высоконцентрированные цукром напої завдають непоправної шкоди емалі всього за 30 секунд.

Стоматологи відзначають, що дуже часто стикаються у своїх пацієнтів з проблемою ерозії зубів, однак, частіше за все це відбувається вже запізно. Помічено, що ерозія спостерігається найчастіше у дітей, які нехтують нормальної гігієною зубів і вживають занадто багато газованих напоїв.

Газовані напої відрізняються підвищеною кислотністю, що дозволяє їй легко вступати у взаємодію з тканинами зубів, руйнуючи їх. Медики рекомендують батькам обмежувати кількість газованих напоїв в раціоні дітей. Газовану воду краще замінити соками з низьким вмістом цукру або ж просто на свіжі фрукти.

Режим дня сучасних людей практично вбиває їх здоров'я

Досить часто трапляється, що прокинувшись в бадьорому настрої, до середини дня людина починає відчувати сильну втому. На думку медиків, це пов'язано з необхідністю вставати рано вранці. Щоб компенсувати недосип у робочі дні, більшість людей відсипаються у вихідні, що, однак, ніяк не рятує ситуацію.

Будучи вимушеними відчувати стрес на роботі, затягують зі сном ввечері, а вранці прокидаються дуже рано, в середньому втрачаючи при цьому 40 хвилин якісного сну. Лікарі попереджають: такий спосіб життя загрожує серйозними наслідками. Неправильний режим призводить до збою «біологічних годин», погіршення настрою, пробудженню сильного голоду.

Зміни настрою сусідять із заниженням самооцінки. Поступово стає все важче фокусуватися на роботі, що відбивається на її якості. Людину постійно мучить бажання сну, погіршується статеве життя, на яку фактично не залишається часу. Фахівці рекомендують старанним працівникам лягати спати ще не пізніше 22 години, а двічі в тижні – до півночі.

Яндекс.Метрика