Про що говорить стан нігтів
В теплу пору року, коли відкрита взуття стає актуальною, ми звертаємо більше уваги на свої ноги і, зокрема, на нігті на ногах.

На нігтьових пластинках відображається стан багатьох внутрішніх органів. Так що уважно розгляньте свої нігті: зміна їх кольору, структури, появу яких-небудь дефектів можуть сигналити про досить серйозні болячки, які поки ще знаходяться в прихованій формі.

- Поздовжні коричневі смужки на нігтях говорять про підвищений вміст в організмі заліза, а також про гормональні порушення.

- Синюватий і синювато-фіолетовий колір нігтів сигналить про неполадки в роботі серця, серцевої недостатності.

- Білястими нігті бувають при розвитку запалень печінки, захворюваннях щитовидної залози, підвищеної функції надниркових залоз.

- При захворюваннях крові, анемії нігтьові пластини стають блідо-блідо-рожевими.

- Білі крапочки або поздовжні смужки (борозенки) на нігтях можуть бути пов'язані з порушеннями в роботі травної системи. Подібні прояви бувають, якщо вам невдало зробили манікюр і, відсуваючи колонігтьову шкірку, пошкодили ростковую зону - матрицю.

- Крихкість нігтів і їх розшарування може бути пов'язано з декількома речами. Можливо, вам в організмі не вистачає цинку і кальцію. Часто нігті псуються подібним чином, якщо ви постійно возитеся з пральним порошком та миючими засобами без гумових рукавичок чи користуєтеся лаком для нігтів невисокої якості з підвищеним вмістом їдких хімікатів.

- Шаруються нігті при нестачі в організмі мікроелементів - кальцію і кремнію. Кальцій краще засвоюється з молочних і кисломолочних продуктів, кремній зі свіжих овочів (особливо їм багаті листові салати, редис), нешліфованого рису і вівсяної крупи.

- Якщо ж ніготь починає кришитися, набуває жовтуватий колір, шкіра навколо нього червоніє, лущиться, з'являється неприємний свербіж, то, можливо, це грибкове захворювання. Зараження грибком відбувається найчастіше у басейнах, душових кабінах, роздягальнях фітнес-клубів (грибок любить тепло і вологість). "Народними засобами" грибок не лікується, тому при перших же симптомах потрібно звернутися до лікаря-дерматолога.

При грибку нігтів, а також для профілактики грибкової інфекції або при підвищеній ламкості і расслаивании нігтів використовуйте Микозан! Недавно з'явившись на ринку, він вже зарекомендував себе, як якісне і інноваційний засіб, про що свідчать численні позитивні відгуки пацієнтів.

Про що говорить стан нігтів Вироблений Голландськими вченими на основі найсучасніших технологій, унікальний комплекс компонентів Микозан

• глибоко проникає в товщу нігтя, викликає загибель грибка та зупиняє його подальше розповсюдження по нігтю

• підвищує щільність нігтів, повертаючи їм здоровий і привабливий вигляд, а також запобігає повторне інфікування

Додатковою перевагою є і те, що застосовувати Микозан не тільки зручно, але й приємно! Він не має запаху і зовні непомітний на нігті. Що входить в комплект спеціальна пензлик-аплікатор дозволяє більш ефективно і швидко наносити склад на поверхню нігтя, а одноразовими пилочками легко і зручно щотижня обробляти уражені ділянки, тим самим прискорюючи одужання і повернення вашим нігтям красивого зовнішнього вигляду.

Микозан застосовують два рази в день протягом чотирьох тижнів.

Потім один раз в день до повного відростання здорового нігтя.

Лікарі застерігають від використання мобільного телефону в темряві

На думку лікарів, користуватися мобільними пристроями в повній темряві вкрай небезпечно для зору. Так, один 26-річний китаєць, любитель тривалих нічних знайомитися зі своєю дівчиною через sms, отримав відшарування сітківки і мало не втратив зору. Медики були змушені в терміновому порядку прооперувати хлопця.

Сітківка – найважливіший світлочутливий елемент очі, відповідає за передачу сигналів через зоровий нерв в мозок людини. Відшарування сітківки можна відчути, якщо перед очима відбуваються раптові спалахи світла або ж з'являються якісь плями. Подібне характерне для людей після п'ятдесяти років. Однак, із-за активного використання мобільних пристроїв, відшарування сітківки відбувається і у молодих людей.

Справа в тому, що екрани телефонів і планшетів дуже напружують очі, які за своєю природою звикли розрізняти тривимірні об'єкти. У мобільних ж пристроях передбачаються тільки двомірні зображення.

Безумовно, не кожна людина, безперервно користується мобільними засобами, отримує відшарування сітківки, це все ж таки досить серйозне захворювання. Як правило, найбільш приватним наслідком подібних захоплень стає короткозорість.

Вчені пояснили причину виникнення гомосексуальності

З'явилася на початку 90-х ідея гена, відповідального за гомосексуальність викликала справжній фурор. Один американський генетик опублікував дані, згідно з якими у сім'ях, де у кількох чоловіків з боку матері в декількох поколіннях спостерігалися гомосексуальні переваги, в структурі ДНК був єдиний ген Х-хромосоми.

Не так давно з'явилося дослідження, яке підтвердило і поглибило це відкриття.

Зокрема, було встановлено зв'язок гомосексуальності з ще трьома генами, але вже на інших хромосомах. Однак вчених цікавило зовсім інше питання: чому ці гени мають таку широку поширеність – від п'яти до одинадцяти відсотків. Очевидно, що у чоловіків-геїв дітей значно менше, ніж у чоловіків з традиційною сексуальною орієнтацією. Тоді, згідно з логікою, ген, відповідальний за гомосексуальність, поступово повинен зникати.

Причина полягає в існуванні спеціальних генів-антагоністів, які проявляють себе особливим чином у чоловіків. Італійські дослідники опублікували дані, згідно з якими жінки, що мають в рідні чоловіків-гомосексуалів, мали дітей в 1, 3 рази більше, ніж у родичок чоловіків-гетеросексуалів. Виходить, що ген гомосексуальності підвищується тільки у чоловіків-геїв, а у жінок підвищує бажання мати якомога більшу кількість дітей.

Лікарі: голодування відновлює імунну систему людини

Американські вчені опублікували досить цікаві результати проведеного ними дослідження. З'ясувалося, що періодичні процедури голодування, що тривають не більше чотирьох днів, надають відновлюючу дію на імунну систему людини. Зокрема, на збільшення кількості лейкоцитів.

Особливо корисно таке голодування людям з ослабленим імунітетом, зокрема, онкохворих, у яких нетривалий відмова від прийому їжі сприяє нівелюванню побічних ефектів хіміотерапії. Стовбурові клітини позбавленого їжі організму починають активно виробляти лейкоцити, відновлюючи імунну систему.

Причина цього явища полягає в тому, що людський організм в умовах голодування намагається максимально зберегти кількість енергії, наслідком чого стає позбавлення від непотрібних або пошкоджених клітин.

Вчені: вивчення іноземних мов може захистити від недоумства

Шотландські вчені відкрили несподівану для здоров'я користь від вивчення іноземних мов. З'ясувалося, що подібна навантаження може захистити людину від старечого недоумства. Це припущення підтвердило дослідження, в якому взяли участь понад 260 11-річних дітей. Вчені відстежували здатність респондентів до запам'ятовування інформації, а також їх IQ. Через 60 років, коли людям, які взяли участь у дослідженні, минуло 70 років, вчені повторили експеримент. Виявилося, що у тих, хто вивчав іноземні мови, мислення було більш точним, а інтелектуальні здібності значно вище, ніж ті, хто мовами не займався.

Фахівці стверджують, що приступати до вивчення іноземних мов можна в будь-якому віці. Однак уточнюють, що в дитинстві це робити значно простіше.

Стало відомо, які хвороби росіяни зможуть лікувати за кордоном безкоштовно

У результаті впровадження нової держпрограмі, для росіян значно полегшиться отримання медичної допомоги за кордоном. Правда, це стосується поки що тільки тих, кому вітчизняні лікарі допомогти не в силах.

У перелік захворювань, з якими росіяни вправі звернутися в закордонні клініки входять:

  • деякі вроджені вади розвитку,
  • генетичні захворювання,
  • важкі випадки вроджених імунодефіцитів,
  • дитяча трансплантація.

Основне показання для лікування цих захворювань за кордоном – відсутність необхідних спеціалістів або ж технологій в Росії.

Відповідно до типового контракту, запровадженого Міністерством охорони здоров'я, і передбачає проведення обстежень з використанням технологій і лікарських препаратів, іноземні послуги можуть бути представлені не пізніше місяця з моменту укладення договору.

Зі свого боку закордонні клініки зобов'язані ознайомити пацієнтів зі всієї необхідної медичної документації та видати її копію на руки. Гроші за лікування будуть перераховуватися Мінздравом РФ. Відомості про стан здоров'я, діагноз та вартості лікування розголосу не підлягають.

Розірвати укладений договір можливе лише за спільним рішенням сторін або за рішенням країни, де виявляється лікування.

Яндекс.Метрика