Люди, які багато заробляють, рідше займаються сексом

Проведене опитування понад півтори тисячі англійців показав, що у випадку, якщо людина займає на службі ключові або ж керівні позиції, то в сексуальному плані він досить пасивний. Як показали дослідження, люди, які отримують в якості щомісячної зарплати суму від 50 тис. фунтів (близько трьох мільйонів рублів) мають сексуальні контакти всього лише один раз в тиждень.

Ті ж хто отримує від 15 до 34 тис. фунтів (до 2 млн рублів) вступають в інтимні стосунки більше двох разів. Причина банальна: люди, які заробляють багато грошей, змушені витрачати на це значно більше сил і часу, ніж їх менш успішні колеги. Він змушені більше думати про свою кар'єру, в результаті чого на секс просто не залишається сил.

Багатії також сильно ризикують, що в підсумку відбивається на їх сексуальну поведінку: з'являються зради або ж девіантні сексуальні схильності.

Тепло: друг чи ворог?

Щоб вилікуватися від будь-якої недуги люди готові спробувати будь — які засоби- від патентованих дорогих препаратів до нетрадиційної медицини і змов. Що вже говорити про теплові процедури, зокрема про бані, яка давно випробувана безліччю поколінь і є доступною і популярною для багатьох.

Цілюще тепло парилки, гарячі ванни, грілки, компреси, гірчичники і т. п., давно посідають одне з перших місць серед засобів, застосовуваних при самолікуванні.

Але, на жаль, такі маніпуляції зовсім не так нешкідливі, як здається. У багатьох випадках подібні дії замість полегшення приносять погіршення, і провокують посилене розвиток хвороби.

А значить, треба зрозуміти, в якому випадку тепло може принести користь, а коли просто небезпечно.

Користь

Тепло незамінний, коли потрібно розслабитися — під його дією розширюються кровоносні судини, активізується потовиділення і стимулюються обмінні процеси.

Тепла ванна, прийнята після важкого дня, чудово допоможе при м'язах утомлених, а при артрозі тепло зніме біль у ниючих суглобах за рахунок припливу крові до них і простимулює харчування хрящових тканин.

Якщо мучать ниркові коліки, допоможуть як сидячі ванни, так і сухе тепло.

Якщо ви підхопили застуду, відвідування лазні допоможе швидко позбутися від цієї неприємності, але (тут будьте уважні) тільки на першій стадії хвороби, скажімо, з'явився сильний нежить.

Якщо хвороба прогресувала і перейшла, наприклад, бронхіт або розвинулося запалення легенів, парилка заборонено категорично, буде лише гірше.

Шкода

В першу чергу, вплив тепла протипоказано при будь-яких запаленнях. Наприклад, не можна прогрівати хворі суглоби, якщо навколо них спостерігається почервоніння та набряк — це означає, що йде запальний процес.

Коли спостерігається порушення кровообігу, є шкірні захворювання, не в порядку судини, присутні травми і удари, теплові процедури застосовувати не варто (кров, доливаючи до синців, лише погіршить справу).

Підвищену обережність повинні дотримуватися вагітні жінки. Іноді досить просто попарити ноги (просте і начебто нешкідлива дія), щоб отримати викидень.

Гарячі ножні ванни шкідливі для людей, які страждають варикозом і атеросклерозом ніг — судини просто не витримують підвищеного навантаження. Не можна лікуватися теплом і при підвищеній температурі.

При циститі від лазні теж доведеться відмовитися — її відвідування тільки посилить запальний процес.

Коли тепло — ворог

Отже, спробуємо розібратися трохи докладніше, при яких захворюваннях прогрівання може бути небезпечним.

Коли закладений ніс або заболіло горло, здається природним, що тепло піде на благо. Тим більше народні способи — подихати над картоплею, прикласти до хворого місця зварене яйце, поставити зігріваючий компрес і т. д., давним-давно з успіхом використовуються безліччю людей.

Але і тут є деякі нюанси. Скажімо, якщо у вас не просто закладений ніс, а наявна гайморит або гнійний синусит (запалення носових пазух), якщо ви не застудилися, а занедужали ангіною, то будь тепловий вплив дуже часто призводить до ускладнень.

Наприклад, прогріваючи ніс можна заробити запалення вуха, а поставивши звичайний горілчаний компрес на горло — отримати флюс. Всі органи взаємопов'язані і вплив на хвору область тут же знаходить відгук в іншому місці.

Камені

Дуже багато людей вважають теплові процедури, мало не панацеєю при проблемах з печінкою і жовчним міхуром. Так відбувається тому, що тепло дійсно принесе полегшення при прогріванні, але тут є важливий момент: в жовчному міхурі каменів бути не повинно.

Прогрівання міхура з камінням може призвести до їх руху і закупорці жовчних проток, що в свою чергу призведе до операції, а є камені чи ні, можна дізнатися тільки з допомогою ультразвуку.

Живіт

При болях у животі тепло благотворно впливає при появі кольок і гастриті, але знову-таки можливі погані наслідки, якщо болі в животі викликані апендицитом або гастрит.

До речі, якщо жінка лікується тепловими процедурами в критичні дні, це лише посилює кровотечу.

Висновок: перед тим як зайнятися самолікуванням з використанням тепла, потрібно отримати консультацію у лікаря, щоб не завдати собі ще більшої шкоди. Тільки фахівець зможе визначити доцільність теплових процедур.

Тваринний жир провокує утворення раку

Австралійські вчені відкрили нову властивість «поганого» холестерину. Якщо раніше цей тип холестерину пов'язували з розвитком хвороб серця і судин, то сьогодні виявлено його прямий зв'язок з розвитком раку.

У ході дослідження вчені виявили, що «поганий» холестерин відіграє ключову роль у поширенні ракових клітин в організмі – метастазуванні. Він управляє станом невеликих судин по всьому організму. На поверхні таких судин є білки-липучки під назвою «интегрины». Саме до них і приклеюються ракові клітини, які від'єдналися від пухлини.

У той же час при високому рівні «хорошого» холестерину интегрины не виходять на поверхню, зчеплення не відбувається, і мутовані клітини не можуть закріпитися в організмі. Тому контроль холестерину – «хорошого» і «поганого» – так важливий для збереження життя людини.

Холестерин виконує ряд ключових функцій, в першу чергу, утворення гормонів і підтримання клітинного балансу. У нашому організмі він переміщається в складі молекул-ліпопротеїдів. Така молекула складається головним чином з жиру і білка.

Однак те, який саме жир входить до складу цієї молекули, визначає, користь чи шкоду вона принесе організму. Якщо це ліпіди тваринного походження, утворюється «поганий» холестерин ЛПНЩ. Якщо в складі ліпіди рослинного походження – «хороший» ЛПВЩ.

На якість холестерину в нашому організмі безпосередньо впливає харчування. «Поганий холестерин» починає утворюватися, якщо в нашому раціоні є жири тваринного походження. Вони містяться у великій кількості не тільки у фастфуді, але і є базисом традиційного російського живлення: червоне м'ясо, ковбасні вироби. Максимальна кількість «поганого» холестерину синтезується в організмі при споживанні вершкового масла – концентрату жиру, молока з високим відсотком жирності, всіх інших жирних молочних продуктів.

Надлишок «поганого» холестерину в організмі середньостатистичного росіянина накопичується, навіть якщо він уникає продуктів фастфуду. Незважаючи на зростання кількості ресторанів швидкого харчування, споживання таких продуктів в Росії поки далеко за обсягами від американського і європейського. Фонд хвороби поповнюється саме за рахунок неправильного уявлення про те, яким повинен бути повсякденний домашній раціон: у Росії він ґрунтується на гиперпотреблении тваринного жиру, зокрема, щоденне споживання жирних молочних продуктів і червоного м'яса.

В той же час є очевидна нестача рослинних жирів в харчуванні, а також овочів і фруктів, що містять харчові волокна, необхідні для очищення організму.

Запорука здоров'я для сучасного росіянина зараз – це розуміння головних принципів харчування в повсякденному житті: скорочення споживання тваринних жирів, регулярне споживання рослинних жирів і рибних – їх склад принципово відрізняється від «м'ясної» і «молочного». Також піраміда правильного харчування має у своїй основі мати овочі, фрукти, горіхи і цільнозернові продукти.

Вживання вівсяної каші на сніданок здатна продовжувати життя

Фахівцями було встановлено взаємозв'язок між ранковим сніданком освяной кашею і довгожительством. Саме тому лікарі рекомендують і дорослим, і дітям вживати вранці цей корисний продукт.

У освянке міститься величезна кількість вітамінів і мікроелементів, вона здатна знижувати рівень холестерину.

До подібних висновків дозволив прийти аналіз медичних карт і огляд десяти тисяч дітей від трьох років і старше. Дітям пропонувалася на сніданок вівсянка п'ять разів на тиждень.

Результати показали, що діти, евшие вранці вівсяну кашу, рідше стикалися з проблемою зайвої ваги, що значно знижує ризик виникнення раку.

Яндекс.Метрика