Вчені: жінки з широкими стегнами більш сексуально активні

За даними статистики, жінки, які мають широкі стегна значно більш сексуально привабливі, ніж їх «узкобедрые» соплеменницы. Крім того, пишні дами більш прихильно ставляться до одноразовим сексуальним зустрічам.

У дослідженні взяли участь 148 жінок (вік – 18-26 років), що мають сексуальний досвід. Берда, що перевищують 36 див. було прийнято вважати широкими, менше 31 див. – вузькими. Після замірів учасницям експерименту було запропоновано відповісти на питання. В їх числі були, зокрема, питання щодо початку статевого життя, про кількість партнерів, про середньої тривалості стосунків.

Результати експерименту показали, що жінки, що володіють широкими стегнами, мали велику кількість партнерів, а ті, у кого стегна були всього лин на кілька сантиметрів вже значно менше.

Також з'ясувалося, що пишні дами измели значна кількість одноразових контактів. На думку фахівців, зв'язка ширина стегон-сексуальна активність може бути пояснена процесом пологів. Адже для широкобедрых жінок процес народження дітей, як правило, значно менш травматичний, ніж для жінок, що володіють вузькими стегнами.

Люди, які активно займаються сексом, отримують високу зарплату

Німецькі вчені зробили цікаве спостереження: люди, що займаються сексом не менше п'яти разів на тиждень, мають зарплату вище, ніж їх менш сексуально активні одноплемінники. Причиною цього, можливо, є підвищена працездатність і впевненість у собі, які купуються, завдяки успіхам на сексуальній ниві. Все це якимось чином дає таким людям надбавку до зарплати в 5%.

Така інформація була отримана в ході опитування людей у віковій вилці від 25 до 50 років. Здоров'я самотніх людей було скромнішим, ніж у тих, хто вів активне сексуальне життя. Більш того, у останніх була вище і заробітна плата.

Абсолютна відсутність сексу знижувало зарплату на цілих три відсотки. Цікаво, що в Росії активне статеве життя стимулює отримання підвищеної заробітної плати аж на 15%.

Вчені: росіяни стали жити значно довше

З 1994 року тривалість життя російських громадян збільшилася більш ніж на 9%. Росія, таким чином, зайняла 12 місце у рейтингу країн, які беруть участь у проекті «Продовжуючи життя», де перше місце займає Естонія. Там тривалість життя людей збільшилася аж на 15%.

Дослідники взяли двадцятирічний період неспроста, оскільки, на їх думку, це період оновлення цілого покоління. Сьогодні тривалість життя росіян становить в середньому сімдесят з половиною років, а двадцять років тому – 63 роки.

Щоб і надалі цей показник продовжував зростати, на думку вчених необхідна пропаганда здорового способу життя, запровадження системи соплатежей і.... зменшення витрат, спрямованих на охорону здоров'я.

Вчені: томати можуть допомогти в лікуванні чоловічого безпліддя

Лиопин, що входить до складу томатів та надає їм червоний колір, як виявилося, може бути вкрай ефективним в лікуванні чоловічого безпліддя. Як показали дослідження, дане з'єднання здатне збільшувати кількість сперматозоїдів до 70%.

В даний час встановлено, що в 50% випадків, причина відсутності у пари дітей покладається на проблеми чоловічої репродуктивної функції. Лиопин, який став предметом досліджень багатьох вчених, не тільки збільшує кількість сперматозоїдів, але і робить їх більш активними.

Більш того, було встановлено, що лиопин також ефективний в профілактиці хвороб передміхурової залози, а також може гальмувати розвиток раку простати.

Популярні стоматологічні процедури: варто робити?

Сучасна стоматологія не обмежується лікуванням і профілактикою карієсу, пародонту. У список завдань фахівців входить і естетичний вигляд зубів. Цим займається окрема галузь – косметична стоматологія – синтез науки і мистецтва. Вона дозволяє змінити колір і форму зубів, використовуючи нанотехнології і матеріали. Але у всього є і оборотна сторона. Безумовно, всі ці процедури дорогі. Але в гонитві за досконалістю, люди готові викласти чималу суму, зовсім не замислюючись про доцільність і «побічні ефекти» пропонованих процедур.

Відбілювання

Найпопулярнішою процедурою сьогодні є відбілювання. Однак з боку пацієнтів існує чимало побоювань з приводу безпеки і частоти даної процедури. На думку фахівців, все це через незнання або нерозуміння суті відбілювання. При сучасних технологіях воно (якщо мова йде не про механічного чищення зубів) корисно з двох причин – профілактика карієсу і естетичний фактор. Відбілювання в клініці проходить у три етапи: очищення від зубного каменю, відбілювання (з допомогою ультразвуку або лазера) і нанесення захисного фторвмісного кошти. Лікарі вважають, що відбілювання раз в півроку, набагато краще щоденного застосування відбілюючих засобів і жувальних гумок. Останні руйнують емаль, роблять зуби чутливими. Ціна на процедуру в залежності від виду становить від одного до п'ятнадцяти тисяч рублів.

Чистка зубного каменю

Зубний камінь – наліт, який осідає у важкодоступних місцях через неправильне чищення зубів. Спочатку він досить м'який і піддається самостійного видалення. Але якщо не надавати йому значення, з часом він може зіпсувати зуби, і не тільки естетично. У запущених випадках варто провести професійну чистку. Однак така процедура може пошкодити емаль і буде потрібно додаткове лікування. Тому часте її проведення не рекомендується. Тим більше, що процедура не з дешевих – приблизно 150 рублів за один зуб. Доцільніше навчитися правильно доглядати за зубами.

Вініри і люмініри

Це керамічні мікропротези – тонкі пластинки, які встановлюються на зовнішній стороні зубів, складових лінію посмішки. Відмінність люминиров від вінірів полягає в тому, що перші набагато тонше і міцно фіксуються на зубах. Однак у обох є ряд недоліків. При неправильній формі зубів потрібно обточування, а це може позначитися на їх здоров'ї. Вініри і люмініри при вживанні фарбувальних напоїв та куріння швидко темніють і стираються, тому вимагають ретельного догляду і корекції харчування. До того ж, установка мікропротезів має ряд протипоказань. Ціни залежать від якості матеріалу і роботи.

Покриття фторлаком

Відомо, що фтор – захисник зубів № 1 від карієсу. Його додають в зубні пасти, жувальні гумки і навіть дитяче харчування. Стоматологи винайшли новий засіб – фторлак, використання якого допомагає знайти знамениту «голлівудську посмішку». Він зміцнює зубну емаль, допомагаючи їй «притягувати» кальцій і мінерали. Однак фтор фтору – ворожнечу. Надмірне попадання його зі слиною в організм викликає серйозні порушення в усіх його системах. Тому захоплюватися цією процедурою не варто. Хоча вартість її і не настільки велика – 50 руб. за один зуб.

Скайси

Це оригінальна прикраса зубів за допомогою дорогоцінних каменів або страз. Вони кріпляться на вініри, коронки, брекети або прозорі пластини. Ніякої шкоди для зубів не несуть, але вимагають професійного підходу спеціаліста і ретельного догляду. Вони не тільки прикрашають зуби, але можуть приховувати пігментацію зубної емалі. Скайси – індивідуальний вибір. Якщо хтось хоче виділитися з натовпу «діамантової посмішкою» і не скупий на кошти, саме час піти до стоматолога. Ціна на таку процедуру залежить від вибору прикраси і рівня професіоналізму стоматолога.

Текст: Катерина Пчільників

Вчені: тютюн може бути використаний у лікуванні раку

Австралійські вчені виявили в квітку тютюну молекулу, що володіє вираженими протираковими властивостями. Зазвичай дана молекула спрямована проти різних бактерій і грибків – таким чином спрацьовує самозахист рослини. Вчених вразив той факт, що молекула, яка володіє цими властивостями, була виявлена в канцерогенний рослині.

Зараз ведуться дослідження з приводу можливого застосування даної молекули в лікуванні онкозахворювань.

Проведені доклінічні випробування більш ніж обнадійливі. Однією з найбільш складних проблем в галузі лікування раку є вплив протиракової терапії на весь організм, в той час як, можливо, знайдена молекула зможе впливати тільки на уражені клітини.

Облаштовуємо спортзал будинку

Заняття спортом вимагають чимало сил, фінансів і часу. Останнього, як правило, не вистачає сучасним діловим людям. Робоча рутина і метушня не залишає і вільного години для відвідування фітнес-клубу. А виглядати презентабельно і спортивно хочеться кожному. Тому сьогодні все твердіше закріплюється тенденція створення домашнього тренажерного залу, який дозволяє займатися спортом на бажання та можливості і незалежно від погодних умов.

З чого почати?

  • Створення спортзалу в домашніх умовах варто починати з вибору місця. У залежності від житлової площі, можна виділити окрему кімнату, облаштувати спортивну зону в квартирі (наприклад, лоджію) або використовувати збірні та переносні тренажери.
  • Домашній спортзал повинен розташовуватися у світлій, провітрюваній кімнаті. Якщо в кімнаті немає вікон, то необхідна добре налагоджена вентиляційна система (кондиціонер, вентилятор, витяжка).

Вибір тренажерів

Сучасні тренажери відрізняються компактністю і функціональністю. Найактуальнішими є степпер, велотренажер, бігова доріжка і гребний тренажер.

  • Степпер. Самий «мініатюрний» тренажер, він підходить для людей будь-якого віку. Тренує витривалість, зміцнює всі групи м'язів ніг, допомагає скинути пару зайвих кілограмів. Степпер відносно дешевий і простий у використанні. Головне, уважно ознайомитися з інструкцією техніки виконання вправ. Єдиним мінусом є монотонність занять.
Облаштовуємо спортзал будинку
  • Велотренажер. Мобільний і компактний кардиотренажер. Зміцнює серцевий м'яз, легкі, активізує обмінні процеси, тренує вестибулярний апарат. Перевершує їзду на велосипеді, бо як не вимагає особливих навичок і відповідної погоди. Ціна залежить від типу і призначення тренажера. Заняття краще узгодити з тренером або дотримуватися певної методики. При частому використанні можна «зіпсувати» фігуру.
Облаштовуємо спортзал будинку
  • Бігова доріжка. Цілком замінює ранкові пробіжки. Рівномірно розподіляє навантаження по всьому тілу, зміцнюючи всі групи м'язів. Вдосконалені бігові комплекси дозволяють контролювати навантаження і частоту пульсу. До мінусів такого тренажера можна віднести його високу вартість, шум від роботи механізму та травматичну небезпека. Тому заняття на біговій доріжці краще починати з інструктором.
Облаштовуємо спортзал будинку
  • Гребний тренажер. Це універсальний, багатофункціональний тренажер. Він працює практично з усіма групами м'язів і ефективно бореться із зайвою вагою. Заняття на цьому тренажері незвичайні і цікаві. Єдиними недоліками його є висока ціна і великі розміри (більше двох кв. м).
Облаштовуємо спортзал будинку

Крім тренажерів можна придбати гантелі, еспандери, скакалку, обруч, встановити турнік або шведську стінку. І хоча все це потребує чималих фінансових витрат, в майбутньому обов'язково окупиться міцним здоров'ям, стрункою фігурою і істотно заощаджує ваш час.

Текст: Катерина ПчільниківЯндекс.Метрика