Вчені назвали 9 правил, дотримуючись яких можна стати щасливим

Вчені довели, що прагнення бути щасливим закладено у природі людини. 50% їх цього прагнення закладається в людях генетично, а 10% – визначається зовнішніми обставинами.

Але 40% відчуття щастя дає простий самоконтроль. Людина в змозі самостійно підвищувати рівень свого щастя. Для цього потрібно дотримуватися дев'яти правилами.

  • Не шукайте щастя у поза, воно всередині вас. Тому потрібно сфокусуватися на своєму емоційному стані, досліджуючи щасливі моменти вашого життя. Потрібно просто слідувати велінням свого серця.
  • Забудьте про образи, навчіться прощати.
  • Бережіть своє здоров'я, харчуйтеся правильно, відпочивайте.
  • Не нехтуйте спілкуванням з близькими та друзями.
  • Не потрібно порівнювати себе з іншими. Кожна людина унікальна, свої слабкості намагайтеся перетворити на переваги.
  • Не фокусуйте увагу тільки на собі, приділяйте час і увагу оточуючих вас людей.
  • Не живіть минулим. Виймайте з нього уроки, але вмійте повноцінно відчувати справжнє.
  • Навчіться бути вдячними.
  • Нічого не бійтеся. Погане може статися з будь-якою людиною в будь-який момент. Однак це не повинно затьмарювати вам життя. Мрійте і робіть кроки для втілення своїх бажань.
Вчені: за останні 40 років кількість людей, хворих на рак шкіри зросла в 4 рази

Британські дослідники займаються вивченням даних, які свідчать про те, що за останні сорок років колосально зросла кількість випадків захворювання на рак шкіри – аж у чотири рази. Причина цього, на думку фахівців, криється у великій кількості часу, який люди проводять на сонці, а також істотною зміною екологічної обстановки у світі.

Значна кількість випадків виникнення меланоми виникає внаслідок надмірного перебування на сонці людей в молодому віці. З тих пір, як в 70-ті роки XX століття з'явилася мода на засмагле тіло, кількість хворих на рак шкіри постійно збільшується. Більшість людей просто не знайомі з нормативами споживання сонячного випромінювання. Так, у Британії щорічно від меланоми помирає близько двох тисяч осіб.

У групу ризику, на думку австралійських учених, входять всі, хто змушений багато часу проводити на сонці – водії, будівельники, фермери.

Біологи на порозі створення штучного життя

Американські вчені в ході розробок зробили дивовижне відкриття: їм вдалося в лабораторних умовах відтворити хромосому дріжджів, що в майбутньому зможе сприяти розробки не тільки нових ліків, але і створення біопалива та нових поживних речовин.

Потрібно відзначити, що відкриття, до якого фахівці йшли протягом семи років, стало проривом в біології, адже досі вченим не вдавалося створити навіть хромосоми з більш простим будовою, такі, наприклад, як хромосоми бактерій.

Отримана штучним шляхом хромосома була «імплантувати» в клітини пивних дріжджів, які «сприйняли це нормально. Незважаючи на те, що вчені виробили більше п'ятдесяти тисяч маніпуляцій, дріжджі залишалися живі.

Лікарі: є ліки, здатні боротися з генетичною расположенностью до раку

У разі наявності у жінок мутації гена BRCA1, який також називають «геном раку», є тільки два варіанти: видалити яєчники і молочні залози, або сподіватися на те, що рак їх не торкнеться. Британські вчені стверджують, що існують препарати, які, незважаючи на погану генетику, можуть якоюсь мірою знизити ризик виникнення раку.

Препарати, про які йде мова, знижують кількість эстрагена. Зокрема, мутовані клітини не можуть впоратися з кількістю даного гормону, який виробляється в тканинах яєчників і грудей. Тому такі ліки можуть стати прекрасною альтернативою хірургічному втручанню. Якщо жінка приймає такі ліки, хоче завагітніти, то все, що їй потрібно зробити, так це зменшити дозу прийняті препаратів.

Зараз ведуться клінічні випробування, в ході яких жінкам буде запропоновані два препарати, які вони будуть приймати 3 місяці, а потім будуть проведені біопсія та клінічні аналізи, які покажуть на скільки ДНК пошкоджена.

Розроблено ліки, що допомагає людині перезавантажувати свої біологічні годинники

Груп британських учених розробила ліки, що дозволяє людині боротися з синдромом, пов'язаним з частими перельотами і нічний роботою, коли організм не в змозі впоратися з різкою зміною режиму. Було виявлено, що існує спеціальний фермент, який регулює роботу «біологічного годинника» людини. Придушивши дія цього ферменту, можна впливати на «перезавантаження» внутрішнього годинника людського організму, прискорюючи таким чином його адаптацію до зміни режиму.

Розроблена таблетка, яка отримала назву СК1эпсилон, зможе також надавати сберегающее дію на серце людини, оберігаючи його від перевантажень.

Було виявлено, що навіть найміцніші люди часом не в змозі витримувати часті зміни режиму. Саме тому розробка таких препаратів надзвичайно важлива для розвитку сучасної медицини. За наявною інформацією, ліки надійде на фармацевтичні ринки протягом найближчих п'яти років.

Створено браслет, який регулює процес загоряння

Фахівцями був розроблений браслет, який в змозі визначати ризик виникнення сонячних опіків. Це корисний винахід дозволить любителям позасмагати перебувати на сонці оптимальне для їх здоров'я час. Як відомо, сонце здатне як зробити користь для людського організму, так і нашкодити йому. Так, воно є безцінним джерелом вітаміну D, воно ж є причиною розвитку раку шкіри. Постійне використання сонцезахисних кремів, як правило, знижує кількість утворення вітаміну D, що в певних випадках може призвести до його нестачі.

Для того щоб скористатися браслетом, необхідно знати показник чутливості шкіри людини. В разі надлишку випромінювання на браслеті починають блимати спеціальні світлодіодні лампочки. Браслет не пропускає вологу і забруднення. На ринку він з'явитися в майбутньому травні. Його попередня вартість складе 50 доларів.

Вчені розробили метод виявлення захворювань серця на дому

Вченими був розроблений спосіб проведення аналізу швидкості згортання крові на дому. Систематичне проведення так званої коагулограми дозволить визначити ризик виникнення інфаркту або інсульту на дому. Особливо цей аналіз важливий і інформативний для людей, які внаслідок наявності серцевих захворювань, змушені приймати антикоагулянти.

Розробка вкрай ефективна, оскільки вона не тільки дозволять робити необхідний аналіз в амбулаторних умовах, але і кріпиться до мобільного телефону, де спеціальна програма показує згортання крові і фіксує результати в самому телефоні, які відразу можуть бути відправлені лікаря.

Вчені: діти, народжені раніше терміну, мають значні труднощі з математикою

Було встановлено, що діти, народжені раніше покладеного терміну, мають суттєві проблеми з математикою. Бар'єрне значення – народження раніше 32 тижні вагітності. У разі народження раніше цього терміну виникнення труднощів з звичайними математичними операціями зростає в три рази. Для дітей, народжених на 33 тижні – в два рази.

В обстеженні взяли участь близько тисячі дітей 7-9 років. Виявилося, що народження раніше 32 тижня дає 39, 4% виникнення математичних порушень, а на 39-41 – 14, 9%. При аналізі, крім терміну народження, враховувався також вага недоношених дітей.

З'ясувалося, що у дітей зі зниженою масою тіла зростала можливість появи проблем з математикою. Мабуть, перед самими пологами в мозку дитини відбувалися якісь зміни, що впливають на появу подібного ефекту. Чи можна якось вирішити цю проблему і допомогти таким дітям, вчені поки відповісти не в змозі.

Яндекс.Метрика