Блефаропластика – і ваші очі знову сяють!
Очі – не тільки вікно в світ і дзеркало душі, але також індикатор здоров'я та відображення душевного стану людини. Очима можна говорити, очима можна посміхатися... Але як це робити, якщо вікові зміни заважають? Коли шкіра навколо очей стоншується і старіє?

Як правило, жінки не бажають миритися з тим, що дрібні зморшки зрадницьки видають вік або безсонні ночі. Особливо ті, яким ще немає і 40-ка... Тому сучасні леді віддають перевагу блефаропластику – процедуру, яка допомагає миттєво скинути десяток – другий років і кардинально омолодити особа: прибрати набряки, зморшки, підтягнути шкіру, усунути грижі і мішки під очима.

Минув той час, коли на подібні операції зважилися лише найвідважніші. Сучасна пластична хірургія творить чудеса: збільшує очі і підтягує повіки, змінює форму очей і пере зморшки. І все частіше пацієнтками клінік стають молоді жінки, які бажають не просто позбутися від «промінчиків» навколо очей, але і просто зробити свої «дзеркала душі» ще виразніше, ще красивіше.

У жовтні можливість кардинально змінитися пропонує ВІН КЛІНІК. Тут проходить акція: блефаропластика нижніх повік всього за 29 000 рублів! Не за горами Новий рік, який Ви зустрінете чарівною!

Сама операція займає від 40 хвилин до 1 години, післяопераційний період триває до 10 днів. При цьому покинути клініку вам дозволять вже через 5-6 годин після операції. Невеликі набряки і синяки зникнуть вже до кінця першого тижня, а весь реабілітаційний період займе до місяця. Якщо ви не хочете, щоб колеги здогадалися про проведеної операції, просто візьміть відпустку на кілька днів – поки не зійдуть з особи останні гематомки. Зате потім побачите, як изумятся всі знайомі, що вам вдалося так чудово відпочити і помолодшати як мінімум на десяток років. Особа буде світитися молодістю і свіжістю, і ніхто не здогадається, в чому причина. Містика!

Блефаропластика нижніх повік в ОН КЛІНІК проводиться на найсучаснішому обладнанні, із застосуванням передових технологій. Але головне, звичайно, - досвідчені руки хірургів. Тільки їх впевненість, професіоналізм і досвід зроблять настільки мікроскопічні розрізи, що нікому і в голову не прийде, що ви зважилися на операцію. Для початку вам буде запропоновано консультація хірурга, який підбере оптимальний вид блефаропластики. Не виключено, що вам запропонують комплексний варіант: підтяжка брів, лазерне шліфування, липолифтинг та ін Якщо ж лікар бачить, що достатньо лише попрацювати над формою століття, і ви вже будете дивитися на світ іншими очима, то хірург проведе одну блефаопластику.

Процедура проводиться під загальною або місцевою анестезією. На внутрішній стороні століття робиться мікроскопічний надріз, через який видаляється зайва жирова прошарок і грижі, підтягується шкіра.

Блефаропластика – і ваші очі знову сяють! Хочете виглядати на 10-12 років молодше?

Бажаєте знову сяяти красою і привертати захоплені погляди?

Уважно подивіться в дзеркало і, якщо воно не зовсім до вас прихильно, телефонуйте в ОН КЛІНІК і записуйтеся на прийом. Можливо, досвідчений лікар запропонує вам інші методики. Бути може, і операція не потрібна, адже є безопераційна блефаропластика. Але якщо все ж лікар порадить традиційну ефективну методику омолодження шкіри навколо очей, то зараз саме слушно час для цього. Супер-пропозиція діє тільки в жовтні!

Варто пам'ятати, що сама по собі блефаропластика здатна вирішити проблему на найближчі 9-10 років, але ніхто не відміняв регулярних косметичних процедур. Постійне зволоження і збагачення шкіри навколо очей поживними речовинами здатне продовжити ефект від блефаропластики нижніх повік на набагато більший час.

Як лікувати шишку великого пальця стопи?

Наявність шишки на великому пальці стопи комусь здасться нісенітницею, не вартим уваги і розмов. Але власники подібного «прикраси» категорично не погодяться з таким твердженням. Насправді маленька, на перший погляд, шишка здатна заподіяти великі страждання і незручності. Різко псується хода, а витончені туфельки перетворюються на справжнє знаряддя тортур, завдає нестерпного болю.

Проблема ще й у тому, що шанси обзавестися подібним косметичним дефектом досить великі. За статистикою близько 40% людей страждають від шишок на великому пальці. В першу чергу в групі ризику знаходяться жінки в зрілому віці. Тому жінкам варто бути гранично уважними до стану своїх ніжок, щоб вчасно помітити проблему і вжити заходів.

До речі, про заходи і способи боротьби з цією напастю. Чи можна позбутися від негарної шишки, отруює вам життя? Існує безліч народних рад. Наприклад, часто рекомендують ходити втоптаним, вільної взуття, щоб не відчувати дискомфорт при ходьбі. Або ж діляться рецептами чудодійних примочок і компресів, радять рясно змащувати проблемне місце йодом.

Якийсь резон у цих рекомендаціях є, інакше б ними не ділилися з року в рік тисячі людей. Від набряку за допомогою цих заходів ви позбудетеся, але не вирішите проблему кардинально. Іншими словами неприємні симптоми на час вщухнуть, а причина страждань залишиться. І при першій же можливості шишка вилізе знову в самий невідповідний момент.

Справа в тому, що наріст на великому пальці, який ми звикли називати шишкою, нею не є. З медичної точки зору, шишка – це голівка плеснової кістки, яка постала в положення вивиху і розрослася до розмірів, що перевищують всіляку норму. Плюсну стопи латинською мовою називають Hallus Valgus і в якомусь сенсі її можна вважати аналогом п'ястка кисті. Вивих головки плюсни неминуче тягне за собою і зміну положення великого пальця: поступово він зміщується назовні, рухаючись в бік мізинця. У найважчих випадках великий палець лягає поверх свого пальця-сусіда. З-за цього звичайне взуття стає неможливо носити – пальці там просто-напросто не поміщаються! Верхня частина взуття тисне, завдаючи гострий біль, а на стиснутых пальцях з часом виникають натоптиші і мозолі.

Чому таке явище взагалі виникає?

Лікарі до цих пір сперечаються з цього приводу. Єдиної думки не існує, а це означає, що точна і однозначна причина так і не виявлено. Одні говорять про генетичну схильність до цього наросту, пов'язаної з початковою слабкістю зв'язкового апарату. Інші в якості факторів, що провокують дане захворювання, називають зайву масу тіла і надмірне захоплення незручною взуттям на високих підборах. В якості профілактики утворення шишки на великому пальці стопи медики радять масаж, підтримують супінатори та спеціальні валики з силікону між першим і другим пальцями.

Самим ефективним з таких спосіб є використання ось такого простого фіксатора.

Багато хірургів вважають, що лише операція здатна кардинально вирішити проблему, позбавивши від обридлої шишки раз і назавжди. Складність операції залежить від того, наскільки все запущено. Іноді оперативне втручання проводиться навіть в амбулаторних умовах. Лікарі видаляють тільки «зайву» шишку, практично не зачіпаючи інші кістки стопи. Крім цього зміцнюються зв'язки, і моделюється правильний поперечний звід стопи. Відновлення в цьому випадку відбувається в максимально короткий термін.

Але бувають випадки, коли потрібна більш складна операція, при якій плеснову кістку спочатку розсікають, а потім розпрямляють в правильному положенні. Частини кістки кріпляться спеціальними болтиками. Після цього на ногу накладають гіпс, щоб уникнути зсуву. Після такого серйозного втручання хворий змушений якийсь час пересуватися на милицях. Але якщо виконувати всі приписи лікарів, то ризик виникнення рецедивів та ускладнень практично дорівнює нулю.

На щастя, крім способу оперативного лікування шишки, нещодавно з'явився досить ефективний метод. Полягає він у використанні спеціального фіксатора "Вальгус". Протягом 3х тижнів, у більшості пацієнтів спостерігаються значні поліпшення. Більш докладно дізнатися про нього та оформити замовлення можна на цьому сайті.

Вживання продуктів, що містять сою, може викликати рак грудей

Онкологами ракового центру Слоан Кеттерінг було встановлено, що наявність в раціоні соєвих продуктів може істотно прискорити розвиток онкозахворювань. До такого висновку дозволили прийти дослідження 40 жінок, яким був діагностований інвазивний рак грудей.

В ході експерименту, який тривав від тижня до місяця до мастектомії або лампектомии, половина добровольців вживали порошок з соєвим білком, а інші – плацебо. Потім вчені порівнювали між собою зразки ракових клітин до і після операції. З'ясувалося, що в отриманих тканинах були присутні істотні зміни. Зокрема, вдалося дізнатися, що соєві продукти здатні прискорювати ріст ракових клітин. На даний момент не можна сказати, чи можливо зробити даний процес оборотним.

Проте вчені заявляють, що передбачити реакцію на сою зі 100% успіху неможливо. Єдине, що можна стверджувати точно, – соя згубно позначається на здоров'ї жінок, які споживаю її більш, ніж 52 грама в день (приблизно чотири чашки соєвого молока в день). Також до групи ризику розвитку онкозахворювань увійшли азіати, часто вживають тофу, а також вегетаріанці.

Яндекс.Метрика