Чотири чашки кави в день на 25% знижують ризик розвитку діабету

Швейцарські вчені з'ясували, що ежедено випиваються чотири чашки кави спосбны призвести до розвитку цукрового діабету II типу.

Отримані дані були зібрані в ході дослідження. Кава – напій, який цінується за свої підбадьорливі властивості і чудовий аромат. Не секрет, що кофеїн у великих кількостях дуже шкідливий для здоров'я, проте інші речовини, що входять до складу кави і, насамперед, ароматичні з'єднання активують обмін речовин, знижуючи ризик розвитку діабету на 25%. У результаті лікарі рекомендують вживати каву без кофеїну.

Найкращим часом для вживання цього напою вважається проміжок між 12 і 14 годинами. Адже до полудня організму необхідне енергетичне підживлення, з чим каву вміє відмінно справлятися.

Поцілунки зміцнюють імунну систему партнерів

Вчені з Нідерландів встановили, що навіть за 10-секундний поцілунок з одного рота в інший встигають перебратися до 80 млн бактерій. Проте, всупереч очікуванням, подібний обмін бактеріями виявився корисним, здатним зміцнювати імунну систему.

Про те, що під час поцілунків відбувається передача бактерій було відомо давно. Правда, довгий час вважалося, що більшість з них шкідливі. Спеціально для встановлення достовірності цього факту було проведено дослідження, в якому взяла участь 21 пара, яким було запропоновано цілуватися з різною тривалістю та інтенсивністю.

У разі, якщо партнери не мали яких-небудь бактеріальних інфекцій і не страждали імунодефіцитом, шанс заразитися був нульовим. Більше того, з'ясувалося, що чужа флора здатна зміцнювати імунітет, перешкоджаючи розвитку різних інфекцій. Також потрібно відзначити, що 80 млн бактерій – це не так багато, як здається на перший погляд. Адже в тілі кожної людини знаходяться до трильйона одноклітинних мікроорганізмів.

Онкологи: волоські горіхи - запорука довгого життя

Експерти переконані, що щоденне вживання в їжу невеликий жмені волоських горіхів може захистити чоловіка від раку простати. У ході досліджень було доведено, що раціон харчування, збагачений гріхами і їх маслами, здатний гальмувати ріст злоякісних пухлин. Так, у всякому разі, було в лабораторних гризунів, яких протягом 18 тижнів годували горіхами і маслом волоського горіха.

Виявилося, що крім відмінного ефекту з точки зору розвитку пухлинних захворювань, горіхи істотно знижують у крові рівень холестерину, а також значно підвищують чутливість до інсуліну, тим самим дозволяючи зменшити ризик виникнення діабету.

У горіхах міститься велика кількість важливих для організму речовин, у тому числі крані корисні омега-3 жирні кислоти, що здатні захищати від раку грудей і серцево-судинних захворювань.

Цікаво, але експеримент показав, що якщо горіхи і їх олії знижували холестерин і гальмували розвиток пухлин, то жир не діяв. Все це говорить, що цілісні горіхи функціонували не тільки завдяки наявності в них жирних кислот. Швидше за все входять до його складу важливі елементи, такі як магній, цинк, селен і клітковина разом з омега-3 надавали позитивний ефект на профілактику захворювань.

Про що здатна розповісти людська стопа?

Стопи кожного з нас – це джерело колосальної інформації про людину в цілому. Стародавні цивілізації велику увагу приділяли стопі. Про це свідчать численні зображення, висічені на камені. Людська стопа – це складна система, що складається з великої кількості кісток, суглобів, зв'язок, м'язів.

Багато хто чув, що в стопі присутня безліч нервових закінчень. Всі вони пов'язані з певними зовнішніми і внутрішніми органами людини. Звертаючи увагу на підошву стопи, кидаються в очі різні за формою і довжині лінії. Наука подомантия вивчає їх. Як не дивно, але пророкування долі людини можна зробити по стопі. В даний час такий вид прогнозів набирає обертів. Для древніх людей це було природним процесом.

Людська стопа здатна багато що розповісти своєму господареві. Необхідно правильно розшифровувати сигнали стопи. Іноді стопи болять, німіють, покалывают, видають запахи. Все це певні сигнали. У стародавніх текстах є відповіді на будь-які сигнали стоп. Догляд за стопами ніг також є важливою складовою. Красиві доглянуті ніжки завжди привертають до себе увагу.

Навіть якщо ваша стопа деформувалася, на ній утворилася "шишка" - не варто зневірятися. Існує безліч способів позбутися від неї. Найболючішим є операція, а самим простим і ефективним - використання фіксаторів "Вальгус".

Нервові закінчення в стопі відповідають за роботу тих чи інших органів. Впливаючи правильним чином на певні нервові закінчення, лікарі здатні попередити або навіть вилікувати деякі хвороби. У Китаї це практикується повсюдно. У цій країні велику популярність має масаж стоп. Деякі лікарі рекомендують гуляти босоніж. Виходить той же масаж, але з меншим ефектом.

Пам'ятайте, що жіночим стопах необхідний ретельний і постійний догляд. Бережіть їх і вони дадуть відповідь вам взаємністю. А якщо зі стопами вже щось не так, то не затягивате лікування - почніть з використання фіксатора.

Створено чудо-ліки, здатне лікувати будь-які хвороби

Вчені з Великобританії стверджують, що виявили диво-спосіб, що дозволяє «відключати» фермент, який є джерелом розвитку багатьох серйозних захворювань. Як заявляють фахівці, фермент NMT, що знаходиться в білках, викликає ряд змін, які не дозволяють гинути пошкодженим клітинам. Замість цього вони починають ділитися, викликаючи такі страшні хвороби, як, наприклад, рак. Саме NMT-ферменти «винні» в тому, що злоякісні пухлини стійкі до дії хіміотерапії.

Винні дані білки і в розвитку хвороби Альцгеймера. Однак який же механізм в даному випадку, вчені поки сказати не можуть.

Фахівцями було виявлено більше ста білків, які вступають у взаємодію з шкідливим ферментом, а також виявили молекулу, яка відіграє роль такого собі вимикача даного процесу.

На думку вчених, відкриття може бути покладено в основу пошуку ліків від усіх хвороб, що, безумовно, стане новою епохою в сучасній медицині. Коли диво-ліки з'явиться на прилавках аптек поки сказати складно. Автори дослідження стверджують, що на повноцінні клінічні випробування, які проходять, як правило, у кілька етапів, знадобиться не менше десяти років.

Американський психолог запропонував лікувати нещасну любов звичайним аспірином

Уолтер Мішел, психолог із США, переконаний, що в разі невдалих стосунків найнебезпечніше – рефлексувати з цього приводу. Вчений переконаний, що від цього стає тільки гірше. Мішел запропонував сприймати те, що трапилося об'єктивно, з великою часткою здорового глузду і ставитися до душевним стражданням, також як до звичайних захворювань.

А щоб абстрагуватися від нерозділеного кохання, на думку Мішеля, потрібно просто прийняти таблетку аспірину або з'їсти що-небудь смачне. Якщо осмислити негативний досвід, можна, переживши його, сміливо і ефективно рухатися далі.

Крім несподіваного ради – прийому аспірину, психолог рекомендує також на час перервати спілкування з друзями, щоб зайвий раз не смикати болючу тему і не посилювати депресивний стан.

Знайомтеся – наш новий захисник Бетадин!
Сучасні жінки не бояться нічого – вони так впевнено вирішують життєво важливі проблеми, що в глибині душі ми всі усвідомлюємо, що поняття «сильна стать» дещо змістив свої акценти. Однак є глибокий підсвідомий страх, який викликає занепокоєння у самій впевненою в собі жінки. Психологи навіть термін придумали – «креслобоязнь». Ви напевно здогадалися, що мова йде про візит до гінеколога, який будь-яка жінка в силу різних міркувань буде відкладати до останнього.

Найчастіше захворювання жіночих статевих органів проходять непомітно – як правило, вони не супроводжуються сильними болями і високою температурою, які змушують нас приймати доленосні рішення і записуватися на прийом до гінеколога. Зазвичай вони проявляються майже непомітно – невелике подразнення у піхві, поява виділень зі специфічним «рибним запахом», які можуть загострюватися час від часу. Саме так проявляє себе бактеріальний вагініт – досить часто случающееся захворювання «нижнього поверху», яке, на перший погляд, здається зовсім безпечним. Але це тільки на перший погляд! Насправді при бактеріальному вагініті змінюється склад флори піхви, корисні лактобактерії витісняються патогенними, а це вже може спричинити за собою інші запальні процеси - сечового міхура, матки та яєчників з придатками. І вже якщо це станеться, уникнути візиту до гінеколога не вдасться ніякими силами!

У дитячій казці про Незнайка доктор Пилюлькин авторитетно спростовував методи лікування доктора Медунки – “не медом, а йодом! "У часи нашого дитинства йодом лікували все, починаючи від порізів і подряпин, робили таємничі йодовые сітки і додавали кілька крапель в полоскання для горла для досягнення ефекту цієї морської води. Вчасно використаний чарівний препарат дозволяв уникнути серйозних ускладнень у майбутньому. Антибіотики призначалися в самому крайньому випадку, зазвичай лікування починали з антисептиків. З тих пір про шкідливість антибіотиків, які під час лікування знищують корисну флору, гублять печінку і засмучують роботу шлунка, було написано дуже багато, а от про магічному дії антисептиків згадати забули. А даремно! Порівняно з антибіотиками їх дії незрівнянно ефективніше. Сучасні досягнення фармакології пропонують жінкам вагінальні свічки "Бетадин" – антисептик широкого спектру дії, діючий на безліч інфекцій. І зрозуміло, в його складі міститься старий і вірний помічник – йод. Як і в колишні часи, він надійно стоїть на сторожі нашого здоров'я.

Якщо під час босоногого дитинства потрібно було густо змастити йодом почервонілу від потрапляння інфекції подряпину на шкірі, тепер достатньо використовувати антисептичні свічки “Бетадин"щоб одним ударом покінчити з хвороботворними бактеріями і вірусами, що оселилися в піхву. Дослідження показали, що цей засіб показано навіть при вірус папіломи і герпесу, не викликаючи стійкості до препарату. Принцип дії Бетадіна проявляється в тому, що входить до складу свічок йод контактує з білками бактеріальної стінки, порушуючи життєдіяльність бактерій, вірусів і грибів. Такий механізм дії дає можливість успішно лікувати стійкі інфекції.

У казці про Незнайка доктор Медуниця заперечувала, що лікування йодом може бути болючим. Не біда - недарма ми до цього звикли з дитинства! У всякому разі, від легкого печіння створювалося відчуття того, що лікування йде правильним шляхом. Принаймні, результат зрозумілий відразу, не так, як від випитої таблетки, яка, можливо, матиме свою дію через деякий час. Таким же чином проявляють себе свічки “Бетадин"– спочатку можливе відчуття легкого печіння. Але це є результатом того, що компоненти препарату вступили в бій з хвороботворними бактеріями і вірусами, і незабаром рішуче всіх переможуть.

Справа в тому, що йод є сильним окислювачем, а склад свічок підібраний таким чином, що ліки діє довгостроково, йод поступово вивільняється, оберігаючи слизову оболонку від подразнення і печіння. Також Бетадин створює оптимальні умови для швидкого відновлення мікрофлори піхви. Препарат нормалізує кислотність вагінальної середовища, оскільки корисні бактерії, лактобацили, розвиваються тільки в кислому середовищі.

Навіть якщо страх перед візитом до гінеколога відійшов на другий план, і ви все-таки зважилися зробити це, починати лікування Бетадином можна, не чекаючи результатів аналізів. Висока активність цього препарату в боротьбі проти бактерій, вірусів та інших збудників захворювань ставить його в перші ряди вірних помічників сучасної жінки. Бетадин прийде на допомогу ще до того, як ви зважитеся побороти в собі "креслобоязнь"! Лікування відбувається швидко і ефективно, навіть під час місячних і в перші місяці вагітності, коли це особливо важливо. І завдяки доктору Пилюлькину ми не сумніваємося в чудових властивостях йоду!

Яндекс.Метрика