Фітнес або ЛФК?

Болі в спині на сьогоднішній день є однією з провідних проблем в неврології. У Росії близько 90% населення у віці 30 +років мають проблеми зі спиною. У 80% дорослого населення вони служать однією з частих причин втрати працездатності.

В часи радянських часів профілактична фізкультура або іншими словами ЛФК була поширена не менш широко, ніж фітнес зараз. З часом, поняття ЛФК стало використовуватися значно рідше, ніж такі напрямки як пилетес, йога, стрйтчинг та інші фітнес-напряму.

Але проблеми травм, «професійних» хвороб хребта, суглобів, вікових змін не зникають. Навпаки, люди, для яких здорове довголіття стоїть на першому місці все більше звертають увагу на медичні форми профілактики і лікування захворювань.

Якщо ви з таких, то шукайте медичні або спортивні установи, в яких пропонується професійна лікувальна фізична культура (ЛФК).

Засобом ЛФК може бути будь-яка рухова активність (зазвичай у поєднанні з фізіотерапевтичними процедурами і масажем), така як гімнастичні вправи, вправи в воді, ходьба на біговій доріжці, по пересіченій місцевості, заняття на кардіологічних і силових тренажерах. Різні види масажу (класичний, лікувальний, сегментарний, точковий, скелетно-м'язовий релізінг), в тому випадку якщо вони застосовуються в лікувальних цілях і є лікувальними факторами.

Довідково: Скелетно-м'язовий релізінг - це різновид мануального масажу для купірування больового гипермиотонического синдрому спини, шиї, сідничної зони і великих суглобів.

Нестерпні болі, порушення стереотипу рухів, обмеження амплітуди рухів хребта і великих суглобів, що призводять до обмеження працездатності, у деяких випадках до операції з видалення гриж міжхребцевих дисків, ендопротезування суглобів, обмеження можливості вести повноцінне життя.
В процесі корекції дегенеративно-дистрофічних захворювань структур хребта відновлювальна роль належить основним носіям функції руху -м'язів. Тільки на заняттях з лікарем ЛФК м'язи відновлюються і відновлюють знижену функцію хребта, спини і суглобів. У відповідності з фундаментальним фізіологічним законом скорочення і розслаблення при правильному біомеханічному і механотерапевтическом впливі на опорно-руховий апарат.

Московський Центр імунології і репродукції, пропонує пройти комплексну (кинезиологическую) систему профілактики і реабілітації людей усіх вікових категорій (в тому числі з грижами міжхребцевих дисків).

Зберігати і зміцнювати соматичне здоров'я засобами ЛФК, через активні вправи на силу, силову витривалість і стретчинг м'язів, особливо необхідно при оздоровленні та реабілітації остеохондрозу і больового гипермиотонического синдрому хребта, безопераційного лікування гриж міжхребцевих дисків, корекції фігури, а також захворювань великих суглобів.

В результаті занять підвищується еластичність, скорочувальна і нагнітальна функція скелетної мускулатури, відновлюється циркуляція крові і споживання кисню у спазмованих м'язах, підвищується активність обмінних процесів скелетної мускулатури, сприяє відновленню міжхребцевих дисків і м'язової константи.

Покращуйте свою якість життя і творче довголіття!
Будьте здорові!

Іранський вчений виростив пацієнтові ніс на руці

Проживає в Англії іранський вчений Іскандер Сейфалиан, винайшов інноваційну технологію, яка зробила можливим відтворити людський ніс. Лікар виростив орган прямо на руці пацієнта, використовуючи його власні стовбурні клітини. Британський бізнесмен втратив ніс з-за важкої хвороби — раку шкіри. Зараз лікаря залишилося тільки відокремити новий орган і пересадити його на своє місце.

Експеримент розпочався зі сканування обличчя пацієнта. Отримавши відповідні дані медики, використовуючи унікальну методику, виростили в пробірці основу нового носа. Потім, зробивши розріз на руці хворого, помістили під шкіру маленька кулька, який повинен був розтягнути шкіру на руці за рахунок поступово зростаючого обсягу.

Через три місяці замість кульки на руку помістили отриману хрящову основу нового носа. Ще через три місяці в носі, зростає на руці, повністю сформувалися мікроскопічні кровоносні судини і нервові закінчення.

Відомо, що під час операції медики запропонували пацієнту відкоригувати форму носа, оскільки колишній був трохи викривлений. Однак британець відмовився, заявивши, що хоче мати такий же ніс, як і раніше. Сейфалиан має намір продовжувати працювати над своїм відкриттям, плануючи в майбутньому відновлювати аналогічним чином, інші частини людського тіла.

Британії та світу загрожує апокаліпсис через непереможних бактерій

Найближчі п'ять років загрожують Великобританії надзвичайною ситуацією у зв'язку з зростанням збудників захворювань стійких до будь-яких атибиотикам.

Про це заявила Саллі Девіс, головний експерт країни в галузі охорони здоров'я. Стійкість збудників захворювань до більшості антибіотиків веде до поширення інфекцій, що у свою чергу створює загрозу національній безпеці. Ситуація ризикує отримати масштаби, властиві таким катастрофічних подій, як пандемія грипу, сильні повені або масштабні терористичні атаки.

Прогноз воістину «апокаліптичний». Навіть нескладні хірургічні втручання стануть смертельно небезпечними для більшості людей із-за ускладнень, викликаних самими звичайними інфекціями.

Вже зараз 80% хворих гонореєю не вдається вилікувати тетрацикліном. Ситуація з більшою резистентністю до карбапенемів, антибіотиків, використовуваних при серйозних інфекціях, викликає ще більшу тривогу. Якщо в 2003 році було зафіксовано три випадки стійкості бактерій до карбапенемів, то в 2011 році тільки за перше півріччя медичні працівники зіткнулися з 217 подібними випадками.

Так як зростання антибіотикостійкості ‒ проблема міжнародна, ведеться спільна робота представників різних країн світу та Всесвітньої організації охорони здоров'я по розробці єдиної стратегії боротьби з цим явищем. Відповідний документ повинен з'явитися на початку весни.

У Китаї бідняк сам сконструював собі апарат для діалізу

The Daily Mail повідомляє про унікальний випадок ‒ нирковий хворий організував для себе процедуру діалізу вдома і самостійно проходить її.

Ху Сонвен, так звуть хворого, сам сконструював життєво необхідний для нього апарат для діалізу, використовуючи старі медичні приналежності і дещо з підручного матеріалу.

Хвороба нирок виявилася у чоловіка в 1993 році. Поки вистачало грошей, він проходив діаліз у лікарні. Але гроші закінчилися. Крім того, до лікарні далеко добиратися і постійно доводиться чекати в черзі. В результаті людина ось вже 13 років користується власним винаходом. Домашнє лікування виявляється набагато дешевше аналогічної терапії в клінічних умовах ‒ всього 60 юанів, що складає 12% від вартості в клініці.

Апарат, який виступає в ролі зовнішньої бруньки, складається з двох частин, які з'єднані мембраною-фільтром. Кров проходить через одну частину приладу, а рідина для діалізу ‒ через другу.

Щоб отримати рідину, потрібно в очищеній воді змішати хлорид калію, хлорид натрію та бікарбонат. Від апарату відходять дві трубки, які хворий вставляє собі в руку. Кров відкачується по одній трубці, а інший надходить назад.

З допомогою процедури діалізу знижується концентрація кислоти в рідинах тіла, а також вміст калію і натрію в крові. Але так як вода, яку використовує хворий, нестерильна, медики вважають, що таке самолікування може обернутися серйозними ускладненнями, аж до смертельної інфекції. Так, двом друзям винахідника саморобні апарати життя не врятували.

Імунітет людини здатний сам перемогти рак

Вчені-онкологи з Університету Пенсільванії зробили цікаве і важливе відкриття. Виявляється, що організм людини може самостійно, без допомоги ліків і протиракової терапії, побороти ракове захворювання. Співробітникам університету вдалося виявити молекулу під назвою TIC10, активує протеїн TRAIL, який і допомагає боротися з раком.

Відомо, що протеїн TRAIL стримує ріст пухлинної тканини під час процесу пошуку ракових клітин, який називається імунним наглядом. Однак, по мірі того, як рак зростає, цей процес гальмується, що часто призводить до безконтрольного росту новоутворення.

Молекула TIC10 володіє здатністю перетинати гематоенцефалічний бар'єр. Це і робить її ефективною в боротьбі проти раку мозку. Вона активує ген TRAIL в клітинах, що в результаті призводить до загибелі ракових і оточуючих їх клітин. Здорові клітини при цьому збільшують на своїй поверхні кількість рецепторів TRAIL, надаючи підтримку.

Експерименти з молекулою поки проводилися на мишах, але у вчених немає ніяких сумнівів в тому, що вона буде працювати і щодо людей. В даний час вчені вивчають можливості штучної версії нетоксичного протеїну TRAIL. Але вже можна сказати з повною упевненістю, що у формі ліки протеїн також безпечний.

Яндекс.Метрика