Новий несподіваний побічний ефект куріння

Як виявилося, до нескінченного списку шкідливих наслідків куріння додався новий пункт – воно є одним з найсильніших чинників ризику виникнення облисіння у чоловіків.

Тайські вчені прийшли до висновку, що куріння змушує втрачати волосся навіть найстійкіших – азіатських чоловіків, які генетично значно менше схильні до облисіння, ніж представники європеоїдної раси.

У дослідження взяли участь 740 тайських чоловіків. У випробовуваних, выкуривавших більше 20 сигарет в день, спостерігалася очевидна тенденція до порідіння волосся, хоча початок облисіння не відповідало віковим критеріям.

За словами вчених, нікотин руйнує волосяний мішечок (фолікул), що містить корінь волоса. До фолікулу примикає вивідна протока сальної залози. Тривале або часте куріння порушує циркуляцію крові і збільшує вироблення гормону естрогену. Сума даних причин і призводить до раннього облисіння.

Бджоли здатні діагностувати деякі види раку

Вчені, які займаються проблемами нюху комах, впевнені, що здатні навчити бджіл по запаху розпізнавати деякі види онкологічних захворювань на ранній стадії їх розвитку.

За словами фахівців, запах, за яким можна діагностувати це страшне захворювання, що міститься в диханні людини, в якому бджоли, завдяки своєму суперчувствительному нюху, способи вловити ознаки раку.

Фахівці провели безліч експериментів над бджолами, даючи спочатку цим комахам понюхати певний запах, зв'язаний з раком, а потім пропонували їм цукор. Бджоли швидко змогли встановити взаємозв'язок «запах-нагорода».

Скориставшись цією ідеєю, дизайнер Сюзанна Соарес придумала спеціальну скляну пристрій, всередині якого знаходилися натреновані бджоли, здатні діагностувати рак.

Потрібно сказати, що діагностика онкологічних захворювань по диханню не нова. Так, по диханню можна розпізнати рак кишечника. На сьогоднішній день розроблений тест (точність оцінки якого сягає 76%), здатний уловлювати органічні сполуки, пов'язані з розвитком пухлин.

Пил надзвичайно небезпечна для здоров'я людини

Дослідження американських вчених показали, що найбільш небезпечними для здоров'я людей є не вуличні забруднення, а домашня та офісна паль, мікрочастинки якої можуть завдати нищівного удару імунітету людини. Саме тому необхідно приділяти важливе значення вологого прибирання.

В ході експериментів вчені взяли проби пилу з різних місць її локалізації: навчальні заклади, офісні приміщення та квартири. На перший погляд, здавалося, що пил скрізь однакова, проте дослідження показали, що це далеко не так.

Так, під час перевірки мікробної флори виявилося, що та скупчення пилу, де максимальну кількість часу проводить людина надзвичайно небезпечна для його здоров'я, оскільки володіє великою кількістю патогенних мікроорганізмів.

Взяття проб пилу з різних робочих поверхонь показали наявність практично в кожному зразку різновиди стрептококових і стафілококових бактерій, здатних завдати людському імунітету сильний шкоди. Зокрема, бактерії, потрапивши в організм людини, швидко розмножуються в кишковій порожнині, викликаючи тим самим ряд серйозних захворювань.

Слізний спосіб забору крові у дітей

Американські вчені в ході дослідження прийшли до вражаючого відкриття: для того, щоб продіагностувати стан організму дитини, зовсім не обов'язково брати на аналіз кров. Буде достатньо і сліз, з складу яких можна визначити достатність кількості вітамінів в організмі дитини. При цьому зовсім не обов'язково доводити малюка до сліз. Для аналізу використовують спеціальну смужку, яка, помещаясь під нижнім століттям, вбирає очну рідину. Подібна процедура, безумовно, є прекрасною альтернативою лякаючого будь-якого малюка забору крові.

Вчені, які розробили такий метод дослідження, впевнені, що в майбутньому можна буде створити спеціальний спосіб лабораторних досліджень, який би позволялт встановлювати кількість вітамінів в організмі людини. Вчені переконані, що аналіз на вітаміни є однією з найважливіших процедур, за якими можна судити про здоров'я людини.

Дивовижний аксесуар, вылечивающий хропіння

Колишній саксофоніст Майкл Картер Сміт придумав спеціальне кільце, здатне виліковувати від хропіння. Принцип даного пристрою базується на старокитайської практиці акупунктури, сутність якого полягає в спеціальному тиску на певні точки, пов'язані з різними органами. Тиск на таку точку призводить до порушення руху енергії, і, в підсумку, до поліпшення здоров'я.

Кільце для лікування хропіння «Спокійної ночі» з внутрішньої сторони має два спеціальних горбка, які при надіванні даного кільця впливають на дві точки на підставі мізинця, які, згідно теоретикам голковколювання, очищають носові проходи, полегшуючи людині можливість дихати не ротом, а носом.

В експериментальну групу пішли 20 осіб, які страждають хропінням. Під час дослідження, його учасникам кільце від хропіння одягали на різні пальці, але тільки носіння його на мізинці дало позитивний результат: у 17 людина не тільки скоротилася інтенсивність хропіння, але і помітно покращилася якість сну.

Вчені: цей овоч значно знижує ризик виникнення раку грудей

Проведене американськими вченими дослідження, спрямоване на вивчення зниження ризику виникнення раку грудей, призвело до дивних результатів. Як виявилося, споживання в їжу свіжих томатів здатне знизити виникнення раку молочних залоз – одне з часто зустрічається онкологічного захворювання у жінок.

В експерименті взяли участь 70 жінок, що знаходяться в постменопаузальному віці. Кожна з них щодня їла кілька томатів. Результати здивували вчених: постійне вживання даного продукту різко підвищує рівень адипонектину, гормону, який є сильним антиоксидантом, здатним захищати клітини від передчасної загибелі.

Взаємозв'язок прізвища та стану здоров'я: правда чи вигадка?

Забавний матеріал був опублікований в науковому британському медичному журналі. В одній статті було докладно викладено взаємозв'язок прізвища людини зі станом його здоров'я. Зокрема, проведене кардіологами дослідження показало деякі закономірності із захворюваннями серця. Більше того, стаття прямо говорилося, що люди з прізвищем Фэтт (fat – товстий, жирний) страждають ожирінням, Лоув (low – тихий, слабкий), як правило, депресивні.

Після проведеного дослідження дане дивний збіг було підтверджено. Серед російських знаменитостей подібне теж не рідкість. Наприклад, депутат Говорухін або чемпіон з бігу Валерій Борзов. Однак виявлена зв'язок не може нічого насправді не визначає. Це був жарт передноворічного випуску журналу.

Вчені: нарешті, знайде спосіб знищення ракових клітин

Сьогодні найбільш ефективними методами лікування раку на ранніх стадія є хірургія і подальше опромінення. Однак застати розвиток хвороби на наступних стадіях буває вкрай складно. Дуже часто ракові пухлини виявляються, коли ефективне лікування малоймовірно. Запропонована методика американських вчених дозволяє знищувати ракові клітини в період їх пересування по організму разом з кров'ю.

Автор дослідження, професор Майкл Кінг, стверджує, що в 90% випадків смерті від раку настає, коли в організмі виникають метастази. Однак тепер був знайдений спосіб залучення «вбивць» білих кров'яних тілець, викликають смерть ракових клітин безпосередньо в кровопотоке. Коли ракові клітини опиняються в оточенні подібних «вбивць» у них не залишається жодної надії на виживання.

Перші лабораторні дослідження даної методики були проведені на мишах. Досвід успішного знищення пухлинних клітин дат 100% результат, однак для використання даної методики на людях потрібно додаткові дослідження.

Яндекс.Метрика