Плацебо-операції виліковують захворювання хребта

Не секрет, що дивовижний ефект плацебо активно застосовується в сучасній медицині. Вченими було доведено, що «пустушка» здатна в окремих випадках навіть вилікувати патологічні захворювання. Часто людині просто недостатньо віри в одужання, щоб дійсно позбутися від захворювання. Хірург Девід Каллмз провів експеримент, в ході якого пропонував пацієнтам здійснити фіктивну операцію, про проведення якої ті не мали уявлення.

Каллмз спеціалізується на реконструкції хребців за допомогою спеціального цементуючого складу. Лікар наочно продемонстрував ефективність плацебо, яке, як виявилося, працює практично також як і справжня операція. В експериментальну групу увійшло сто тридцять чоловік, частина з яких перенесла справжню операцію, інші – тільки передопераційну підготовку. Результати вразили дослідників. Ефект від стандартної операції і від операції-плацебо був практично ідентичним. Обидві процедури допомагали знижувати біль в хребті і збільшували його рухливість. Поліпшення стану хворих спостерігалося вже через добу. З плином часу ефект від «лікування» поліпшувався. Аналогічні результати показали плацебо-операції на коліні при висіченні меніска.

Лікарі зрозуміли як віруси обманюють імунні клітини людини

Американські вчені встановили спосіб, з допомогою якого ряд вірусів «обманює» імунітет людини. Як виявилося, шкідливі мікроорганізми блокують білок імунних клітин, перевіряючих всіх «чужинців», які потрапляють в організм. Вченим навіть вдалося зрозуміти структуру цієї блокування: вона знаходиться на початку генетичного коду вірусу.

За словами глави дослідження, зміну лише однієї літери генетичного матеріалу вірусу може призвести до відключення його механізму. За допомогою отриманої інформації вчені сподіваються знайти спосіб уповільнення ряду вірусних інфекцій.

Вчені: холод - причина ожиріння

За твердженням англійських дослідників, причиною повноти може бути довге перебування на холоді.

Лікарі прийшли до висновку, що ожиріння з'являється у тих людей, які проживають в умовах постійного холоду. Організм, звикаючи до певних кліматичних умов, намагаючись убезпечити себе, «покривається» жировим прошарком.

Причиною ожиріння може бути наявність у кишечнику двох типів бактерій – Bacteroidetes і Firmicutes. У повних людей друге значно більше, ніж перших. Це показали спеціальні дослідження, які виявили, що люди проживають від центру Землі, тим більше в їх організмі накопичується Firmicutes, відповідно, краще накопичується жир.

Незважаючи на такі дослідження, дієтологи перебувають у постійному пошуку коштів, які допомагають людям досягти прийнятної фігури. Так, норвежці вважають, що ботекс здатний допомогти в боротьбі з ожирінням, оскільки його ін'єкції можуть сповільнювати швидкість проходження їжі по травному каналу.

П'ять причин зайнятися йогою
  • Йога здатна зробити вас більш гнучкою, виправить поставу, дасть сили. Асани – зручні положення тіла – делікатно розтягують ваші м'язи, які поступово стають більш міцними.
  • Йога може попереджати хвороби. Відбувається це насамперед за рахунок того, що йога масажує і лікує клітини організму – покращує циркуляцію рідин, нормалізує тиск, зміцнює м'язи преса, приводить в порядок цілий ряд різних органів і систем: легені, шлунково-кишковий тракт, лифосистему, покращує метаболізм, вимиває токсини з організму. Регулярно займаючись йогою, ви зміцнюєте свій імунітет і, як наслідок, здоров'я.
  • Йога підвищує рівень енергії, фокусування і концентрації уваги. Значна кількість сфер нашого життя забирає в нас енергію, відтягують на себе наші сили. В результаті чого людина потребує відпочинку. Йога допомагає бути, так би мовити, в «моменті», дає можливість поринати в дії, завдяки чому людина приходить до нового джерела сили. Ви почнете встигати значно більше, ніж раніше.
  • Йога дає гарний настрій. Постійна практика включає в себе розтяжку, проте це далеко не все. Йога також концентрується на медитації, заспокійливої думки і допомагає впоратися зі стресом. Проведені дослідження показали, що заняття позитивно впливають на настрій, працюючи з тією частиною мозку, яка відповідає за розслаблення і сон.
  • Йога гармонізує тіло і розум. Багато хто з нас часто забувають про те, що вони пов'язані. Йога допомагає пізнати себе і зрозуміти свої емоції.
Білозуба посмішка підвищує шанси отримати роботу

Проведене дослідження компанії Oral B показало: білозуба посмішка дає шукача більше можливостей зайняти бажану вакансію.

Було опитано більше двох тисяч чоловік. Як виявилося, шанси отримати роботу у людей, що володіють гарними рівними білими зубами набагато вище, ніж в інших, оскільки такі люди сприймаються як відповідальні, освічені і більш працьовиті. Вони розуміють, що здорові зуби – один з показників загального стану здоров'я організму і тому уважно стежать за ними. Крім того, білозуба посмішка допомагає справити сприятливе враження на колег і відвідувачів офісу.

Фахівці закликають стежити і за кольором емалі, яка є показником того, страждає володар жовтих зубів якими-небудь захворюваннями і чи має шкідливі звички.

Підвищений тестостерон винен у пізньому мовному розвитку хлопчиків

Фахівцям, так і більшості батьків, давно відомо, що хлопчики, як правило, починають говорити значно пізніше дівчаток. Помічено, що психічний розвиток хлопчиків відбувається з деякою затримкою, що вважається нормою. Норвезькі дослідники, які зацікавилися цим питанням, провели спостереження, в ході якого виявили взаємозв'язок статевого гормону тестостерону і мовним розвитком. Була обстежена група з 10 тис. хлопчиків до п'яти років.

Як виявилося, підвищений рівень тестостерону здатний, зокрема, стати причиною аутизму. Помічено, що в останні роки випадки розвитку даної патології збільшилися. Дослідження дало можливість зрозуміти, що загалом частота розладів мовлення у хлопчиків приблизно в два рази перевищує аналогічну ситуацію у дівчаток тієї ж вікової групи.

Вчені поставили під сумнів існування кохання з першого погляду

Вчені поставили під сумнів існування кохання з першого погляду. Американські фахівці дійшли висновку, що швидкість, з якою людина здатна закохатися в іншого, контролюється передній острівцевих частиною мозку.

Зокрема, було обстежена група людей, які пережили інсульт і, тим самим, повредившим саме цю область мозку. У разі, якщо питання стосувалося пристрасті, піддослідні приймали рішення досить швидко. Однак те, що стосувалося любові вимагало значно більшого часу для обдумування.

Людям, які взяли участь в експерименті, дивилися на сорок фотографій симпатичних жінок. При перегляді потрібно було визначити, яким чином привертає аналізований об'єкт: як еротичний або як об'єкт любові. У відповідях переважала перший пункт.

Фитомуцил: прекрасна легкість буття

Свистати всіх нагору!

Вважається, що людство ділиться на дві половини. Одна половина не знає проблем з випорожненням кишечника, а інша страждає від закрепів. Можливо, так воно і є, і це абсолютно не викликало б нашого інтересу, якби не той факт, що жінки страждають від закрепів набагато частіше чоловіків. Стало бути, проблеми відчуває прекрасна половина людства, а це вже привід для того, щоб бити на сполох! Втім, відомо, що це прикре розлад вражає людей похилого віку частіше, ніж молодих, і дітей частіше, ніж дорослих, а це означає, що, як під час корабельної аварії, рятувати будемо жінок, дітей і старих.

Що при цьому відбувається?

На жаль, при порушеній роботі травної системи наші страждання не тільки впливають на якість життя, але і кидаються в очі у вигляді поганого кольору шкіри, втомленого вигляду і появи зморшок. Як тільки робота кишечника дає збій, виникає втома, дратівливість, порушується сон і настрій, виникає відчуття тяжкості і невпевненості в собі. Дуже важко буває зосередитися, а значить, страждає і робота. Починаються болі в животі, печія, нудота, головний біль. І все це безпосередньо пов'язано з порушеннями діяльності кишечника.

Причини і наслідки

Насамперед, необхідно подумати про те, що стало причиною порушення роботи кишечника. Збій роботи кишечника стався через вживання нових продуктів, зміни в звичному ритмі життя – наприклад, подорожі, під час якого змінюється режим харчування? Або це наслідок дієт, нервового розладу і сидячого способу життя? Відповівши собі на це питання, слід починати приймати заходи. Насправді вирішити проблему можна, вживаючи необхідну кількість води. Річ у тім, що чиста вода, потрапляючи в кишечник, розм'якшує його вміст і дозволяє звільнитися від нього досить легко. В ідеалі дорослій людині на добу потрібно випивати 1, 5-2 літра води; для такої важливої справи підійде очищена вода без газу. Випита рідина наповнює шлунок, створюючи відчуття ситості, і результат очевидний – ви не відчуваєте почуття голоду!

Наші друзі та вороги

Незважаючи на поширену думку, що кава і сигарети сприяють випорожненню кишечника, насправді доведено, що кава і міцний чай, і тим більше, сигарети сприяють виникненню закрепів поряд з шоколадом, білим хлібом і бананами. До цього списку «ворогів роду людського» можна додати манну та рисову каші і чорницю. У той час як кисломолочні продукти здатні творити дива, керуючи ледачим кишечником легко і невимушено. Чемпіоном серед них по праву можна назвати кефір – в його складі знаходяться корисні бактерії, які допомагають кишечнику вирішувати всі проблеми. А серед овочів, крім буряка і капусти, несподівано виявляється результативним авокадо – надзвичайно корисна рослина, яке останнім часом стало у нас так популярно. Корисними виявляються ягоди з проносним ефектом – горобина, аґрус, брусниця, а оскільки взимку зі свіжими ягодами може виникнути заминка, в хід йдуть відмінно компоти і морси. Надзвичайно корисною виявляється квашена капуста, а також розсіл від неї і солоних огірків – потрапляючи в кишечник, вони стимулюють його роботу. Будь-які продукти, що містять необхідну організму клітковину – хліб з цілісного зерна, висівок, вівсяні пластівці, гречана і кукурудзяне борошно, сирі овочі і фрукти, сухофрукти і горіхи допоможуть організму пережити зиму без проблем з травленням.

Без фізкультури – нікуди!

Дуже часто наші проблеми безпосередньо пов'язані з відсутністю м'язового навантаження – малорухливий спосіб життя призводить до застою в кишечнику. В процесі травлення активно беруть участь поперековий і крижовий відділи хребта, ось чому дуже важлива легка зарядка вранці, в якій ці ділянки, поряд з усіма іншими, приходять у рух і отримують свою необхідну частку навантаження. Адже протягом робочого дня ми в основному сидимо або стоїмо, але не нахиляємося, не повертаємося, і як це не сумно, не стрибаємо і не бігаємо.

Завжди в злагоді з собою

Фитомуцил: прекрасна легкість буттяНайкраще заручитися підтримкою могутнього союзника – якщо з'ясувалося, що млявий кишечник є результатом неправильного раціону харчування. Якщо в ньому мало продуктів, багатих вітамінами і клітковиною, пора вдаватися до допомоги «важкої артилерії». Натуральний комплекс Фитомуцил відновлює природний ритм кишечника, не змушуючи докладати для цього додаткових зусиль. Потрапляючи в кишечник, розчинні волокна Фитомуцила вбирають воду, розбухають, і перетворюються в слизовий гель, який розм'якшує його вміст. Фитомуцил не викликає хворобливих спазмів і несподіваних позивів, як інші проносні засоби, і не викликає звикання. Досить розвести один пакетик в склянці соку, кефіру, йогурту або просто води, як всі проблеми, пов'язані з травленням у жінок, дітей старше 3-х років і літніх людей можна залишити в минулому.

На правах реклами.
БАД. Є протипоказання
Яндекс.Метрика