Секрети тибетської медицини в практичних радах

Всі ми, так чи інакше чули про тибетську медицину. Але наші знання розрізнені, хоча навіть та інформація, якою ми володіємо, дає нам привід уважно ставитися до можливостей лікарів з далекого Тибету, які своїми століттями нагромаджуваними знаннями і вміннями здатні лікувати цілий ряд серйозних захворювань. Тільки віддалися б ми самі в руки такого «лікаря»? Питання неоднозначне. Якісь коріння, ліки, необхідність дотримуватися дивною дієти і т. п. відлякує нас, роблячи відвідування звичайних, таких звичних лікарів з поліклініки більш надійними. А, може бути, дарма? Адже недарма знання в області традиційної тибетської медицини спочатку зберігалися під покровом таємниці в тибетських монастирях. Інтерес до східної медицини поступово зростає в усьому світі. Причина цього – реальні позитивні результати в лікуванні цілого ряду захворювань.

Основні принципи традиційної тибетської медицини:

Віра в те, що є всього риси причини захворювань: харчування, поведінка, провокації (по-нашому, псування) і карма.

Віра в існування трьох конституційних типів людини, на формування яких впливає харчування і поведінка матері під час вагітності:

 • Вітер (худорляві, рухливі, говіркі люди з досить нестійким травленням)
 • Жовч (міцні, точні, запальні люди з хорошим травленням)
 • Слиз (схильні до повноти, розважливі, спокійні люди, схильні до хорошого сну і мають відмінний апетит).

В кожній людині одночасно присутні два типи, третій знаходиться в зародковому стані.

Сенс життя в їжі: при перетравленні їжі відбувається відділення «чистої» складової від «нечистої». Надалі «чиста» частина, пройшовши численні етапи додаткового очищення в різних органах, утворює кров, м'язи, кістки, хрящі, кістковий, головний і спинний мозок і, нарешті, нематеріальною субстанцією, основою життєвої сили, краси і довголіття. «Нечиста» ж частина, подолавши різні метаморфози в організмі, врешті-решт бере участь в утворенні сперми.

Принципи харчування у тибетській медицині:

 • Не їсти сирі овочі і фрукти. Бажано харчуватися тією їжею, з якою ви знайомі з дитинства. Якщо все ж є бажання з'їсти морквину або яблуко, то краще всього це робити вдень, коли травлення особливо активно.
 • Взимку важливо віддавати перевагу теплим зігрівальних напоїв, сдобренными спеціями – імбиром або кардамоном.
 • Споживання великої кількості солодкого послаблює імунітет, будете часто хворіти.
 • Є несумісні продукти – яйця і риба, а також яйця з будь-якими молочними продуктами, цукор і сочевиця.
 • Натщесерце необхідно пити склянку свежевскипяченой води.
 • Вранці краще їсти теплу їжу (наприклад, кашу), на обід – м'ясо, на вечерю – трохи тушкованих овочів. І вже, звичайно, не лягати спати на повний шлунок. Ну, якщо вже це сталося, то краще всього спати на правому боці – це допомагає краще засвоюватися їжі.
 • Спочатку необхідно їсти їжу, яка перетравлюється швидше, потім – більш важку їжу. Саме тому фрукти ідеально споживати за півгодини до щільної їжі, інакше в шлунку можуть початися процеси гниття, будуть вироблятися гази і токсини.
 • У тибетській медицині не вітають голодування, вегетаріанство і біодобавки. Всі необхідні організму вітаміни і амінокислоти краще отримувати в натуральному вигляді.

Успішність тибеткой медицини встигла довести себе в багатьох країнах світу. Вже навіть і в нашій країні відкриваються клініки і центри тибетської медицини, де успішно лікують такі захворювання як цукровий діабет, різні захворювання хребта і шлунка.

Але якщо ви навіть з побоюванням ставитеся до цілителям тибету, придивіться до запропонованої ними системі живлення. В ній, на перший погляд, немає нічого особливого, але при цьому, як показує практика, вона дає дивовижні результати.

Ожиріння в середньому віці і старече недоумство: несподівана зв'язок

Каліфорнійські вчені в ході спостережень за 6 тисячами чоловік 40-45 років, що мають проблеми із зайвою вагою, прийшли до невтішних висновків: люди, які сильно набирають вагу в середньому віці, більше схильні до ризику виникнення старечого недоумства, ніж худі люди.

Фахівці вважають, що бути повним в середині життя надзвичайно небезпечно для мозку, оскільки, чим старше стає людина, тим менше стає його мускулатура тіла, а неактивний спосіб життя може завдати станом мозку непоправної шкоди.

У ході дослідження вчені враховували такі параметри, як пізнавальні навички, індекс маси тіла, окружність талії. Про наявність зв'язку між когнітивними навичками і повнотою вчені згадують вперше. Раніше йшлося тільки про те, що ожиріння збільшує ризик розвитку різного роду захворювань серця, діабету та ін

В цілому, дослідження показало, що поява ожиріння після 40 років збільшує ризик виникнення недоумства після 70 років у 2-3 рази.
Вчені з'ясували причину, по якій сучасні діти стали повільніше бігати

Австралійські вчені з'ясували, що фізична активність сучасних дітей значно нижче, ніж їх батьків у юному віці.

Фахівці аналізували дані 25 млн. дітей з різних країн світу. Результати виявилися дивовижними: сучасні діти здатні пробігати півтора кілометра на 1, 5 хвилини повільніше своїх однолітків тридцять років тому.

В якості пояснення такого явища автори дослідження називають ожиріння, яке все більше стає характерним для сучасних дітей. Лікарі попереджають: якщо молодь не буде достатньо фізично активною, в майбутньому її представників очікують серйозні проблеми зі здоров'ям.
Вчені: винайдений йогрут, здатний лікувати рак шлунка

Китайські вчені в ході лабораторних експериментів над гризунами, протестували вакцину проти бактерій, що викликають, зокрема, онкологічні захворювання шлунка.

Отримана вакцина - засіб на основі лактобактерій, що нагадує йогурт, здатне виробляти особливі антитіла проти потогенных бактерій.

У гризунів, які вживали в ході експерименту дану вакцину, було зафіксовано зниження концентрації патогенів порівняно з іншою групою, що не отримували "йогурту". Можливо, ця вакцина стане альтернативної антибіотиків.

Вся правда про фригідності

Багато списів було зламано при обговоренні того, що ж таке фригідність і чи є вона?

Фригідність являє собою відсутність сексуального потягу у жінок. Вона зустрічається у досить великої кількості представниць прекрасної статі і може бути як тимчасової, так і постійної.

Фахівці виділяють наступні типи фригідності:

 • Слабке лібідо. При цьому жінки цілком здатні відчувати оргазм.
 • Розлад сексуального потягу і збудження, як правило, є у жінок з нормальним лібідо, однак, як збудитися, так і підтримувати певний рівень сексуального збудження під час сексуального контакту вона не в змозі.
 • Розлад оргазму. Жінка не в змозі отримати сексуальне задоволення або ж отримує його вкрай рідко.
 • Неприємні (або больові) відчуття під час статевого контакту.

Внаслідок наявності одного з цих типів, жінка може бути дратівливою, дистанціюватися від свого партнера, у багатьох виникає почуття провини і відчуття власної неповноцінності.

У разі якщо одна з вищевказаних проблем присутній і заважає нормальній життєдіяльності, краще звернутися за допомогою до фахівця.

Існує кілька причин жіночої фригідності:

 • Різні фізичні порушення: проблеми сечовивідних шляхів, головні болі, втома і т. п. Все це може призвести до уявної фригідності. Крім того, прийом різних лікарських препаратів (антидепресантів, антигістамінних засобів для зниження артеріального тиску може призвести до того, що жінка не в змозі отримувати нормальне сексуальне задоволення.
 • Гормональні порушення. Так, знижений рівень жіночого статевого гормону естрогену цілком може призвести до того, що жінки стають практично не сприйнятливими до сексуальної стимуляції. У разі якщо жінка довгий час не вступала в сексуальні відносини, стінки її піхви втрачають еластичність і статева близькість може призводити до певних хворобливих відчуттів.
 • Дуже часто нещодавно народили жінки страждають від сухості піхви, в результаті чого спостерігається зниження лібідо. Проте все швидко встає на свої місця, як тільки у жінок відновлюється гормональний фон.
 • Різні психологічні і соціальні проблеми. Депресія, підвищена тривожність, стреси при відсутності належного лікування можуть стати причинами фригідності.

Діагностика та лікування фригідності

Як правило, перший лікар, до якого звертається жінка, що виявила у себе ослаблення лібідо – це гінеколог, який в результаті розмови з пацієнткою складає докладний анамнез, проводить гінекологічний огляд, на предмет виявлення різних фізичних змін органів малого тазу.

Вибір методу лікування фригідності у багато залежить від причин її виникнення.

Немедикаментозне лікування фригідності

 • Психологічні консультації.
 • Відкрите спілкування з партнером. Дуже часто після розмови «по душах», статеве життя пар стає більш гармонійним.
 • Здоровий спосіб життя. Виключіть зі свого раціону алкоголь і куріння. Більше рухайтеся, оскільки фізичні навантаження роблять сильний вплив на стан здоров'я, допомагають контролювати можливе стресовий стан.
 • Використовуйте під час статевого акту лубриканти, які знищують вагінальну сухість, негативно впливає на сексуальний контакт.

Медикаментозне лікування

 • Естрогенна терапія. Різні мазі, до складу яких входить естроген можуть підвищити тонус і еластичність стінок піхви, стимулювати вироблення вагінальної змащення.
 • Андрогенна терапія для лікування статевої дисфункції має серед фахівців досить суперечливі відгуки. І хоча часто вона буває досить ефективною, ряд досліджень показує, що використання андрогенів при фригідності дають практично нульові результати.
Яндекс.Метрика