Що думають чоловіки гінекологи про своїх пацієнток?

Я теж був романтиком... поки не став гінекологом.

У попередній частині статті ми з'ясували в тому, що відчуває жінка на прийомі у чоловіка - гінеколога. А ось вчені психологи з'ясували, що чоловіки вибирають спеціальність гінеколога не випадково. Гінекологів-чоловіків можна розділити на дві категорії. Перші - це невпевнені в собі люди, які з допомогою близькості (нехай хоча б лікарської) до жінок, сподіваються покращити своє особисте життя: «а раптом і мені щось перепаде». І дійсно, через кілька років роботи з обраної спеціальності особисте життя таких лікарів істотно налагоджується: вони вже з легкістю спілкуються жінками і відчувають себе набагато розкутіше.

Друга категорія – це, навпаки, чоловіки «сексуальні спортсмени», які звикли до пильній увазі з боку жінок. Але, на їхню думку, хорошого багато не буває. А Гінекологія для них - просто золоте дно, де вони можуть блиснути у всій своїй сексуальної красі. Але, на жаль, більшість жінок приходять до лікаря не для того, щоб отримати задоволення, а щоб лікуватися. Так що в цьому сенсі чоловіків-лікарів чекає розчарування. Надалі вони заспокоюються і продовжують спокійно працювати.

Георгій 32 роки, гінеколог, репродуктолог-ембріолог:
Стати гінекологом мені порадив батько. Я завжди хотів бути хірургом. Але батько запевнив мене, що сам свого часу не наважився тільки тому, що ця професія зобов'язує нести відповідальність не тільки за пацієнта, але і за його дитину, тобто за двох. Зі школи я був дуже сором'язливим і, чесно кажучи, спершу опирався на умовляння батька. Я думав, як зможу подивитися в очі бабусі, коли вона запитає: ким я нарешті-то став. Для кавказького чоловіка це взагалі ганебна тема. Досить сказати, що коли я зібрався одружитися, моя професія стала одним із каменів спотикання для батька моєї нареченої. Він їй казав: ти будеш жити з людиною, яку кожен день будуть оточувати жінки!

Але я не пошкодував, що обрав таку спеціальність. Допомогла мені в цьому моє суто академічне та медичне ставлення до обраної спеціальності. Звичайно, є жінки, які з різних причин хотіли б потрапити на прийом саме до гінеколога-чоловікові, але більшість з них (слава богу) все ж відчувають почуття сорому, і якщо я поведу себе "неправильно", то просто втрачу свій хліб, свою клієнтуру. За роки роботи я вже навчився поводитися з жінками, що навіть ті, хто, може бути, і боялися прийти до мене на прийом, після 10 хвилин розмови заспокоюються на всі 100%. На роботі - я не чоловік, я лікар - безстатеве істота, а інакше особисто я не зможу! Моя особиста думка - гінекологи-чоловіки, які відчувають збудження до своїм пацієнткам, не повинні допускатися до такої роботи. В такому стані голова, м'яко кажучи, не варить, а, значить, замість вирішення проблем, з якими до нього звернулися, цей лікар може допомогти лише в іншому питанні (питання, з яким звертаються зовсім в інші заклади). Чесно скажу, мене лякали (не лікарі), що в такій професії я стану імпотентом. І це мене дуже сильно хвилювало. Я прямо звернувся з цим питанням до знайомих гінекологів - жінкам. Так вони мені хором відповіли, що більшість гінекологів чоловіків-колег, яких вони знають, не просто не імпотенти або гомосексуалісти, а навіть, на їхню думку, навпаки, сексуально гіперактивні. Згодом я відчув це на собі.

Костянтин 33 роки, акушер-гінеколог:
Чому обрав таку спеціальність? Зараз і не згадаю - давно це було, сама розумієш, йде Хрущов, приходить Брежнєв, на завод влаштуватися складно, в колгосп ніхто не бере, а поруч була сільська лікарня з курсами підготовки гінекологів, ну і пішов я туди, відучився за 2 місяці і пішов працювати. ну якось так (Сміється, хитро примруживши очі). Жартую, звичайно. Просто так вийшло. Сам собі дивуюся навіть, адже я такий стіснітєльний був! Безумовно, специфіка професії відображається на інтимному житті, але, швидше, в хорошому сенсі - не хочеться випадкових зв'язків, т.к. багато красивих дівчат мають великі проблеми з гінекологією - в кращому випадку ІПСШ (інфекції, що передаються статевим шляхом – прим. автора), в гіршому – ВІЛ. А от щодо імпотенції – навряд чи, імпотенцію у чоловіків викликають інші причини. Ну не було чогось там такого типу сексу в кабінеті гінекології! Специфіка медицини така, що до тебе приходять ХВОРІ люди, яким не потрібен секс, а рішення їх проблем, тест драйви обговорюють в автосалонах, а не в техцентрах! А так, хто-то подобається по-людськи, хтось не подобається. Навіть до красивим дівчатам на прийомі сильно не відчуваєш якісь не професійних почуттів. У гінекологічному кабінеті романтики немає! Романи з пацієнтками у лікарів-гінекологів, швидше за все, зустрічаються рідше, ніж у лікарів інших спеціальностей (ще рідше, напевно, тільки в психіатрії). Оптимальний варіант для знайомств - травматологи.

Юрій 42 роки, гінеколог:
Що я відчуваю, якщо приходить на прийом красива жінка? Нічого особливого. Важливо розділити професійне і особисте. Тоді все буде гут. Ось з відомого Бикова ("Інтерни") вийшов би відмінний гінеколог. Мені він – Биків - дуже близький по духу. Хоча, звичайно, в молодості всяке бувало, приховувати не буду. Ех, молодість-молодість... Членом туди, членом суду... З роками прийшов професіоналізм, який все і розставив на свої місця.

Віталій 33 роки, акушер-гінеколог:
Які романи! Професіоналізм насамперед повинен бути. Я стільки всього побачив, що мене важко чимось вже здивувати. На прийом приходить до нас пацієнт, як жінку ми її не сприймаємо. Ні, звичайно, ми не байдужі бовдури... Пам'ятаю, будучи студентом проходив практику в жіночій консультації. На прийом прийшла дуже красива дівчина 19 років. Так вона ТАК роздягалася! Судячи з усього, спеціально для мене. Я навіть не зміг взяти в неї аналізи, попросив зробити це лікаря замість мене. Чому не зміг? Просто мені не можна було встати... Але це давно було! Я тоді зовсім молодий був.

Едуард 37 років, гінеколог:
Ще на 2 курсі медінституту мене захопила складність і в теж час крихкість жіночої репродуктивної системи. Ось тоді я і вирішив – це моє! Бувало, звісно, що на прийом приходила дуже красива дівчина, і я як чоловік, природно, відчував до неї не зовсім професійні почуття. Бувало, навіть, не просто збудження або бажання, але і більше... Приходили жінки, які намагалися загравати зі мною, але в таких ситуаціях рятує халат. А взагалі, з часом стаєш страшенно бридливим, чутливим до запахів і т.п. Але з певним колом пацієнток встановлюються особливі відносини, побудовані на взаємній симпатії, повазі, взаєморозумінні. Я їх виділяю тому, що кожна з них незвичайна. В мені вони знаходять друга, який їх розуміє більше за інших, може допомогти порадою. Ми часто розмовляємо на прийомі, і це не заважає часто бути в добрих відносинах з їх чоловіками. Але бачив і ревнощі до мене - це коли чоловік не дотягував за рівнем розвитку до дружини. Коротше, ментальний інтим був, і ми обидва отримували дуже багато від цього спілкування. До сексу я не доводив (пішла). Відображалася моя професія сімейного життя? Скажу відразу - не відбивалася негативно. Але, по-перше, допомагало краще зрозуміти дружину (адже я теж всього лише чоловік), а по-друге, я став пред'являти жахливо високі вимоги, -м-м-м-м, уявного ідеалу.

Отже, ґрунтуючись на відповідях, отриманих від чоловіків-гінекологів, ось що можна порадити. Якщо хочеться порушити лікаря не тільки професійний, але й еротичний інтерес, то треба вибирати того, хто тільки починає свій тернистий шлях в гінекології. А якщо просто є необхідність потрапити до толкового лікаря, якому все одно, якої статі його пацієнт, то краще йти до гінеколога з великим стажем: він вже стільки надивився, що можна бути спокійною за цнотливість його дій, думок і фантазій.

Вже закінчуючи статтю, раптом згадала про однієї знайомої пари – він - гінеколог, а вона – уролог. Красиві такі, видні, завжди добре виглядали разом. Я все думала: а як у них інтимне життя після такої роботи? Але соромилася запитати, незручно все-таки. А нещодавно дізналася, що вони розлучилися – вона пішла від чоловіка до свого пацієнта, якого лікувала від простатиту...
Гаяне Валер " Єва

Недолік нічного сну деформує мозок

Люди, які відводять на нічний сон половину призначеного часу, ризикують порушити нормальне функціонування клітин головного мозку, що неминуче призводить до погіршення пам'яті, попереджають американські дослідники.

Серія досліджень, представлених на щорічній конференції Товариства неврології Neuroscience 2012 у Новому Орлеані, підкреслила важливу роль сну у психічному та фізичному здоров'ї людини.

Кожен п'ятий дорослий американець проявляє ознаки хронічного недосипання, які призводять до таких загальних проблем, як ожиріння, серцево-судинні захворювання і проблеми з пам'яттю.

На суд вчених були винесені також інші відкриття в галузі дослідження сну:

- Стан сонливості порушує узгоджену діяльність важливих відділів головного мозку. У хворих хворобою Альцгеймера також спостерігається порушення функції цієї системи.

- Недосипання вносить хаос у процес обміну інформацією між гиппокампом, який життєво важливий для пам'яті, і іншими областями мозку.

- У дослідженні, проведеному на мишах, було помічено, що спогади, пов'язані з небезпекою, слабшали під час сну, і це вказує на нові перспективи в лікуванні посттравматичного стресового розладу.

«Беручи до уваги результати цих досліджень, важко недооцінити важливість повноцінного нічного сну», — говорить доктор Кліффорд Сапер з Медичної школи Гарварду фахівець з проблем сну. — «Дослідження процесів створення мозком зображень і поведінкові дослідження допомагають виявити ділянки мозку, які блокуються або деформуються у зв'язку з недосипанням, а також наслідки для пам'яті, навчання і психічного здоров'я».

Яндекс.Метрика