Смертельний отрута ямкоголовой змії лікує тромбози

Секрет отрути, що допомагає боротися з тромбозами, що зберігається під сімома замками в країнах Азії, нарешті, розкрито. Речовину було виявлено в отруті ямкоголовой змії, вкрай небезпечною для людини. Всього один укус цієї змії призводить до летального результату всього за хвилину. Препарат, розроблений на основі даної отрути вкрай ефективний у боротьбі з тромбозами. Частина препарату, приєднуючись до тромбоцитів, заважає їм склеюватися між собою і таким чином утворювати тромби.

Проведені експерименти на тваринах показали ефективність цього ліки, що дало можливість випробувати отримане засіб на людях. Їм внутрішньовенно вводили дозу препарату, після чого стежили раз реакцією організму: згортанням крові під час проколу судин. Результати спостережень показали, що хоч кровотеча і не збільшувалася, тромбів все ж не утворювалося. Все це дає цілком реальні підстави вважати, що цього кошти зможе допомогти при лікуванні серцево-судинних захворюваннях, пов'язаних, зокрема, з порушенням забезпечення серця кров'ю.

Сивина не тільки прикрашає чоловіків, але і свідчить про їх здоров'я

«Сивина прикрашає», - говорить прислів'я. Але, як виявилося, вона і ще свідчить про міцне здоров'я. Але тільки у чоловіків. Дослідники переконані: за кольором волосся можна зрозуміти стан здоров'я чоловіків в майбутньому. Наявність сивини вказує в першу чергу про те, що її власника чекає здорове життя.

Вчені вивчали взаємозв'язок синтезу каштанового (або червоного пігменту) з чорним (або коричневим), а також швидкості руйнування структури клітин окислювальним стресом.

Для синтезу меланіну, природного темного пігменту, кольорового радужка ока, шкіру і волосся необхідно наявність глутатионина – одного з принципово важливих внутрішньоклітинних антиоксиданту, високі концентрації якого впливають на вироблення феомеланіна.

Пр нестачі глутатинонина процеси старіння прискорюються, що дає впевненість вченим вважати, що є певний вплив синтезу фенотипового прояву меланіну при старінні організму.

Таким чином, наявність сивого волосся пов'язано з високим вмістом глутатіону і спрямоване на посилення процесів, що запобігають окислювальні процеси в організмі. Таким чином, на думку вчених, сивина – показник міцного здоров'я.

В який день тижня жінки виглядають гірше, ніж зазвичай?

Як з'ясували британські вчені: найгірше дами виглядають і відчувають себе по середах. Вони вважають, що саме в цей день дають про себе знати бурхливі наслідки вихідних і стрес.

Зазначимо, що 12% жінок вважають середовище найбільш стресових для себе вдень. Але вже в четвер багато дами намагаються налагодити свої особисті відносини. Згідно проведеним дослідженням, найчастіше представниці прекрасної статі займаються сексом саме по четвергах.

Самим щасливим своїм днем дами зазвичай називають п'ятницю, особливо якщо її вечір був вдалий.

На думку вчених, кілька разів в тиждень стрес відчуває чверть жінок. Самі жінки стверджують, що частіше відчувають себе старими і втомленими саме по середах. Багато в такі дні «заїдають» своє самопочуття величезною кількістю солодких «смачненького».

З причини стресу 45% жінок розслабляються після робочого за допомогою пива або вина. А по вихідних днях іноді навіть і серйозно випивають.

Робота з нервовим начальником шкодить вашому імунітету

Хто б міг подумати: робота з шкідливим начальником чинить негативний вплив на імунітет!

Дослідження огайских вчених показали, що зміни, які зазнає імунітет людини, намагаючись пристосуватися до напруженої, безперервної роботи під наглядом суворого начальника, проходять на генетичному рівні. Більше того, постійні стреси, які ви відчуваєте, намагаючись подладиться під вимоги норовливого керівника, призводять до цілого комплексу захворювань, серед яких найбільш частими є захворювання серцево-судинної системи, і, як результат, підрив всього імунітету.

Медики впевнені, що організм, намагаючись підлаштуватися під штучно викликані захворювання, а, часом, і під ті, яких взагалі немає, швидко виснажується, бо основне навантаження припадає на серце і судини. А на думку керівника дослідження д-ра Джона Шерідана, робота під керівництвом начальника з нестабільним характером, може впливати на стан імунітету всього колективу.

9 способів уберегтися від раку

Практично кожне десятиліття виникають захворювання, з яким раніше людство ніколи не стикалося. Якісь вдається лікувати досить успішно, інші, за браком потрібних медикаментів, призводять пацієнтів до смерті. Останнім часом найпоширенішим захворюванням, такою собі «чумою XXI століття» став рак. Щороку від нього помирають мільйони людей по всьому світу. Найбільш поширеними онкологічними захворюваннями на сьогоднішній день є рак легенів, рак крові, рак шлунку і рак молочної залози.

Що представляє з себе рак?

Ракове захворювання – руйнування тканин організму під впливом стихійно і хаотично збільшуються ракових клітин, який неможливо зупинити. На жаль, людський організм не містить в собі антитіл, здатних боротися з пухлинами клітинами, тому єдиний спосіб лікування – хірургічна операція, бажано, на ранній стадії. Лікування раку і постійний пошук ліків проти нього – одне з провідних напрямків в сучасній медицині і фармакології. Не тільки обивателі, а й фахівці бажають знати, яким чином можна допомогти організму захиститися від страшної недуги?

Як запобігти онкологічні захворювання?

1. Постійна фізична активність. Організм людей, провідних сидячий спосіб життя, ослаблений, погано чинить опір різним інфекціям. Фізична активність покращує кровообіг, не допускаючи підвищення інсуліну в крові, що вкрай важливо, оскільки завищений рівень цього гормону часто стає причиною розвитку онкологічних захворювань.

2. Відмова від куріння. Про шкоду куріння говорять вже більше півстоліття, проте більшість курців, покладаючись на «авось», не можуть відмовитися від цієї шкідливої звички, скорочуючи собі життя найпростішим чином – небезпекою захворіти на рак легенів. Так, нікотин послаблює імунну систему організму, а речовини, що містяться в тютюні, сприяють прискоренню ділення клітин, що, як ми знаємо, призводить до онкозахворювань.

3. Важливим чинником є і утримання від алкоголю. Навіть слабоалкогольні напої можуть призвести до розвитку пухлин печінки, а у жінок – рак молочної залози.

4. Здорове харчування. Нормальний раціон повинен більш ніж на 70% складатися з овочів і фруктів, які надають корисну дію на організм. Вхідні в них антиоксиданти зміцнюють імунну систему, а вітаміни рятують організм від шкідливих клітин. Також овочі та фрукти є джерелом енергії, яка є одним із факторів запобігання виникнення раку. Їжте менше висококалорійних продуктів і напівфабрикатів.

5. Їжте менше м'яса. Незважаючи на те, що дуже багато говориться про користь м'яса, воно все ж може стати причиною виникнення раку кишечника. До найбільш небезпечних видів м'яса відноситься баранина, яловичина і свинина. Бажано виключити з раціону різні ковбаси, копченості, шинку.

6. Надмірне споживання цукру і солі можуть призвести до раку шлунка і товстої кишки. Незважаючи на те, що більшість продуктів є несолоними просто неможливо, скорочувати кількість споживання солі необхідно. Що ж стосується цукру, то він є одним з найбільш сприятливих продуктів для розмноження ракових клітин.

7. Слідкуйте за рівнем холестерину в крові, підвищений вміст якого також може призвести до виникнення онкологічних захворювань. Холестерин закупорює стінки кровоносних судин, ускладнюючи циркуляцію крові. Все це веде до того, що внутрішні органи не здатні насичуватися киснем, не отримують корисних поживних речовин, що призводить до ослаблення організму і, як наслідок, підвищується ризик виникнення ракових пухлин.

8. Контролюйте свою вагу. Перевищення належної маси тіла призводить не тільки до проблем з серцево-судинною системою та опорно-руховим апаратом, але і є причиною захворювання раком кишечника.

9. Захист від зовнішніх чинників. Ультрафіолетові промені, які ми в надлишку можемо отримати, засмагаючи на сонці або лежачи в солярії, можуть призвести до раку шкіри. Користуйтеся сонцезахисними кремами, а також споживайте продукти, багаті вітамінами D і E.

Яндекс.Метрика