Створено презерватив, має вбудований стимулятор чутливості

Відомо, що при використанні презерватива чутливість у чоловіків істотно знижується. Враховуючи цю проблему, вчені створили презерватив, має вбудований стимулятор, що посилає до статевого члена електричні імпульси, тим самим істотно збільшуючи чутливість при статевому акті.

При випробуванні фахівцями був створений спеціальний рукав, який стимулювався за допомогою електродів, розташованих із зовнішнього боку. Розробники електронного презерватива передбачають створення можливості самостійного контролю стимуляції, яка буде можлива як у ручному режимі, так і через електричну мережу. Фахівці запевняють, що отримане пристрій абсолютно безпечно, оскільки передаються електричні заряди мають украй малу силу.

Поради по боротьбі з безсонням

Міцний сон - запорука не тільки продуктивного дня, але і краси і спокою. Комусь потрібно 9-10 годин для бадьорості, інші ж після 5-6 годин почувають себе чудово. Це залежить не тільки від фізичного навантаження і стану організму, але й від віку, чим старше жінка, тим менше часу для сну їй потрібно.

Недосипання призводить до дратівливості, нервозності і розсіяного уваги, а це не кращим чином позначається на роботі, рекомендуємо переглянути свій ритм життя і знайти в ньому те, що заважає доброму і спокійному відпочинку.

Причини безсоння

Стреси і проблеми на роботі, в тому числі і конфліктні ситуації, є однією з основних причин безсоння. Звичайно, після вимикання світла в ліжку починають спливати всі розмови, ми прокручуємо ситуацію знову і знову намагаючись знайти рішення, адже це не вірно.

Ще однією причиною фахівці називають недостатню фізичну активність, постійне сидіння в офісі на стільці, нерозтрачена енергія і ввечері сну як не бувало.

Крім усього іншого неправильне харчування дуже серйозно позначається на стані організму. Ми цілий день не встигаємо повноцінно поїсти, а ввечері, прийшовши з роботи, набиваємо шлунок. Від такої тяжкості, від міцних напоїв (кава і чай), від спиртного ми страждаємо вночі.

Температура в приміщенні, звуки та багато іншого так само здатні вплинути на сон.

Що ж робити?

Позбавляємося від безсоння

  • Зробіть відхід до сну ритуалом, намагайтеся лягати спати в один час, прокидатися теж варто в один і той же час. Винятків не буває, навіть у вихідні.
  • Свіже повітря перед сном - чудове снодійне. Прогуляйтеся в парку, якщо немає можливості або на вулиці негода добре провітріть кімнату. У процесі прогулянки продумайте план на майбутній день, розгляньте минулі події, подібне дасть можливість заспокоїтися і налаштуватися на сон.
  • На ніч краще вживати легкі продукти, які не отяжеляют шлунок. Нехай це будуть салати, морепродукти, кисломолочні продукти. Не пийте багато чаю і кави ближче до сну, ці напої бадьорять.
  • Якщо запахи трав вас заспокоюються, прийміть з ними ванну, можна кілька гілочок зашити в подушку, але пам'ятайте, що запах повинен бути легкий, а не задушливий, щоб не отримати замість сну головний біль.
  • Перед сном деякі лікарі рекомендують випити склянку теплого молока, можна випити теплої води з медом – ці продукти сприяють заспокоєнню.
  • Деякі фахівці раджу робити розминку в ліжку або віджатися 10-15 разів перед сном, щоб краще і швидше заснути.
  • Намагайтеся засипати з хорошими думками. Нехай це буде берег моря і пісок.

Текст: Ксенія Олександрівна

Недолік заліза в організмі може стати причиною інсульту

Лікарі встановили, що нестача заліза в організмі може стати причиною інсульту. Причина цього полягає в тому, що дефіцит заліза здатний викликати підвищення в'язкості крові, наслідком чого є утворення тромбів.

Більше 15 млн осіб щороку стають жертвою інсульту. Приблизно 6 млн помирають в результаті цього захворювання, 5 млн осіб внаслідок паралічу назавжди залишаються інвалідами. Найбільш поширеним видом даної хвороби є ішемічний інсульт, що починається, як правило, припиненням нормального кровопостачання, викликаний тромбозом.

Англійські вчені вивчили групу людей, у яких була діагностована спадкова геморагічна телеангіектазії – причина збільшення судин легенів. Ці судини є фільтром для тромбів перед попаданням крові в артерії. У разі збільшення судин в кров, що містить невеликі тромби, потрапляє в артерії, яка проникає в мозок, що, як наслідок, може стати причиною інсульту.

Вченими відкрито нове корисне властивість часнику

На думку датських вчених, часник є одним з найбільш доступних натуральних антибактеріальних препаратів. Вхідні в його склад речовини здатні протистояти цілому ряду досить стійких бактерій. Фахівцями було відрито з'єднання адожен, здатне перешкодити бактеріям виділяти особливий токсин, що руйнує лейкоцити, кров'яні клітини, які допомагають організму боротися з інфекцією.

Вчені досліджували поведінку бактерії Pseudomonas aerginosa, що викликає гангрену, а також ускладнення у людей, що страждають на муковісцидоз. Дана бактерія досить стійка і володіє цілим рядом захисних властивостей. Як показали досліди, вона стійка і до обробки антибіотиками. Однак при додаванні адожена, до 90% бактерій гинули. Незважаючи на те, що в часнику кількість даної речовини досить невелика, все ж є можливість розробки лікарських препаратів на його основі.

Дійсно шкідливі звички такі шкідливі? Відповідають фахівці

Всім нам з дитинства твердять про те, що деякі речі шкідливі і неправильні, вони зараховуються до недоліків людини або шкідливим звичкам. Але, на сьогодні існує версії, теорії і думки про те, що не всі шкідливі пристрасті людини настільки вже й шкідливі, вони, можливо, непристойні і в суспільстві ними не похвалишся, однак, на думку деяких лікарів і вчених вони не шкідливі для нашого організму.

Гриземо нігті

Гризти нігті некрасиво, вони будуть некрасивими, в організм може потрапити інфекція, – так зазвичай кажуть дорослі, бачачи, що діти гризуть нігті. На думку вчених, подібна звичка дозволяє організму самостійно впоратися з інфекцією, яка потрапляє в організм разом з нігтями, а значить, це зміцнює імунітет. В наступний раз, коли ця ж інфекція потрапить до нас, імунітет впорається з нею набагато швидше.

Психологи прийшли до думки, що звичка відкушувати нігті – це психологічна проблема, людина грызущий нігті відчуває стрес, тиск або про щось серйозно думає. Звичайно, є й ті, хто отримує звичайне задоволення від цього заняття.

Шлунок

Вихована людина ніколи не стане відригувати при інших, це негарно, неетично і може нашкодити репутації.

Відрижка виникає внаслідок скупчення газів, які у свою чергу виникають при прийомі жирної їжі, чіпсів і багатьох інших продуктів, у тому числі алкоголю і попадання тютюнового диму в організм. Якщо стримувати відрижку (що досить складно) може виникнути біль у грудях, в подальшому може розвинутися навіть виразка шлунка.

На думку вчених, відрижка – це нормальна поведінка шлунку після їжі. У деяких східних країнах гостя не випускають з-за столу, поки він не отрыгнет, це свідчить, що він наївся «до відвалу». Фактично відрижка там – це подяка шлунка за ситну трапезу.

Хрускіт пальцями

Хрускіт пальців багатьох сильно дратує, існує думка, що після такого процесу може виникнути артрит.

Вчені стверджують, що криза – це всього лише лопающиеся бульбашки повітря в синовіальній рідини, що оточує суглоб. І хрускіт абсолютно даремний, тобто не полегшує скутість суглобів, не лікує від артриту (як багато хто вважає) і не дає жодних негативних наслідків.

Проводили спеціальне дослідження, яке підтвердило твердження лікарів.

Їжа в ліжку

Є в ліжку – це поганий тон, так вважають багато хто. Виключення становлять хворі, яким прописаний постільний режим.

Проте деякі лікарі стверджують, що тільки в ліжку можна насолодитися улюбленою їжею, отримати задоволення від самого процесу і довго жувати шматочки їжі. Оскільки їжа за столом перетворилася не в ритуал, а швидкісні перегони. Ми поспішаємо, проковтуємо шматки і їмо більше покладеного. У ліжку ж можна з'їсти лише стільки, скільки потрібно для організму за рахунок розміреності і неквапливості.

Виходить, що не всі звички шкідливі, хоч і не прийняті суспільством. Звичайно, є ті, які не варто показувати на людях, від деяких можна легко позбутися (наприклад, обгризання нігтів або їжа в ліжку), але якщо це сильніше вас, намагайтеся просто їх не афішувати і тоді ви будете задоволені, а ваша репутація не «підмочена».

Текст: Ксенія Олександрівна

Яндекс.Метрика