Вчені: червоне вино безцінне для людей, що ведуть сидячий спосіб життя

Масштабне дослідження вчених привело їх до висновку, що червоне вино дуже корисно для здоров'я. Правда, йдеться про вельми малих дозах. Зокрема, це стосується людей, провідних сидячий спосіб життя. Входять до складу вина речовини, здатні нейтралізувати шкоду від малорухомої життєдіяльності. Зокрема, дуже корисним є речовина ресвератрол, ефективність якого була доведена на лабораторних ссавців. Як з'ясувалося, малорухомі щури, отримавши ресвератрол, мали краще самопочуття, ніж їх малоактивні одноплемінники, які не отримували цієї речовини.

Незважаючи на такі обнадійливі результати, експеримент ще раз довів важливість фізичних навантажень, які, однак, найчастіше важкодосяжні, адже люди проводять за комп'ютером багато годин в день. Нейтралізувати таку ситуацію, на думку вчених, здатні малі дози червоного вина – один келих в день.

Вчені: кава здатна захистити від дзвону у вухах

Канадські вчені встановили: виявилося, що вживання трьох чашок кави здатне на 15% знижувати ризик виникнення дзвону у вухах. Трохи раніше вважалося, що кава навпаки, здатне посилювати це неприємне явище.

Дзвін у вухах з'являється після пошкодження нервів у внутрішньому вусі, що є наслідком впливу гучної музики, переохолодження, різних інфекцій. Таким чином, мозок отримує імпульси, які трансформуються в постійне присутність звучання.

Дуже часто це є досить тривалою проблемою. Особливо у молоді, представники якої регулярно слухають музику в навушниках.

На сьогоднішній день немає способів боротьби з цією проблемою. Єдине, що фахівці можуть запропонувати – це переключати увагу на щось інше.

Позитивна роль кави в боротьбі з дзвоном у вухах підтверджена значною статистикою. Причина цілющої ролі кави полягає, швидше за все, в тому, що кофеїн стимулює волоскові клітини внутрішнього вуха.

Лікарі зафіксували перший випадок передачі ВІЛ в лесбійській парі

Американськими вченими вперше в історії був обранужен випадок передачі ВІЛ-інфекції між жінками. Зауважимо, що передачі зараження в лесбійській парі – вкрай рідкісне явище. Випадки інфікування ВІЛ значно більше поширені стеж геїв. Проведене обстеження двох жінок показало ідентичність вірусу, що виключає будь-які елементи випадковості.

Випадок зараження був зафіксований у місті Х'юстон. Одна з партнерок знала про своєму захворюванні, проте, відмовилася від необхідного лікування ще чотири роки тому. Інша звернулася до лікаря зі скаргами на симптоми грипу. Спочатку аналізи показали негативний результат, але згодом захворювання було підтверджено. Зауважимо, що хвора жінка не мала інших сексуальних контактів протягом шести місяців. Тепер лікарі звертаються і до лесбійських парам: сексуальні контакти повинні протікати тільки з використанням контрацептивів. Сьогодні представлені оральні засоби контрацепції, які, однак, не мають популярності.

В Аргентині померла жінка, яка намагалася самостійно збільшити собі груди

Після невдалої спроби збільшити собі груди в Аргентині померла 39-річна жінка. Соня Перес Лланзон, сидячи вдома, ввела собі в груди ін'єкцію вазеліну, в результаті чого в легенях утворився тромб.

Ангентинка звернулася в лікарню, але було вже пізно. За словами лікарів, вони ще ніколи не бачили нічого подібного. Ніякі власні захисні сили людського організму не здатні протистояти такій важкій субстанції як вазелін.

Потрапивши в кров, вазелін утворив тромб. Старання лікарів не змогли допомогти Соні відновити здоров'я, незважаючи на те, що довгий час займалася спортом. Після місяця перебування в лікарні жінка померла.

Третинне куріння може стати причиною розвитку раку

На думку лікарів, вплив «третинного куріння» на людини здатне викликати ушкодження ДНК і може бути причиною виникнення раку.

Третинне куріння – це вплив складових тютюнового диму, які осіли на обстановці в прокуреному приміщенні і впливають на тих, що знаходяться в ньому людей. Раніше було встановлено, що і «третинне куріння» вкрай згубно позначається на людському організмі.

Нещодавно були представлені результати дослідження хімічного аналізу речовин, що виділяються при палінні. Як виявилося, значна частина з 4000 речовин виділяються сигаретою осідають в приміщенні, незважаючи на подальше провітрювання. До складу цих речовин входять як токсини, так і канцерогени. Особливо небезпечними є сполуки, що включають оксид азоту і азот, які, з'єднуючись з молекулою ДНК, викликають надалі, мутації ведуть, зокрема, до раку. У зв'язку з цим вчені особливо відзначають шкоду, яка надає третинну куріння на маленьких дітей, які більш сприйнятливі, ніж дорослі до впливу шкідливих факторів навколишнього середовища.

Єдиний спосіб позбавитися від впливу третинного куріння – це видалити всі уражені об'єкти: м'які меблі, килими. А також потрібно перефарбувати стіни, попрати штори, постіль.

Вчені: ранній підйом може стати причиною захворювань серця

Існує думка, що біоритми жайворонків більш благотворно впливають на людський організм, ніж біоритми сов. Ряд вчених навіть рекомендує совам зусиллям волі перебудовуватися в жайворонків. Однак останні дослідження показують, що відносно ритмів людей, що постають з першим променем сонця все йде не так просто. Японські вчені на підставі вивчення історій хвороби 4000 тис. людей у віці від 20 до 90 років встановили, що ранній підйом може сприяти розвитку серцевих захворювань. Виявилося, що нестача сну впливає на навантаження серцевого м'яза.

Також вчені рекомендують днем влаштовувати собі тридцятихвилинну сон, що дозволяє відновити сили і знизити рівень гормону стресу. За наявною статистикою денний сон на 37% знижує можливий ризик раптової смерті.

Вчені: вага - показник якості і тривалості життя

Дослідники з'ясували, що якщо порівнювати ступінь шкоди для організму людини, що наносяться ожирінням і дистрофією, то виходить від них небезпеку практично однакова. Навіть у тому випадку, якщо людина не має серйозних захворювань і уважно стежить за собою, ризик можливої смерті у нього анітрохи не знижується. До такого висновку дозволив прийти аналіз результатів дослідження 51.

Вага людини – найважливіший показник стану та тривалості життя. Як зайва маса тіла, так і її недостатність можуть негативно вплинути на здоров'я. Вчені переконані, що люди повинні приділяти серйозну увагу своєму вазі, не дозволяти йому збільшуватися і безконтрольно знижуватися.

Вчені розповіли, коли людині сняться найбільш красиві і дивовижні сни

Учені з Великобританії зробили цікаве спостереження: виявляються, найбільш красиві і найбільш дивні сни бачаться людині в повний місяць. Було проаналізовано сни більше тисячі добровольців. Дослідження проводилося в повний місяць. Відомо, що людський організм, не дивлячись на період відпочинку, працює цілодобово. Навіть вночі мозок людини виконує роботу, по навантаженню порівнянну з денною. У період глибокого сну людина здатна сприймати будь-які його оточують звуки і своєрідним чином інтерпретувати їх. Було помічено, що саме в повний місяць людський мозок працює особливо активно, що призводить в результаті до появи незвичайних, яскравих, запам'ятовуються снів.

Вчені вважають, що їх відкриття допоможе людям, які страждають від нічних кошмарів і затяжних депресій. У разі якщо під час сну включити легку музику, то сновидіння може бути особливо приємним.

Дихайте вільно: як перемогти гайморит

Біль у носі, над очима і переніссям, набряк, втрата нюху, слизово-гнійні виділення з носа, підвищена температура і загальне нездужання – здається, тривалий нежить набуває форму синуситу або гаймориту.

Що таке синусит і гайморит

Синусит – запалення пазух носа, причому якщо недуга «захопив» лобові пазухи, розвивається фронтит, гайморові (верхньощелепні) – неминучий гайморит.

Пазухи носа схильні інфекції у разі набряку слизової носа, який, у свою чергу, розвивається при простудному нежиті. Набряк заважає нормальному виходу слизу, а її скупчення провокують запальний процес.

Крім запущеного нежитю, причиною гаймориту можуть стати уражені карієсом зуби, різні порушення носового дихання.

Зазвичай гайморит проявляється болем і тиском в області носа, лоба, вилиць і надбрівних дуг. Дотики до цих ділянок викликають гостру нестерпний біль. До іншими ознаками гаймориту відноситься головний біль, загострюється до вечора, зниження нюху, втома, дратівливість, неможливість сконцентруватися на роботі.

Зверніть увагу: якщо нежить не проходить після тижневого самолікування, варто змінити терапію і звернутися до лікаря.

Нераціональне лікування або ігнорування гаймориту може перетворити це сезонне захворювання у хронічну хворобу, або призвести до менінгіту – запалення оболонок головного мозку!

Як лікувати

При гаймориті у людини утруднене дихання через скупчення великої кількості слизу і гною. Отже, головною метою лікування гаймориту є видалення слизу і гною з пазух носа,

Способи лікування гаймориту змінюються в залежності від стадії захворювання, але в цілому їх можна розділити на хірургічні та нехірургічні (медикаментозні).

Самий радикальний і неприємний – пункція, або прокол верхньощелепної пазухи. Однак такі заходи не завжди можна уникнути, якщо вчасно виявити симптоми гаймориту і звернутися до лікаря, а також підібрати ефективне лікування.

До медикаментозного лікування вдаються значно частіше, ніж до хірургічного. Звичайно ж, його ефективність значно вище в початковій стадії захворювання, а якість і результат терапії безпосередньо залежить від використовуваних препаратів.

В основному, для лікування гаймориту застосовуються антибактеріальні, протинабрякові, секретоактивные та інші препарати. Всі вони окремо є частиною комбінованого лікування.

Говорячи про лікування гаймориту, неможливо не згадати цикламен. Ще лікарі з Стародавньої Греції використовували сік бульб цієї рослини в якості протизапального засобу, в тому числі, і для лікування запалення носових пазух.

Дихайте вільно: як перемогти гайморитСік бульб цикламена можна знайти в складі Синуфорте – препарату, який входить у європейські стандарти лікування гострого синуситу. Він не є антибіотиком і відпускається без рецепта лікаря. На ранніх стадіях захворювання Синуфорте ефективний у монотерапії.

Синуфорте діє двояко: по-перше, знімає набряк, по-друге, посилює секрецію слизової носа. Все це сприяє інтенсивному відтоку слизу і гною, а, отже, нормалізує носове дихання.

Крім того, препарат зручний у застосуванні: він не вимагає використання додаткових лікарських засобів. Достатньо лише 1 раз на добу розпорошити Синуфорте в кожний носовий прохід, і через 6-8 днів спостерігається значне поліпшення самопочуття.

Для лікування синуситу і гаймориту також застосовуються промивання, масаж і дихальна гімнастика, проте використання таких методів не гарантує швидкого одужання і завжди потребує додаткової терапії.

Як не захворіти

За статистикою, кожен 6-ий житель Росії піддається тій чи іншій формі синуситу. Якщо ви не хочете потрапити в їх число, уважно слідкуйте за своїм здоров'ям, підвищуйте імунітет, загартовуйтеся, вчасно диагностируйте і лікуйте захворювання, які провокують порушення носового дихання.

Будьте здорові і пам'ятайте, що навіть легке нездужання не слід ігнорувати і пускати на самоплив!

Є протипоказання. Перед застосуванням ознайомитися з інструкцією.

Яндекс.Метрика