Вчені: дизайн пачок впливає на сприйняття курцями смаку сигарет

Британські вчені встановили, що у разі якщо сигарети продаються в простій по дизайну упаковці, то курці не в змозі розрізнити бренд. Дослідження проводилося у два етапи – спочатку і після надходження в продаж звичайних пачок сигарет, на яких не було вказівки бренду фірми-виробника. Учасниками дослідження стали жителі британського регіону Хантер, які мають значний стаж куріння.

Аналіз результатів дослідження показав, що проста упаковка має сильний вплив на сприйняття курцями сигаретного смаку. Більшість випробовуваних зізналися, що сигарети здавалися їм зовсім однаковими.

Науковий співробітник, який брав участь в дослідженні, зізнався в тому, що ще раз переконався під вплив бренду на людей. Саме з цієї причини американські тютюнові компанії протистояли введення простих упаковок для сигарет.

Названий вік, в якому людина досягає популярності

Чомусь вважається, що звичайною людиною популярність досягається, коли той був ще школярем чи студентом. Саме в цей час людина сконцентрований на соціальному житті і кількість контактів і затребуваність серед друзів і знайомих сприймається як популярність. Однак проведене вченими з Великобританії дослідження показало: як правило, дійсна популярність наздоганяє людину у віці 29 років.

Було опитано півтори тисячі британців. Вчені виявили, що у віці 29 років у людей накопичується близько 80 друзів, серед яких превалюють однокашники і колеги по роботі. З останніми респонденти частіше спілкувалися, оскільки взаємодія з робочих питань було більш особистісно затребуване.

В Америці пік популярності – 23 роки. Причина — на цей вік припадає закінчення Вузу, контакти з друзями по школі і університету ще не розтрачені, а також починаються встановлюватися відносини з першими в житті колегами по роботі.

Діагностувати у людини нарцисизм можна, задавши йому лише одне питання

Американські вчені встановили цікавий факт: розпізнати в людині нарциса можна лише поставивши йому одне-єдине питання. Як вважають фахівці, нарциси настільки люблять себе, що не вважають егоцентризм недоліком, тому з задоволенням визнаються любові до себе.

Як вважають дослідники, це відкриття вкрай корисно з практичної точки зору. Сьогодні для виявлення егоцентризму існують спеціальні тести. Найбільш відомий з них – Нарцисичний особистісний опитувальник, що складається з 40 питань і оцінює такі принципові для нарцисизму показники, як марнославство, владність, відчуття особистої переваги, самодостатність, впевненість у тому, що оточуючі люди знаходяться в постійному боргу та ін. У цілому, обстеження за даним опитувальником займає 13 хвилин.

В ході обстеження було виявлено, що відповідь на питання, наскільки людина згоден з сприйняттям його як нарциса, займав 20 секунд.

Вчені нарцисизм розглядають як серйозну проблему. Люди, які страждають надмірною самолюбуванням не схильні до саморозвитку, тому що переконані в своїй досконалості.

Звичка гризти нігті може стати причиною зараження вірусом папіломи

Про те, що гризти нігті – погана звичка, нас привчають з самого дитинства. І, дійсно, якщо навіть відкинути естетичну складову, ця звичка може не тільки зіпсувати прикус, але і статті причиною зараження шкідливими бактеріями.

Потрапили в організм людини патогенні мікроорганізми викликають сильні спазми кишечника та діарею. Більше того, під час обгризання нігтів можна пошкодити шкіру, що укупі з бактеріями стає причиною пароніхії – гнійного захворювання навколонігтьової валика, що, в остаточному підсумку, приводить людину в кабінет хірурга.

У процесі дослідження піднігтьового області, лікарями було виявлено в ній вірус папіломи, який, потрапивши в рот, викликає захворювання зубів і ясен. Фахівці стверджують, що обгризання нігтів в переважній більшості випадків носить психологічний характер. Для боротьби з цим явищем медики рекомендують використовувати спеціальні лаки, що володіють неприємним гіркуватим присмаком, здатною відбити у людини цю шкідливу звичку.

Авіаперельоти небезпечні для повних людей

Повні люди, які страждають альвеолярної гиповентеляцией, тобто неможливістю дихати глибоко і швидко, внаслідок чого в кров надходить недостатня кількість кисню, повинні бути вкрай обережні при авіаперельотах. Внаслідок зниження тиску в салоні літака, у людей з ожирінням може відбутися різке падіння кисню в даху.

Деякі медики вважають, що люди, які мають в анамнезі альвеолярну гиповентиляцию, зобов'язані перед польотом проходити тест на гіпоксію. Також у разі необхідності їм повинна бути надана можливість отримання на борту додаткового кисню.

Помічено, що авіаперельоти можуть сильно загрожувати здоров'ю людей, страждаючих надмірною вагою. І мова йде навіть не про банальні набряках ніг, але і про тромбозі вен. У групу ризику, крім огрядних людей, потрапляють також вагітні жінки і курці.

Солодке посилює симптоми ПМС

Відомо, що при ПМС, супроводжується серйозною гормональною перебудовою. У жінок змінюється не тільки настрій, але і смакові пристрасті. Зокрема, багатьох тягне на солодке.

На думку лікарів, вживання цукру веде до поступового старіння шкіри, наслідком чого стає поява зморшок і пігментних плям. Більш того, на думку медиків, цукор здатний погіршити симптоми ПМС. Зайва тяга до солодких продуктів викликана підвищенням естрогену і порушенням інсулінового балансу, вирішення цієї проблеми перетворюється в замкнуте коло.

За наявними даними, ПМС діагностується приблизно у ¾ жінок, майже половина з них скаржиться на те, що новий стан негативно позначається на якості їх життя. Часто ПМС супроводжується збільшенням ваги, оскільки через гормональної трансформації жінки починають вживати все більше і більше калорій. Впоратися з цим, на думку лікарів, можна з допомогою вживання продуктів, багатих залізом і магнієм, таких як брокколі, кунжут і какао-боби.

Недосип провокує мозок до створення помилкових спогадів

Недавно американськими вченими було встановлено, що недосипання викликає у людей спогади, які ніколи не було. В даний час встановлено, що сон, тривалістю не менше 8 годин, – справжній бич сучасного суспільства.

В експерименті взяли участь люди, які або не спали протягом доби, або їх сон становив менше п'яти годин. Лікарями оцінювався вплив недосипу на стан пам'яті. До початку дослідження з випробовуваними домовилися про те, що вони після нетривалого сну повинні будуть відновити в пам'яті описане ним злочин. У результаті з'ясувалося, невиспані люди були не в змозі в деталях відтворити подробиці пограбування.

Лікарі попереджають людей, які з якоїсь причини обмежують себе у сні, що в майбутньому їх чекають серйозні проблеми з пам'яттю. Цю обставину необхідно враховувати при розслідуванні вчинених злочинів, адже свідки, сон яких не відрізняється потрібної для організму тривалістю, часто дають свідчення, під яким немає ніяких підстав.

Як боротися з синдромом втомлених ніг

Практично кожній людині знайоме відчуття тяжкості у ногах, набряклість і оніміння. Проте не завжди такий дискомфорт доречно списувати на втому після робочого дня, причина може лежати набагато глибше. Можливо, вас торкнулася така неприємність, як синдром втомлених ніг. Це перший сигнал до появи варикозної хвороби.

Основні ознаки

- Поява тяжкості в ногах, втоми, болю, причому не тільки до кінця дня;

- Неприємні відчуття в литках, які проявляються судомами, болями;

- Набряклість ніг в області гомілок і стоп;

- Відчуття оніміння ніг;

- Печіння, відчуття мурашок, тягнучий біль в ногах.

Причини виникнення

Основною причиною появи цієї недуги є порушення нормальної циркуляції крові в ногах. Відбувається це внаслідок більших навантажень на ноги, коли вени просто не встигають справлятися зі своєю роботою. Схильні до такої напасті люди, які змушені багато сидіти, стояти або ходити. При сидячому способі життя кров застоюється у венах, тому що м'язи ніг не скорочуються з силою, достатньою для її просування вгору. При вертикальному положенні також застоюється кров і лімфа, в результаті чого утворюються набряки. У жінок причинами синдрому втомлених ніг можуть стати вагітність, регулярне носіння взуття на підборах, обтягуючий одяг, надмірна вага. Всі ці фактори перешкоджають нормальному кровообігу в ногах. Шкідливі звички, такі як куріння і вживання алкоголю, також можуть залишити свій слід. Причини також можуть бути спадковими.

Профілактика

- Вживайте більше продуктів, що містять клітковину, вітамін Е, фолієву кислоту, мікроелементи. Роботи органів травлення та кровообігу тісно пов'язані.

- Намагайтеся пити більше води і скоротити кількість кофеїну. Вода покращує циркуляцію крові, кофеїн – навпаки.

- Робіть розминку для ніг і щоденні вправи.

- Уникайте шкідливих звичок.

- Носіть зручне взуття, при необхідності скористайтеся ортопедичними устілками, уникайте високих каблуків, при щоденній шкарпетці їх висота повинна становити не більше 4 см, каблук повинен бути стійким.

- Уникайте пізніх прийомів їжі, бо сповільнюється клітинний обмін, який заважає відновленню вен вночі.

- Відпочивайте, висипайтеся, займайтеся спортом.

- Приймайте холодний душ. У холодній воді кровоносні судини швидко звужуються.

Лікування

Якщо все-таки синдром втомлених ніг вас торкнувся, необхідно пройти консультацію у фахівця, зробити діагностику і УЗД. Займаються цими проблемами невропатологи, флебологи. Вони призначать кваліфіковане лікування.

В домашніх умовах можна робити водні процедури – чергувати холодні і гарячі компреси. Прикладайте на ноги на дві хвилини гарячий компрес, потім на хвилину холодний і так кілька разів. Добре масажуйте ікри. Також ефективні будуть сеанси ароматерапії і фитованночки. Змішайте 15 крапель базилікового олії з трьома ложками мигдалевого масла, втирайте в ноги. Однак дана процедура протипоказана вагітним.

У салонах краси вам можуть запропонувати процедуру пресотерапії – на ноги надягають спеціальні штани і заповнюють їх повітрям, за рахунок чого відбувається здавлювання ніг, кров піднімається вгору по судинах, ноги розслабляються і відпочивають.

Вибір медичних і косметологічних процедур досить широкий. Виявляйте відповідальність по відношенню до свого здоров'я. Своєчасні профілактичні заходи допоможуть усунути основні причини, що провокують виникнення синдрому втомлених ніг, зміцнять стінки судин і допоможуть уникнути варикозної хвороби.

Яндекс.Метрика