Вчені: гарячий шоколад покращує роботу мозку

Учені з Великобританії встановили, що щоденне споживання гарячого шоколаду здатне надавати благотворний вплив на клітини головного мозку, омолоджуючи їх. До таких результатів дозволив привести аналіз даних обстеження шістдесяти осіб у віці до 70 років. Протягом місяця учасники експерименту щодня випивали по дві чашки напою. Наступні обстеження мозку показали, що активність нервових клітин мозку збільшилася на 9%.

Причина такого чудового властивості гарячого шоколаду полягає у наявності в ньому великої кількості антиоксидантів, які захищають клітини від старіння. Було також встановлено, що рідкий гарячий шоколад корисніше, ніж шоколад в плитках, оскільки він здатний краще очищати кровоносні судини.

Мешканка Великобританії омолодилася за допомогою звичайної води

42-літня англійка за допомогою звичайної води змогла не тільки поправити своє здоров'я, але і омолодити свою зовнішність.

Жінка звернулася до лікарів, скаржачись на головні болі і розлад травлення. Фахівці порекомендували їй випивати щодня до трьох літрів води.

Вже через пару тижнів жінка відчула суттєві позитивні зміни: головні болі припинилися, травлення налагодилося. Але відбулися зміни і в зовнішності: на фото до початку вживання води жінка виглядала на п'ятдесят з гаком років, то вже через місяць вона стала виглядати значно молодше: розгладилися зморшки, зникли синці під очима.

Проведене вченими дослідження показало, що більшість жінок не випивають рекомендовану фахівцями добову норму води, що накладає відбиток не тільки на самопочуття, але і на стан шкіри прекрасних дам.

Знайдено спосіб зниження тяжкості наслідків при інсульті

Одне з найстрашніших захворювань сучасності – інсульт, при якому в головному мозку відбувається розрив судин, що призводить до дуже тяжких наслідків: паралічів, психічних розладів, найчастіше, до летального результату. Безумовно, що при інсульті потрібна швидка реанімація. Американські вчені знайшли спосіб, що дозволяє знизити рівень пошкоджень, які виникають при інсульті.

Дослідження лабораторних гризунів показали, що в мозку існує спеціальний білок AcSDK, здійснює на нього захисну дію. Незворотні наслідки настають у разі якщо в мозок порушується кровообіг або ж присутня здавлення, просочування кров'ю. Введення в кров'яний потік препарату, що містить цей білок, що допомагає впоратися з наслідками інсульту.

Вчені покладають великі надії на отримане відкриття, вважаючи, що не за горами розробка медикаментів, в склад яких може входити даний білок. Це дозволить значно знизити кількість ускладнень при інсульті.

Лікарі назвали кращий поверх для проживання

При придбанні квартири, вибір поверху – не перше, але й не остання справа. Як правило, люди керуються правилом: бажано не перший і не останній поверх. Багато орієнтуються на вигляд з вікна або ж відсутність неспокійних сусідів. Дослідження показало, що поверх розташування квартири робить деякий вплив на здоров'я людей: що чим вище поверх, тим сильніше відбувається зміна магнітного поля. Саме слабке поле може стати причиною розвитку різних захворювань. Так, проживання вище сьомого поверху, може вплинути на стан імунної, нервової і серцево–судинної системи. Чим вище поверх, тим сила магнітного поля зменшується.

Важливі і матеріали, з яких побудований будинок. Наприклад, бетон на 10% знижує силу магнітного поля. Кращими матеріалами для будівель вважаються дерево і цегла.

Сьогодні рівень магнітного поля не включений в перелік обов'язкових санітарних норм. Проте нехтувати цим фактором не варто.

Вчені встановили справжню причину смерті Елвіса Преслі

Вчені встановили справжню причину смерті Елвіса Преслі. Аналізи структур ДНК виконавці показали наявність захворювання, що проявлялося у вигляді задишки і серцевих нападів. Така патологія іноді спостерігається у юних спортсменів. З подібним захворюванням люди вмирають досить рано, будь-яка терапія безсила. На момент смерті Преслі вважалося, його загибель пов'язана з передозуванням сильних лікарських препаратів. Аналіз же показав наявність мутації 11-хромосоми і серцевої недостатності. Крім цього захворювання, у співака була виявлена схильність до мігрені, ожиріння і глаукомі.

Нагадаємо, що король рок-н-ролу помер у віці 42 років. У співака були діагностовано підвищений тиск, патологію товстого кишечника і печінки.

Вчені: літаковий шум може стати причиною серйозних захворювань серця

Англійськими вченими було доведено, що люди, які проживають неподалік від авіаційних трас мають серйозні підстави для захворювання різними видами серцево-судинних захворювань. Причина цього в шумі літаків, який можна почути в нічний час доби. Зокрема, кожні додаткові навантаження на органи слуху в 10Дб підвищують ризик інсульту та ішемії серця на 25%. Цікаво, що відносно денного літакового шуму такі дані не підтверджуються. Нічний шум, як правило, заважає людині повноцінно виспатися, що призводить до розвитку стресу.

Вчені також застерегли мешканців будинків, розташованих поблизу автомобільних трас. Забруднення повітря здатне надати сильний негативний вплив на стан здоров'я. Це підтвердили дослідження більше чотирьох тисяч чоловік, що проживають недалеко від автомобільних магістралей. Ризик розвитку серцевих захворювань був у них невеликий. Однак постійний нічний шум надавав досить серйозний вплив на стан серця і судин.

Вчені: екстракт коркового дерева допомагає в боротьбі з раком

Вчені з США провели наукове дослідження, яке показало, що кора коркового дерева має цілий ряд корисних якостей. Зокрема, екстракт кори може бути використаний в якості одного з складової в лікарських препаратах від раку підшлункової залози і простати.

Дія екстракту полягає у блокуванні проведення хімічних реакцій і перешкода розвитку пухлини. Ще одна корисна властивість – затримування рубцювання тканини навколо пухлини. Це дуже важливо, оскільки рубцювання є однією з причин несприйняття пухлиною лікарських препаратів, оскільки їх складові в змозі проникнути через бар'єр.

Хімічні реакції сприяють рубцюванню (фіброзу), що підтримує спеціальний фермент Cox-2. Екстракт коркового дерева здатний успішно справлятися з цими процесами, що було підтверджено на двадцяти чотирьох пацієнтів, які страждають на рак простати.

Вчені: об'єм талії - показник тривалості життя людини

Вчені зі США з'ясували, що оптимальний індекс маси тіла людини зовсім не є маркером хорошого здоров'я. За отриманими даними, великий об'єм талії є причиною ризику розвитку різного роду респіраторних, онкологічних і серцевих захворювань.

У дослідженні взяло участь понад півмільйона людей з усієї планети. Виявилося, що чоловіки з об'ємом талії від 100 див. на 50% вище ризик смерті. Після сорока років такі чоловіки живуть, як правило, на три роки менше тих, у кого обсяг талії менше 89 див. Жінки, що мають об'єм талії 93 див., на 80% мають ризик смерті, ніж ті, у кого вона становить не більше 68, 5 див.

Іншими словами, збільшення обсягу талії на п'ять сантиметрів збільшує ризик смерті на 7% у чоловіків і на 9% - у жінок. Індекс маси тіла значення не має значення, оскільки він не відокремлює м'язову і жирову масу, а також не дає інформації про місце розташування надлишку жирових відкладень.

Помер перший у світі людина зі штучним серцем

У Франції помер чоловік, якому першому в світі було пересаджено серце нового покоління. Після заміни серця пацієнт прожив 65 днів.

Перед операцією чоловік була гостра серцева недостатність. Після операції він пішов на поправку. Успіх підштовхнув французьких лікарів до проведення подібних операцій в масовому порядку, оскільки через серцевих захворювань в країні щорічно вмирає більше тридцяти тисяч людей.

Инплантированный орган відрізняється від подібних йому прототипів тим, що він може обходитися без регулювання свого функціонування під час фізичних навантажень людини. Дане штучне серце було розроблено військовими фахівцями спільно з професіоналами компаній, що займаються розробками в області високих технологій. Датчики тиску, розміщені в імплантаті, фіксують інформацію про стан крові і серця, завдяки чому штучне серце здатне миттєво реагувати, регулюючи потік крові.

Вартість проведення операції з урахуванням розробки серця-инплантата становить сто двадцять тисяч євро.

Яндекс.Метрика