Вчені назвали головні ознаки довголіття

Люди в усьому світі стурбовані питанням продовження життя. Вчені багатьох країн світу зайняті пошуком рецептів молодості і довголіття. Однак на сьогоднішній день знайти унікальне засіб, яке б могло продовжувати життя людям, так і не знайдено. Єдине, що залишається – це дотримуватися існуючих рекомендацій, які могли б хоча б в якійсь мірі допомогти людям сподіватися на довгожительство.

Серед ознак, які, на думку вчених, можуть стати свідченням того є людина потенційним довгожителем або немає, можна назвати наприклад, вміння утримувати рівновагу, виразна мова, міцне рукостискання, стійкість до стресів.

Потрібно сказати, що кожен з цих ознак підкріплений дослідженням.

Вміння зберігати рівновагу свідчить про гарну роботу ендокринної системи. Стійкість до стресів – про здоров'я нервової системи, а гарна мова – інтерес до світу навколо людини.

Цікавим є ознака «впевненого рукостискання», який, відповідно, аюрвердическму вченню, свідчить про хорошому енергетичному запасі людини.

Звичайно, важливим чинником є фізіологія, зокрема, від рівня гормону крові, відповідального за регулювання чисельності людей на планеті.

Щоденне вживання гранатового соку - кращий засіб у боротьбі зі стресом

Вчені з Шотландії встановили, що побороти стрес і знайти робоче настрій може допомогти гранатовий сік.

Був проведений експеримент, в якому було задіяно шістдесят осіб. Добровольцям було запропоновано щодня, протягом 14 днів випивати до півлітра гранатового соку. Перед початком експерименту його учасники заповнювали анкети, в яких вказували стан фізичного та емоційного здоров'я. Після проведення експерименту учасників анкетували ще раз. Як з'ясувалося, гранатовий сік здатний здійснювати емоційний підйом, приплив робочого настрою. Більше того, люди, що випивають щодня хоча б склянку соку більш стійкі до подразників і мало схильні до стресових станів.

Вчені: частина бактерій неможливо знищити дезінфікуючими засобами

Вчені встановили, що обробка поверхонь дезінфікуючими засобами не допомагає в боротьбі з бактеріями. Зокрема, бактерія Clostridium difficile - золотистий стафілокок не знищується не однією речовиною, що використовується в лікарні. Дана бактерія викликає діарею, у складних випадках можливий навіть летальний результат. Вберегти від зараження може допомогти регулярне миття рук з милом. За наявними даними, практично третина пацієнтів помирають від зараження даним видом бактерії протягом місяця.

Дослідження французьких вчених показало, що ця бактерія є у чверті працівників лікарень, які контактували з інфікованими пацієнтами. Особливо небезпечне зараження під час прийому антибіотиків. У групу ризику входять також діти з ослабленим імунітетам і люди похилого віку.

Лікарі запропонували несподіваний спосіб лікування затяжного нежитю

По загальному переконанню нежить – одне з нешкідливих явищ, супроводжуючих елементарну застуду. Однак на думку лікарів, насправді нежить є досить складним захворюванням, який вимагає до себе відповідального ставлення. Адже часто замість швидкоплинного одужання багато людей стикаються з такими непростими захворюваннями як фронтит, гайморит і їм подібні. Більше того, тривалий нежить здатний знижувати імунітет. На думку фахівців, стан імунної системи людини обумовлено здоров'ям шлунково-кишкового тракту.

З іншого боку, нормальний стан кишечника часто виникає в результаті переїдання або змішування несумісних продуктів. У разі якщо нормальна мікрофлора вражена інфекцією, людина починає довго і часто хворіти. При цьому страждають різні ЛОР-органів.

Захворювання ЛОР-системи, як правило, виникають на тлі нежиті. Ускладнення цих захворювань вкрай небезпечно, оскільки загрожує поразкою навіть далеких структур, в тому числі, наприклад, очних яблук. Іноді страждає і простір за очними яблуками – мозок, внаслідок чого виникають такі вкрай небезпечні захворювання, як менінгіт, тромбоз та ін.

Однак вихід є, і він, як стверджують отоларингологи, досить простий. Вся справа в роздільному харчуванні. Було встановлено, що коли людина поєднує різні продукти, шлунок змушений викидати нові порції кислоти, що призводить до того, що їжа надходить у кишечник недостатньо перевареної. Таким чином природна мікрофлора кишечнику перетворюється на шкідливу, що незабаром викликає різні запальні процеси.

Для того, щоб уникнути цього достатньо споживати окремо білки і вуглеводи. Крім того, також важливо робити перерви після основного прийому їжі. Тільки так вона зможе нормально перетравитися. Після чого, приблизно через 30-60 хвилин, можна їсти десерт.

Вчені: риб'ячий жир робить дитячий сон міцніше

Як виявилося, вживання риб'ячого жиру або ж введення в раціон харчування жирної риби здатний покращувати дитячий сон.

Спостереження проводилися серед 352 учнів початкової школи. Аналіз заповнених батьками анкет показав, що практично четверо з десяти дітей мають порушеннями сну.

Учасникам експерименту давали капсули з риб'ячим жиром і плацебо. Як з'ясувалося, діти, брали риб'ячий жир, практично на годину спали довше і в сім разів прокидалися рідше, ніж ті, кому давали плацебо.

Вчені вважають, що рибу треба вживати не рідше двох разів на тиждень.

Проводилося трохи раніше дослідження вчених з Норвегії, показало, що вживання вагітними жінками морепродуктів, підвищує інтелект майбутньої дитини на п'ять балів. Крім того, що діти, чиї мами, будучи вагітними, вживали близько трьохсот грам морепродуктів, володіють кращими навичками спілкування.

Розроблено ефективні ліки для лікування раку підшлункової залози

Вченими був розроблений препарат, призначений для лікування раку підшлунковий залози і здатний підвищувати виживаність пацієнтів вдвічі. Отриманий засіб вже пройшло схвалення та отримало дозвіл до застосування. На думку лікарів, рак підшлункової залози можна назвати найбільш страшним і швидкоплинним онкологічним захворюванням. На думку The Telegraph, смертність від нього виходить за всі розумні межі. Проведені дослідження впровадження отриманого препарату показали, що його прийом збільшує тривалість життя онкохворих майже на два місяці. Більше того, значно збільшилися шанси на дворічну виживаність пацієнтів.

Засіб було розроблено в США і надійшла на фармацевтичні європейські ринки досить недавно. Потрібно зазначити, що на поточний момент не існує ефективного лікування раку підшлункової залози. Отримане ліки, принаймні, дає пацієнтам сподівання на певну виживання.

Вчені встановили, що здатність оцінювати характер людини по зовнішності закладена природою

Гарвардські дослідники науково довели здатність людини оцінювати характер іншої людини за її зовнішністю. Вчені стверджують, що на це може робити навіть трирічна дитина, якій досить одного погляду, щоб визначити, що являє з себе. Ця функція, на думку експертів, закладена в людині і не пов'язана з соціальною активністю.

У спостереженні взяли участь 99 дорослих людей і 141 дитина. З'ясувалося: і ті, і інші можуть точно визначити, чи є той чи інший людина приємним. Незважаючи на те, що в судженнях дітей було мало логіки, вони з досить високою точністю визначали характер незнайомої людини. Приблизно до семирічного віку цей навик зміцнювався. Найкраще дітям вдавалося визначати, викликає людина довіру чи ні.

Вчені: курці - це ледарі

Бразильські вчені активно закликають людей відмовлятися від куріння, так як ця шкідлива звичка, крім усього іншого, серйозно позначається на настрої людини і його сні.

За наявними даними, курці значно частіше за інших схильні до депресивних станів, зайвої тривожності. Крім того, значно знижується робота легенів, що не в змозі заповнити ні одні фізичні вправи. Курці значно частіше за інших відчувають втому.

Втративши надію на те, що будуть адекватно сприйняті раціональні пояснення, лікарі вказали, що від курців погано пахне. Крім того, тепер володарів шкідливої звички записали в ледарі.

Південноамериканські вчені встановили, що курці мають такий же фізичною активністю, що й їхні некурящі одноплемінники, однак їх не вистачає для регулярних занять спортом елементарної мотивації.

В експерименті взяли участь 60 курців і 50 некурців осіб, яким одягли крокоміри на шість днів. Дослідження показало, що курці протягом дня менше ходять, їх фізична активність знижена, а, значить, вони не в змозі витримати значних фізичних навантажень.

Після експерименту, його учасникам було запропоновано оцінити стан свого здоров'я. Курці заявили, що відчувають себе втомленими, але не відчувають у собі мотивації для зміни усталеного способу життя.

Яндекс.Метрика