Вчені назвали продукт, захищає від кишкових інфекцій

Як виявилося, уникнути кишкові інфекції може допомогти не що інше, як вводити у свій раціон бобових, є прекрасним профілактичним продуктом проти хвороб шлунково-кишкового тракту.

Такі висновки зробили американські вчені, які проводили протягом двох тижнів досліди над лабораторними щурами, збагачуючи їх раціон изофлавонами, що входять до складу бобових. А потім також протягом 14 днів годували їх звичайним рафінованим цукром.

Протягом всього періоду лабораторних досліджень здійснювався забір фекалій гризунів. Отримані результати здивували вчених: з'ясувалося, що вкрай корисні для організму молочнокислі бактерії виявлялися в ШКТ гризунів тільки тоді, коли їм пропонувалися бобові. Солодощі, отримані в надмірній кількості, призвели до захворювання ШКТ щурів, які, на думку дослідників, викликали кишкові бактерії.

На основі отриманих в ході дослідження даних, вчені сподіваються розробити новий лікарський препарат, що допомагає відновленню мікрофлори кишечника у людей.

Важливі складові нормальної роботи організму

Напевно, немає людини, який би не знав про користь вітамінів. Те, що ми потребуємо елементарних вітамінах, скажімо, групи В - ні для кого не секрет. Але часто забувають про те, що для нормального обміну речовин і функціонування організму в цілому необхідні і мінерали. Такі, наприклад, як кальцій і йод.

Йод має колосальний вплив на розвиток організму. Особливо сприйнятлива до нього щитовидна залоза. Недолік же йоду здатний не тільки ослабити імунітет, але підвищити рівень холестерину в крові. Фахівцями доведено, що йод здатний активізувати роботу мозку і покращувати пам'ять. Крім того, не так давно вченими було доведено, що целюліт багато в чому виникає з-за того, що організм не отримує достатньої кількості йоду. Найбільша кількість цього елемента міститься в яловичині, свинині, печінці, морепродуктах, рибі, молоці, а також сирому яєчному жовтку.

Якщо говорити про овочі, то найбільший вміст йоду виявляється в огірках, картоплі, моркви, брюссельської та цвітної капусти, бадиллі ріпи. Багато йоду є у фруктах і ягодах: абрикоси, апельсини, виноград, малині, смородині, яблуках.

Також виявилося значний відсоток вмісту йоду в оливковій і соняшниковій олії.

Як зараз прийнято вважати, споживання олії веде до збільшення холестерину в крові. Проте судити однозначно про шкоду або користь холестерину неможливо. Так, він у великих кількостях міститься в тканинах головного мозку, входить до складу клітин, сприяє придушенню отруйних речовин.

Говорячи про кальції, необхідно знати, що він надзвичайно важливий для нервової системи, оскільки здатний передавати нервові імпульси від однієї частини організму до іншого.

Всупереч усталеному думку, кальцій міститься не тільки в молоці, але і в салатах, буряках, бобових. Вчені помітили, що люди, які мають недолік кальцію в організмі, часто схильні до істерик, неспокійні, тривожні.

Вчені: мед виявився ефективніше всіх ліків від кашлю

Вчені медичного коледжу Пенсільванського університету прийшли до парадоксального висновку: як би не билися фармацевти над створенням найбільш дієвого ліки від кашлю, найкраще лікує його старий перевірений засіб – бджолиний мед.

Як показали дослідження американських вчених, ложка меду на ніч не тільки здатна лікувати кашель у дітей від року до шести років, але і покращувати сон, роблячи його більш спокійним і міцні.

В експерименті взяли участь 105 дітей віком до 6 років з різними захворюваннями верхніх дихальних пустей. Одну групу дітей лікували традиційно – медом, другу лікарськими препаратами. Отримані результати приголомшили медиків – мед лікує дитячий кашель значно ефективніше лікарських засобів.

Пояснюючи цей феномен американські експерти, говорять про те, що мед діє одночасно у трьох напрямках: він обволікає, пом'якшує і знімає подразнення в горлі. Єдине обмеження – протипоказання лікування кашлю медом дітей до року, оскільки в цьому випадку можливий розвиток в організмі дитини кишкової інфекційної хвороби.

Прийом Бадів не защает від хвороб серця і раку

Не секрет, що мільйони людей у всьому світі п'ють різні вітамінні і мінеральні добавки, здатні захистити їх від різного роду захворювань. Проте вчені встановили: ми безглуздо витрачаємо гроші, довіряючись обіцянкам виробникам Бадів.

Дослідники портлендського наукового центру Kaiser Permanente Center for Health Research в ході численних експериментів і спостережень прийшли до однозначного висновку: ніякі мінеральні та вітамінні добавки не забезпечують захист людини від можливості розвитку онкологічних або кардіологічних захворювань. На думку вчених, скільки б люди не брали Бади, ризик розвитку цих хвороб не знижується.

Крім того, експерти U. S. Preventive Services Task Force (USPSTF) випустили рекомендації, в яких йдеться про те, що вони не можуть рекомендувати приймати вітамінні і мінеральні добавки для профілактики раку і захворювань серця. Однак наносять шкоду здоров'ю прийом подібних добавок в доповіді експертів не уточняяется.

Також в рекомендаціях USPSTF підкреслюється, що, всупереч наявним розхожим думкам, ні бета-каротин, ні вітамін Е не слід приймати для профілактики раку або серцево-судинних захворювань. Трохи раніше вийшло дослідження навпаки показало, що прийом цих препаратів збільшує ризик розвитку раку легенів у тих, хто має генетичну схильність до нього або ж входить в групу ризику.

Щороку американці витрачають близько $12 млрд. на придбання різних добавок, хоча кожен роки в США від раку помирає 580 тис. чоловік, а від хвороб серця – 600 тис. Таким чином, статистика невблаганно свідчить про те, що ніякі вітаміни і мінерали не способи уберегти людину від можливості розвитку даних серйозних захворювань.

Винуватець виникнення ожиріння знайдений!

Поширена думка про те, що причиною ожиріння є неправильне харчування та низька фізична активність піддалося серйозному сумніву. У чому ожиріння залежить від генетики, заявляють вчені.

Вчені Кембриджського університету опублікували дослідження, які показали, що за виникнення ожиріння відповідає ген KSR2, уповільнює обмін речовин і підсилює апетит у людей.

В експерименті взяли участь більше двох тисяч пацієнтів з різними формами ожиріння. В якості контрольної групи виступили люди з нормальною вагою.

Спостереження і тестування показали, що пацієнти з мутаціями гена KSR2 значно сильніше відчували рік і спалювали менше калорій в порівнянні з представниками контрольної групи.

Нове відкриття, яке, можливо, здійснить в найближчому майбутньому переворот в дієтології, дозволить не тільки зрозуміти механізм розвитку ожиріння, але і сприятиме розробці лікарських препаратів не лише проти нього, а й проти цукрового діабету II типу.
Епіляція зони бікіні підвищує ризик заразних інфекцій шкіри
Французькі фахівці попереджають: епіляція зони бікіні сприяє поширенню особливо заразних вірусних інфекцій шкіри. З'ясувалося, що навіть невеликі травми, одержувані в процесі гоління або воскової епіляції підвищують ризик Molluscum contagium. Ця шкірна інфекція призводить до виникнення на стегнах, животі або сідницях вузликів, які виділяють сирну консистенцію при натисканні.

Вірус легко передається при контакті шкірних покривів інфікованого і здорової людини. Зафіксовані та альтернативні шляхи розповсюдження Molluscum contagium, наприклад — при статевому акті або через предмети.

Дерматологи досліджували зв'язок епіляції та інфекцій, обстеживши тридцять пацієнтів клініки в Ніцці. Всі вони лікувалися у косметолога у зв'язку з Molluscum contagium. За період спостереження у чотирьох людей утворилися на животі папули фіолетового кольору, у одного — аналогічні на стегнах. Також пацієнти страждали від врослого волосся, фолликулита, бородавок, шрамів і кісти. 93% з них воліли епіляцію. Гоління практикувалося в 70% випадків, стрижка — у 13%, воскова епіляція — у 10%.

Рік тому співробітники Університету Каліфорнії встановили, що надзвичайно популярні сьогодні інтимні стрижки і епіляція значно збільшили кількість жінок, із-за травм геніталій опинилися в лікарні. Справедливості заради слід зауважити, що модна тенденція до видалення волосся в інтимній зоні призвела до практично повного зникнення лобкових вошей.
Яндекс.Метрика