Вчені рекомендують перевіряти свою пошту не більше трьох разів на день

В сучасному світі є безліч людей, що знаходяться в серйозній залежності від комп'ютерів і смартфонів і які постійно очікують повідомлень від друзів і колег. Це, на думку фахівців, є серйозним стресовим чинником. Допомогти розрядити обстановку може допомогти зміна моделі поведінки. Фахівці рекомендують скоротити кількість переглядів пошти до трьох разів на день і краще відповідати на всі листи, ніж на кожне окремо.

Мають дані, що люди, постійно перевіряючи електронну пошту або відповідають на дзвінки керівництва між собою мають схожі неврологічні ознаки: безсоння, головний біль, надмірна тривожність, втома, проблеми з травленням. До таких даних дозволив прийти аналіз медичних показників 124 добровольців.

Більшість з них були студентами або випускниками Вузів. Інші ж працювали у різних сферах діяльності. Частина учасників експерименту перевіряли свій e-mail не більше трьох разів на день, інша частина – так часто як могли. Потім групи мінялися місцями.

У результаті з'ясувалося, що ті, хто перевіряв свою пошту лише зрідка, психологічно відчували себе значно комфортніше.

Вчені: вино завдає шкоди здоров'ю більше, ніж горілка

Всупереч поширеній думці про користь вина, британські вчені стверджують: один келих цього напою може бути прирівняний трьох чарок горілки. До такого висновку дозволив прийти аналіз статистики споживання алкогольних напоїв та їх впливу на людське здоров'я. Однак тут необхідні пояснення. В 50 мл горілки міститься 40% спирту, 150 мл вина – 12%. Незважаючи на те, що в 150 мл горілки міститься очевидно більше спирту, вино здатне надати більш серйозної шкоди організму людини.

Весь секрет криється у відчутті міри, що дуже часто підводить людей. Виходячи з того, що більшість людей вважає вино слабоалкогольним напоєм, зловживають ним у підсумку частіше. Щоденне споживання вина надає абсолютно згубний вплив на печінку, цироз якої однаково успішно розвивається як від надлишок горілки, так і від шампанського. Ніхто не заперечує, що вино – відмінне доповнення до вечері, проте у всьому потрібна міра. Фахівці рекомендують пити алкоголь у громадських місцях, де, за статистикою, спиртних напоїв споживається значно менше.

Вчені: велика кількість друзів робить людину самотньою

Учені з Австралії дійшли цікавого висновку: виявилося, що, чим менше у людини друзів, тим рідше він відчуває себе самотнім. Такі висновки були зроблені в результаті дослідження, добровольцями якого стали 400 тис. студентів. Молоді люди відчували себе менш самотніми тоді, коли мали невелике коло друзів і знайомих.

На думку керівника дослідження, сучасні люди поступово стають менш залежними від оточення, вони відчувають себе більш самодостатніми. Також фахівці відзначають, що об'єктивно збільшується інтернет-спілкування створює лише видимість насиченого життя. Насправді ж, найбільш «популярні» блогери, які мають у Мережі тисячі «друзів», в реальному житті мають їх менше сотні.

Вчені представили нову ефективну вакцину проти раку грудей

Американські вчені розробили новий препарат для профілактики раку грудей. Крім того, вакцина не тільки здатна попередити захворювання, але і призупинити ріст злоякісної пухлини. Перші випробування на пацієнтах дали позитивний результат. З'ясувалося, що вакцина не тільки скорочує інтенсивність розвитку пухлин, але і збільшує тривалість і якість життя пацієнток.

Вчені мають намір поєднувати отриманий препарат у комплексі з традиційними для лікування раку препаратами.

Наявні дані показують, що вакцина не має побічних ефектів і не сприяє виникненню різних ускладнень у хворих з онкологічним захворюванням.

Лікарі: люди, які страждають ожирінням, живуть на 8 років менше

Проведене канадськими ученими аналіз взаємозв'язку ваги людини і тривалості його життя показало: люди, які страждають ожирінням, втрачаю т до восьми років свого життя.

Предметом аналізу стали дані 4 тис. осіб. Вчені оцінювали ризик розвитку діабету і серцевих захворювань. З'ясувалося, що люди, які страждають від сильного ожиріння втрачають 8 років свого життя, середнього – 6, а просто з надмірною вагою – до 3-х.

Більш того, встановлено, що розвиток різних захворювань натинается тим раніше, ніж людина починає набирати вагу. Медики порівнюють шкоду від зайвих кілограмів з шкодою, яку завдає людині куріння.

Вчені розповіли, чому корисно спати без одягу

Американські вчені заявили про те, що скинути зайві кілограми і поліпшити самопочуття можна лише лягаючи спати без одягу і в прохолодному місці. На думку фахівців, під час сну температура тіла людини повинна знизитися на півградуса. Саме тоді може наступити здоровий і міцний сон: починають розширюватися судини, під впливом зниження температури руйнується коричневий жир і людина худне.

Крім того, сон в оголеному благотворно впливає на стосунки між партнерами. Дослідження британських учених показали, що 57% людей, що спали голими, були щасливі у відносинах. І лише 48% сплячих в піжамах могли про себе сказати також

Мобільні телефони все ж підвищують ризик розвитку раку мозку

Суперечки про те, чи збільшують стільникові телефони ймовірність появи пухлин мозку, ведуться вже дуже давно. Спочатку прихильників даної теорії було досить багато, однак проведені дослідження довели, що ті незначні частки радіації, яку випромінюють мобільники, не призводять до розвитку пухлин мозку.

Однак останні дослідження шведських учених показали, що мобільні і радіотелефони здатні збільшити ймовірність виникнення раку мозку, однак після 25 років їх використання. Статистика захворюваності у групи людей, які використовують мобільні телефони понад 25 років, порівнювалася з тими, хто використовував їх менше одного року. З'ясувалося, що в першому випадку ймовірність виникнення раку мозку з роками і годинами використання телефонів постійно зростала.

Вчені довели, що через чверть століття користування мобільника призведе у збільшення ймовірності розвитку пухлин мозку приблизно в три рази.

Дане дослідження абсолютно суперечить найбільшому дослідження з даного питання, проведеним у 2010 році, авторами якого стали вчені з різних країн світу, які займаються онкологією мозку. Тоді вони прийшли до висновку, що мобільні телефони не здатні збільшувати ризик розвитку пухлинних захворювань мозку. Цікаво, що дане дослідження було частково проспонсоровано компаніями-виробниками стільникових телефонів.

Колір чашки, в яку налитий кави, впливає на сприйняття смаку

Було встановлено цікавий факт: виявляється колір чашки, в якій налитий кави, може впливати на сприйняття смаку напою.

Фахівці стверджують, що даний феномен має психологічне підґрунтя. Наприклад, проводилися раніше дослідження довели: якщо полуничний мус подавався на білій тарілці, то він майже на 10% здавався солодше, і на 15% пахучіше, ніж якщо б його запропонували на посуді чорного кольору.

На цей раз предметом дослідження став кави. З'ясувалося, на відміну від скляного посуду, кава, запропонований в білій керамічній чашці, по відчуттях здається більш гірким. Крім того, кава в білій чашці в порівнянні з тим же напоєм в прозорому або блакитному посудині здається більш солодким.

Фахівці припускають, що коричневий колір напою асоціюється з гіркотою, білий колір створює сильний контраст.

Всі це помітили і виробники. Тому, наприклад, фіолетовий колір шоколадної упаковки робить колір ласощі більш насиченим.

Яндекс.Метрика