Вчені: щоб уникнути ожиріння боротися із зайвою вагою потрібно до 25 років

На думку вчених, у випадку, якщо чоловік не зміг побороти зайву вагу до 25 років, у нього є серйозний ризик отримання ожиріння вже за якісь десять років.

Не секрет, що ожиріння може спровокувати серйозні захворювання, серед яких називаються різні захворювання серцево-судинної системи, діабет, онкологія. Більш того, ожиріння – один з факторів ранньої смерті.

США, де число людей, страждаючих ожирінням вкрай велике, вкладає в свою систему охорони здоров'я додаткові кошти для вирішення даної проблеми. Зокрема, люди з надмірною вагою обходяться охорони здоров'я Америки в 147 млрд доларів в рік.

Вчені давно б'ються над проблемою з'ясування причин ожиріння. Зокрема, було встановлено, що діти-кесарята у дорослому віці стикаються з проблемою зайвої ваги. Причина цього в тому, що кесарята, будучи позбавлені можливості проходження під час народження через родові шляхи, не зустрічаються з корисними бактеріями. Більше того, у людей, народжених шляхом кесаревого розтину, мікрофлора кишечника часто має ряд особливостей, в результаті чого їх організм не здатний повноцінно переробляти надлишки жиру.

Оксисайз - унікальна методика схуднення

Проблему схуднення жінки намагаються вирішити безліччю способів: хтось йде в спортзал, хтось виснажує себе голодуванням. Однак не всі способи надають позитивний результат. В даний час є метод зниження ваги, який величезна кількість женин оцінили по достоїнству. Мова йде про дихальної гімнастики Оксисайз.

Оксисайз в перекладі з англійської мови означає «киснева гімнастика». З'явилася вона трохи більше десяти років тому і на сьогоднішній день набула заслужену популярність. Діафрагмальне дихання стане першим кроком до мрії для дівчини із зайвою вагою. Але позбутися підшкірних жирів за допомогою одного дихання не можна, тому його необхідно поєднувати з гімнастикою.

Гімнастичні вправи

1. Бічна розтяжка. Для тих, хто хоче зробити тонку талію.

2. Присідання біля стінки. Ефективна вправа для схуднення сідниць і ніг.

3. Віджимання. Приводять в дію всі м'язи на тілі людини.

4. Присідання дуже корисні для найбільш проблемних ділянок на стегнах і сідницях.

Основа Оксисайз – цикл дихання (чотириразове повторення схеми «вдих, три довдоха, видих, три довыдоха). За рахунок постійної напруги і розслаблення під час дихання м'язів живота відбувається їх стрімка підтяжка.

Чотири основних правил дихання

1. Вдих. Потрібно розслабитися, широко посміхнутися, при цьому повинні бути розширені ніздрі. У всі легкі зробити вдих так, щоб живіт став як кулька.

2. Три коротких вдихи. Через ніс необхідно зробити маленькі три вдиху, і одночасно при вдиху все більше надувати живіт.

3. Видих. Через трохи прочинені губи потрібно зробити видих, при цьому втягуючи живіт, і постаратися не опускати голови.

4. Три коротких видиху. Робите три коротких видиху через рот і при кожному такому видиху все більше втягуєте живіт.

Всі ці чотири етапи складають один підхід. Щоб від даної методики був позитивний ефект, як стверджує автор гімнастики, в день потрібно робити 30 таких циклів.

Величезним плюсом даної дихальної гімнастики є можливість займатися нею не тільки вдома або в спортзалі, але і, скажімо, за кермом автомобіля.

Протипоказання до гімнастики Оксисайз

– Наявність серйозних захворювань: хвороби серця, щитовидної залози, аневризма аорти або судин головного мозку, легенева гіпертензія або підвищений внутрішньочерепний тиск.

– Післяопераційний стан (хірургічні втручання в хребет, а також лінійні операції).

– Вагітність.

Техніка дихальної гімнастики Оксисайз для схуднення допомагає людині позбавитися від зайвого жиру і нескінченних дієт, допоможе поліпшити стан шкіри і фізичне самопочуття. Не має обмежень у віці (літнім людям рекомендується просто знизити навантаження). Однак необхідно пам'ятати: однієї дихальної гімнастики буде недостатньо, потрібно додавати деякі гімнастичні вправи. Ефект від подібних комплексних занять не змусить себе чекати.

Микозан – надійний переможець грибка
Нарешті наступило довгоочікуване літо, а це значить, що тепер кожна з нас може не в мріях, а наяву перетворитися на засмаглу красуню, яка переступає босими ступнями по золотистому піску, що межує з крайкою прибою. Попереду чекає довгоочікуваний відпустку біля моря, а може бути, просто вихідні, проведені в мальовничому місці на березі річки або озера. Пляжний сезон настав, і у відповідності з його вимогами, наші ступні і нігті на ногах знову стали предметом ретельного догляду.

Однак часом в нашому житті виникають непередбачені неприємності. Нігті на ногах не будуть виглядати привабливо, якщо на них з'явився грибок. Не всі знають, як поширене і небезпечне це підступне захворювання, яке по-науковому називається оніхомікоз. Його збудники володіють відмінною життєздатністю, особливо у вологому середовищі. Здоровій людині буває достатньо мінімального зіткнення з лусочками шкіри хворого грибком, щоб самому захворіти оніхомікозом. Ось чому необхідно надягати спеціальну взуття при відвідуванні сауни, басейну і навіть масажного кабінету. Однак найбільша ймовірність заразитися грибком нігтів підстерігає нас у кабінетах нігтьового сервісу, інструменти в яких не завжди проходять належну ступінь стерилізації. Втім, медики додадуть, що для розвитку захворювання може бути достатньо зниження імунітету організму або навіть дієти для схуднення, що призводить до зменшення захисного жирового шару на поверхні нігтів. А тривала мікротравма нігтя через носіння тісного взуття збільшує ризик зараження у багато разів!

Насправді, грибок нігтів є не таким вже рідкісним захворюванням: за статистикою, їм страждає в середньому 20% населення. Літні люди хворіють їм набагато частіше – до 60% випадків, і ймовірність підхопити грибок нігтів збільшується навіть при випадковому використанні домашніх капців літнього родича.

Втім, для того щоб переконатися, що саме у вас все нормально, для початку слід уважно оглянути нігті на ногах. Якщо виявиться, що один або кілька нігтів змінили колір, прозорість, стали шаруватися, товщати і деформуватися, цілком імовірно, що ви страждаєте оніхомікозом. Однак, чим раніше ви виявите це неприємне захворювання, тим швидше можна буде від нього позбавитися. Не слухайте, якщо вас стануть лякати тим, як складно і довго лікується ця хвороба – сучасна фармакологія здатна творити чудеса, головне - почати якомога швидше і вибрати надійний засіб

Микозан – надійний переможець грибкаГолландські вчені розробили новітній засіб, здатне боротися з грибком нігтів. Мова йде про Микозане (виробництво Serrix Health, Нідерланди), здатного проникати крізь нігтьову пластину і боротися з інфекцією в самому нігтьовому ложі. Існуючі протигрибкові засоби у вигляді мазей і кремів не можуть так ефективно проникати в товщу нігтя - вони лише знищують інфекцію у верхніх шарах нігтя, що може призвести до рецидиву і твердим переконанням, що впоратися з грибком дуже складно. Скільки часу займе боротьба з грибком, можна розрахувати, враховуючи площу ураження і швидкість, з якою саме у вас нігті відростають.

Використання протигрибкових засобів потрібно продовжувати до повного відростання здорового нігтя, тому важливо починати їх застосування відразу, як тільки ви виявили у себе ознаки грибка. Якщо момент упущений і грибок встиг дістатися до нігтьового ложа (матриці), доведеться звернутися до лікаря і пройти курс системного лікування (таблетками), але і в цьому випадку застосування Микозана сприятиме запобіганню поширення інфекції по нігтю і прискоренню одужання. До інструкції по застосуванню Микозана додається шаблон для контролю за ефективністю, який дозволяє стежити за результатами лікування самостійно.

Самі слова «лікування нігтів» у багатьох пацієнтів викликають асоціації, пов'язані з хірургічним втручанням. Використання Микозана швидше нагадує звичайний догляд за нігтями на ногах – зручні пензлики забезпечують простоту і комфорт при нанесенні препарату на поверхню хворого нігтя. Індивідуальний набір пилок дозволить регулярно позбавлятися від ділянок ураженої поверхні. Сама сироватка позбавлена різкого запаху, властивого багатьом протигрибкових засобів, і це робить її безпечною для алергіків та людей, які страждають захворюваннями дихальних шляхів. Крім того, при використанні Микозана відбувається додаткове зміцнення нігтів. А простота і легкість використання Микозана допомагає переконатися в тому, що в перемозі над грибком нігтів немає нічого складного.

Вчені назвали найкращий вік для схуднення

Британські вчені встановили, що найбільш оптимальним віком для схуднення у чоловіків є 31 року, а у жінок 32 роки. Саме в цей життєвий відрізок людина найбільш сприйнятлива до будь-яких змін.

Дослідження показали, що понад 50% опитаних замислюються про свою фігуру тільки до 35-40 років, тоді, коли в людському організмі починає сповільнюватися метаболічний процес і відбувається збільшення маси тіла.

50% жінок розповіли, що бажання зайнятися власним тілом викликано у них виключно прагненням виглядати якомога краще.

42% в якості мотиву для зменшення ваги назвали прагнення схуднути свого чоловіка.

82% опитаних зізналися, що тільки до 30 років їх життя стала більш виваженою і спокійною, що і підштовхнуло їх до думки про необхідність зайнятися власним тілом.

Яндекс.Метрика