Вчені спростували існування порнозалежності

Психолог Девід Лей вважає, що залежність від перегляду порнографічних фільмів є лише міфом. Зокрема, люди, які страждають так званої «порнозависимостью» при опитуваннях не в змозі оцінити наявні плюси від перегляду фільмів для дорослих. Крім того було встановлено, що не існує ніякого зв'язку між любов'ю до перегляду порнофільмів і різними видами розладів еректильної функції. Поведінкові відмінності у сучасних підлітків ніяким чином неможливо пояснити пристрастю до тих порнографії. Нагадаємо, що до недавнього часу вчені говорили про справжню епідемію, що охопила ряд країн світу. За твердженням фахівців, звичка дивитися порнографічні фільми можна віднести до розряду патології.

Однак потрібно зазначити, що не всі фахівці поділяють цю думку. У ряді випадків пристрасть до порнографії дає позитивні результати у вигляді кращого ставлення до сексуальності, можливості різноманітності сексуальних взаємин, а, найчастіше, і підвищує якість життя. Було доведено, що легка доступність порнографії здатна знижувати рівень злочинів на сексуальному грунті, а також знизити рівень педофілії. Найближчим часом фахівці збираються розробити методи допомоги людям, які зловживають переглядом еротичного контенту.

Стрес підсилює головний біль

Американські неврологи заявляють, що люди, часто перебувають у стані стресу, частіше, ніж інші схильні до сильних головних болів.

Такий висновок вдалося зробити в результаті спостережень за п'ятьма тисячами учасниками експерименту, у великому віковому діапазоні – від 20 до 70 років.

З'ясувалося, що люди, яких мучить різними видами головного болю, відчувають її посилення, під час стресу. Головний біль тим сильніше, чим сильніше стрес.

Вчені: після народження первістка у чоловіків знижується інтерес до сексу

Американські вчені прийшли до цікавого висновку: велика кількість чоловіків після народження у них первістка, значно втрачають інтерес до сексу. Виявилося, що вся причина полягає в рівні тестостерону-чоловічого статевого гормону. Саме високий рівень даного гормону забезпечує статевий потяг.

Вченими було обстежено чотириста чоловіків у віці від 21 до 26 років. Як виявилося, рівень статевого гормону після появи у чоловіків першої дитини сильно знижувався. Обстежувані скаржилися також на падіння інтересу до протилежної статі.

В даний час причини падіння тестостерону не ясні. Фахівцям вдалося лише встановити, що на здоров'я та якість життя знижений рівень гормону не впливає.

Нам не страшний гайморит
Морози і сльота змінюють один одного, вводячи в оману наш і без того ослаблений екологією імунітет. Головні болі, болі в горлі, кашель, і, звичайно ж, нежить – ось вони, головні супутники зимового сезону. Все звично і не дуже страшно: будь-яка застуда піддається лікуванню, особливо на самому початку захворювання. Але якщо застуду, навіть саму незначну, пустити на самоплив і сподіватися «на авось», наслідки можуть бути плачевними. Приміром, навіть банальний нежить може призвести до запалення носових пазух, що неминуче веде до синуситів і гайморитам.

Нежить або гайморит?

Взагалі, за відчуттями, відрізнити нежить від гаймориту не дуже просто. Але якщо ніс не дихає і «тече» довше 5 днів, мучить головний біль, яка стає нестерпним при нахилах, є відчуття тяжкості і болю в ділянці лоба, надбрівних дуг і скул, піднялася температура - пора бити тривогу: ймовірність переходу нежиті в гайморит зашкалює.

З фізіологічної точки зору, при нежиті запалюється слизова оболонка носа, а при гаймориті - не тільки слизова носа, але і носові пазухи. У них накопичується слиз і гній, які заподіюють дискомфорт, провокують набряки, порушується дихання.

Як вже говорилося раніше, найчастіше, для того щоб «підхопити» синусит, досить не долікувати зуб або запустити нежить.

У гаймориту є свій «сезон»: найчастіше це осінь, зима і весна. Саме в цей час варто максимально піклуватися про своє здоров'я, зміцнювати імунітет і не давати застуді стати гострим запальним процесом.

У мене гайморит. Що робити?

Головне – діяти, не пускати на самоплив.

Головною метою лікування гаймориту є очищення слизу і гною з пазух носа.

Самий радикальний і неприємний спосіб лікування – пункція, або прокол пазухи носа. Але такий заходи можна уникнути, якщо почати лікування вчасно з Синуфорте.

Нам не страшний гайморитЧому «Синуфорте»?

На це є ряд причин:

- натуральний склад

- можливість самостійного лікування вдома

- вимагає всього лише 1 застосування в день, а сам курс лікування не перевищує 1 тижня

- покращує самопочуття в перші дні застосування

Застосування препарату Синуфорте на основі цикламена на самому початку захворювання дозволяє уникнути пункцій. Синуфорте допомагає зняти набряк і посилює секрецію слизової носа. Це сприяє інтенсивному очищенню пазух від слизу і гною, і, отже, прискорює одужання.

Є протипоказання, перед застосуванням проконсультуйтеся з фахівцем.

На правах реклами

Розвиток артриту залежить від стану порожнини рота

Лікарі встановили взаємозв'язок між станом порожнини рота і таким досить складним захворюванням, як ревматоїдний артрит. Бактерії, які зароджуються в мікрофлорі порожнини, викликають не тільки захворювання ясен і слизової оболонки порожнини рота, але і можуть переростати в більш важку форму, викликаючи вкрай хворобливі симптоми.

Бактерії виробляють ензим пептидиларгининдеимидаза, що вступає у зв'язок з білками, які організм сприймає як чужорідні тіла. Наслідком цього стає імунна перебудова організму, що викликає запалення, руйнує кісткову систему людини. Встановлено, що у 50% людей, які страждають від ревматоїдного артриту, спостерігаються проблеми з яснами. Ензим, змінює певні білки в організмі, перетворює їх в кислоту, що викликає різні запальні процеси.

Імунітет, енергія, молодість!
Після тривалої зими захисні сили нашого організму виснажуються, послаблюється імунітет, знижується працездатність, часто ми застуджуємося і хандрим. Сірим похмурим ранком особливо не хочеться вставати на роботу, настрій псується по самому невинному приводу. Причиною такого стану є нестача вітамінів, які особливо важливі організму саме в предвесенний період. Вихід, на перший погляд, простий - брати вітамінні комплекси, які є в кожній аптеці. Однак вітаміни для чоловіків, жінок і дітей суттєво відрізняються за кількістю і складом мікроелементів, тому вітаміни «для всіх» не зовсім підходять для жінок.

Спеціальний біокомплекс Lаdу's formula «Більше ніж полівітаміни» розроблений американськими вченими спеціально для жінок і враховує всі унікальні особливості жіночого організму. Комплекс компенсує вітамінну та мінеральну недостатність, підвищує імунітет, посилює енергію, активізує обмін речовин, перешкоджає передчасному старінню, зберігаючи вашу молодість і красу!

Найважливіше принципова відмінність біокомплексу Lаdу's formula «Більше ніж полівітаміни» від інших комплексів у тому, що препарат крім 17 вітамінів і 13 мінералів містить натуральні екстракти п'яти лікарських рослин, які значно покращують всмоктування інших компонентів комплексу і корисні самі по собі. Наприклад, Донг Квай – королева «жіночих трав» і Дикий ямс містять природні рослинні компоненти, які є натуральними джерелами жіночого здоров'я, молодості і сексуальної привабливості. Розторопша (синонім чортополох молочний) виводить з організму шлаки і токсини і очищає печінку. Гінкго Білоба знижує рівень холестерину в крові, корисний для поліпшення мозкового кровообігу і пам'яті. Ехінацея пурпурна прославилася як потужна зброя проти психічної і фізичної перевтоми, як прекрасний засіб для профілактики грипу, герпесу, екземи і багатьох інших захворювань.

Вхідні до складу бикомплекса компоненти підібрані для поліпшення роботи жіночого організму. Наприклад, кверцетин значно знижує ризик зараження грипом і захворювання застудою, крім цього кверцетин відноситься до рослинним регуляторам жіночого здоров'я (фитоэстрогену), запобігає негативний вплив вільних радикалів, гальмує процеси старіння. Магній сприяє энергообразованию, допомагає запасати енергію клітин. Мідь – продовжує нам молодість, вона сприяє утворенню особливого ферменту, який міститься у всіх тканинах і є ключовою ланкою антиоксидантної системи організму, захищаючи його від ушкоджуючої дії надлишкових вільних радикалів. З участю міді формується основний структурний білок організму – колаген. Від вітаміну В6 залежить не тільки стан шкіри тіла і голови, але і вага жінки. Він сприяє інтенсивному спалюванню жирів в організмі, регулювання обміну речовин. Фолієву кислоту необхідно приймати додатково для поліпшення стану кровоносних судин і вен, для профілактики варикозу. Вітамін А допомагає регулювати стан шкіри і зору, еластичність вен і кровоносних судин, зміцнює імунітет, надаючи протизапальну і антивірусну дію. Бор - попереджає остеопороз, допомагає зберегти в кістках отриманий кальцій. Селен сприяє безперебійній роботі серця і серцевого м'яза, і його нестача відразу ж позначається на серцевої активності. До того ж, цей мікроелемент сприяє протипухлинної активності всього організму.

Всі перераховані вище вітаміни, мінерали та екстракти лікарських рослин лише частина унікального складу біокомплексу Lady's formula «Більше ніж полівітаміни». Цей препарат показаний всім жінкам, незалежно від віку. Він дозволяє бути енергійною, здоровою в будь-який час року, дає можливість відчути сприйняття світу як в юності. Якщо ви вирішили проживати кожен день на всі 100% - приймайте «Більше ніж полівітаміни» і беріть від життя більше!

На правах реклами

БАД. Не є ліками


Яндекс.Метрика