Вченими названі найбільш ефективні засоби для лікування болю в горлі

Фахівці стверджують, що, нарешті, знайдені найбільш ефективні способи лікування захворювання горла і, зокрема, ангіни. Для цього не потрібно купувати дорогі ліки. Як виявилося, біль в горі можна вгамувати вживаючи... звичайний аспірин. Для цього досить дотримуватися нехитрих правил: розчинити кілька таблеток аспірину у воді, а потім прополоскати отриманим розчином горло. За твердженням лікарів, через якихось дві години, біль може значно полегшитися. Більш того, ефект від такого застосування аспірину може тривати до шести годин.

Сутність подібного ефекту пояснив професор Рон Экллз, який очолив групу дослідників: дія аспірину схоже з місцевим знеболювальним засобом, здатним не тільки знімати біль, але і усувати кашель, а також позбавляти від закладеності носа.

Також лікарі рекомендують при захворюванні горла робити ментоловую інгаляцію, здатну сильно полегшувати стан людини, хворого на ангіну.

Ще одним засобом, надзвичайно ефективно лікує захворювання горла, є мед. На думку фахівців, певні сорти меду лікують хворе горло не гірше аспірину. Секрет цього полягає в спеціальних природних речовин, що входять до складу меду і мають виражені антибактеріальні властивості.

Способи самостійного позбавлення від прищів

Проблеми прищів знайомі багатьом. Особливо молодим юнакам та дівчатам. Оскільки прищі бувають різними, тому і лікування кожен раз підбирається індивідуальна. Акне – вугрової висип, яка потребує медикаментозного лікування. А ось звичайні прищі цілком можна вилікувати власними силами.

У підлітків наявність прищів пояснюється підвищеною активністю сальних прищів, викликаної виробленням великої кількості статевих гормнов.

Сальні пробки, що закупорюють пори кози, викликають розвиток бактерій у волосяних цибулинах. З такими бактеріями здатні боротися клітини крові лейкоцити, які самі, проте, гинуть, в результаті чого виникає гній і, як наслідок, прищі.

Часто однією з можливих причин виникнення прищів є дисбаланс шлунково-кишкового тракту. Відповідно, в цьому випадку в першу чергу необхідно звернути увагу на раціон свого харчування: зменшити кількість споживаного солодкого і жирного. Відмовитися від чорного чаю та кави. А ось пити зелені чаї і свіжовичавлені соки дозволяється в будь-якій кількості.

Вживання кисломолочних продуктів чудово може нормалізувати діяльність кишечника. Для цього буде достатнім щодня з ранку пити півсклянки кефіру. Крім того не варто нехтувати овочами, фруктами, кашами, нежирним м'ясом курки, кроля або індички.

Способи самостійного очищення шкіри

  • Вранці краще натщесерце випивати півсклянки холодної води. Так організм швидше «прокинеться» і позбутися від накопичених шлаків.
  • При вмиванні у воду непогано додавати краплю лимонного соку або яблучного укусу, що відмінно живить шкіру.
  • Відомий «секрет» - обтирати шкіру вранці кубиками льоду, який краще робити з розчину ромашки. При цьому кубик загортають у серветку.
  • Існують і різні маски від прищів. Наприклад, накласти на обличчя тонко нарізані шматочки свіжого огірка і помідорів на 10-15 хвилин. Таким же чином можна використовувати маску з тертої моркви або сиру.
  • Корисні також спеціальні маски від прищів. Можна, наприклад, нарізати огірки або зробити маску з сиру.
Чай з лимоном викликає діабет?

Дослідники паризького Центру досліджень в області епідеміології та здоров'я встановили парадоксальний факт: діабет 2 типу, який по існуючій думці, викликається надмірним споживанням продуктів, що містять цукор, також може бути спровокований і пристрастю до продуктів з підвищеною кислотністю, наприклад, до лимонам.

У ході спостережень фахівці прийшли до висновку, що жінки, які віддають перевагу продукти «з кислинкою» більше схильні до ризику захворювання на діабет.

В експерименті взяли участь 66, 5 тис. жінок, вивчаючи раціон харчування яких медики встановили, що дами, які віддають перевагу їжу з підвищеною кислотністю, частіше хворіли на діабет 2 типу. В учасниць, які вживали продукти з найвищим рівнем кислотності, ризик захворювання діабету зростав на 56%.

На думку вчених, дієта з вмістом продуктів з низьким рівнем кислотності може бути показана людям з групи ризику захворювання на діабет. Правда, дослідження в цій області знаходяться ще в стадії становлення.

Відмовляючи чоловікові в сексі, ви вбиваєте його

Багаторічні і численні дослідження вчених показали, що регулярний секс зміцнює сімейні стосунки і продовжує молодість.

Американські фахівці також з'ясували, що у випадку, якщо чоловік не отримує від дружини або подруги регулярного сексу, це вкрай негативно відбивається на його здоров'ї і, в кінцевому, підсумку скорочує його життя.

Вчені мічиганського університету провели серію експериментів над мушками-дрозофілами, самці яких надзвичайно втрачали у вазі, якщо не ступали в статевий контакт з самками. З-за одержуваного від цього стресу, самці не були здатні чинити опір голоду, в результаті чого вкрай швидко вмирали.

Причина загибелі самців-дрозофилов криється в сексуальному утриманні. Однак після спарювання всі негативні ефекти зникали, і самці продовжували свою звичайну життя. Як вважає керівник дослідження, спостереження над дрозофілами допоможуть зрозуміти складний механізм, який протікає в мозку людини і переноситься на стан його здоров'я. На сьогоднішній день очевидно одне: у випадку, якщо чоловік очікує сексу, але не отримує його, тривалість його життя скорочується.

Висновки, до яких прийшли науковці, повинні взяти на замітку дружини, які під різними приводами відмовляють своїм чоловікам у інтимної близькості, тим самим скорочуючи життя за своїх коханих.

Розроблено ліки від раку кісткового мозку

Швейцарські вчені в результаті наукових пошуків, нарешті, досягли позитивних результатів у розробці препарату, здатного лікувати один з типів раку кісткового мозку.

Препарат LBH589, в поєднанні з двома гормональними препаратами бортезомибом і дексаметазоном зміг підвищити виживаність клітин без прогресування хвороби у пацієнтів з множинною миеломой, пухлиною, яка з'являючись у плазмових клітинах кісткового мозку, порушує продукування здорових клітин крові. Щорічно ця хвороба вражає 1-5 чоловік з мільйона по всьому світу. Як правило, ризик захворювання миеломой зростає після 50 років.

Як повідомив представник дослідницької групи, дія препарату полягає в блокуванні основного ферменту ракових клітин, що викликає з стрес і загибель.

Вчені: організм може самостійно боротися з раком

Мало є людей, які не знають нічого про антиоксиданти. Але про окислювальних процесах, що відбуваються в нашому організмі, ніхто і ніколи і не замислювався. А адже вдихуване нами кисень, разносящийся з організму за допомогою крові, утворює у клітинах так звані АФК (активні форми кисню), пошкоджуючи білкові тканини.

З точки зору вчених спорядила мітохондрії нашого організму спеціальною системою захисту, здатної захистити життєво важливі органи від окисного процесу.

Як виявилося в ході експериментів ці енергетичні центри в стресовій ситуації, способи обмежувати перенесення білків з інших клітин. Лабораторні дослідження підтвердили цю гіпотезу.

Тепер можна говорити про те, що вчені наблизилися до розуміння процесів, що відбуваються у клітинних центрам, зараженими раком, з якими поки не в змозі боротися ні хірургія, ні хіміотерапія.

Отримані знання вчені планують випробувати на практиці, оскільки розуміння захисних процесів клітин дозволить створити технології, що використовують природні для організму механізми у все більш розвивається терапії.

Виявлені нові «винуватці» виникнення раку

Фахівці з лондонського Інституту дослідження раку в ході експериментів виявили сімейство білків, що впливають на розвиток онкологічних захворювань.

Мова йде про рекомбінантними білками, які були виявлені в ході дослідження білка Rce1, які беруть участь у клітинному розподілі та перетворення клітин у ракові.

Як показали дослідження, білок Rce1 разюче відрізняється від будь-якого іншого настільки, що його виділили в окреме сімейство.

Вчені пояснюють, що онкологію викликає численні порушення в клітинах на малекулярном рівні. Рак являє собою хаотичне ділення клітин, що призводить до виникнення ракової пухлини. Діляться клітини мають можливість поширюватися і на інші органи через кров і лімфу. Причина виникнення раку дотепер повністю не з'ясована.

Фахівці переконані, що відкриття буде сприяти розумінню механізму появи онкозахворювань, їх діагностику на ранній стадії, і, відповідно, наблизить появи вакцини від цієї страшної хвороби.

Яндекс.Метрика