Як навчитися швидко і бадьоро прокидатися

Далеко не кожен чоловік здатний вранці з легкістю прокидатися. Багато з працею відкривають очі, намагаються поспати ще хвилиночку, в результаті або просипають, або прокидаються в поганому настрої. І те й інше однаково шкідливо як для кар'єри, так і для емоційного контролю. Особливо складно прокинутися після вихідних або свят. Насправді з легкістю прокидатися не так вже й складно. Але як цьому навчитися, щоб ранок дійсно було добрим?

Швидко вставати з ліжка не можна, це може завдати шкоди організму. Набагато приємніше потягнутися кілька разів і зробити кілька глибоких зітхань, завдяки яким відбудеться насичення мозку киснем і налаштує його на розумову діяльність.

По краях вушних раковин знаходиться безліч важливих точок, масажуючи які можна пробудити внутрішні органи і налаштувати їх на роботу.

Не потрібно ставити на будильник гучну, нехай і модну, мелодію. Це вдень вона може звучати, не травмуючи слух. Для пробудження ж вона не підійде, тільки додасть ще більше роздратування. Краще підібрати тиху, спокійну мелодію, що дозволяє м'яко пробудитися від сну. Ще один важливий рада: будильник потрібно розміщувати подалі від ліжка. По-перше, це позбавить від шкідливого опромінення, а по-друге, не дозволить протягнути руку і вимкнути мелодію, продовжуючи додивлятися сни.

Від того, у скільки лягати спати напередодні цілком залежить і ранкове пробудження. Слід знати, що найкращий сон – до 12 годин ночі. Тому потрібно намагатися лягати спати так, щоб трохи поспати до півночі. Звичайно, важливо і кількість «сонних» годин. Бажано спати близько 8 годин. За менший час мозок і організм людини в цілому просто не встигне повністю відновитися. І вранці, коли потрібно прокидатися, буде відчайдушно вимагати ще сну.

Важливу роль для комфортного і легкого пробудження відіграє і температура приміщення. Якщо буде дуже холодно, просто не хочеться вилазити з-під теплої ковдри. А так як це все-таки необхідно, настрій моментально погіршитися. Тому варто обзавестися термометром для кімнати, і намагатися зберегти сприятливу для пробудження температуру.

Корисно виконувати нескладний комплекс ранкової гімнастики. Всього 5-10 хвилин щодня допоможуть наповнити організм силою та зарядитися бадьорістю на весь день.

Вже після одного такого пробудження, можна помітити, що вставати стало значно легше.

Вживання смажених курячих крилець викликає у дітей агресію

Вчені прийшли до цікавого спостереження: у дітей проявляється сильна агресія, якщо вони їдять куряче м'ясо безпосередньо з кісточки. Якщо ж курятина порізана на порційні шматочки, подібного не відбувається.

В обстежувану групу увійшли 12 дітей 6-10 років. Саме особливості сприйняття харчування куркою і стало приводом для вищезгаданих висновків. Вчені припускають, відривання зубами м'яса від кісток підвищує деяку агресивність дітей. Тому лікарі не рекомендують давати курячі крильця дітям на вечерю, оскільки це негативно позначається на процесі їх засипання.

Цікаво, що Брайан Рассел, відомий клінічний психолог, не згоден із зробленими висновками лікарів. Він стверджує, що люди мільйони років вживали м'ясо на кістці і навряд чи це зробило їх агресивними більше допустимої міри.

Ціна життя у краплі крові

За наявними даними, в усьому світі основною причиною смертності визнано серцево-судинні захворювання. Часто вони є наслідком різних порушень системи згортання крові. Люди, що мають протезированный клапан серця, які страждають миготливою аритмією, тромбозом глибоких вен, легеневої тромбоемболією, а також іншими хворобами серця і судин входять у групу ризику тромбозу. Саме тому вони потребують постійному контролі з боку фахівців, повинні регулярно здавати аналізи для визначення рівня згортання крові, а також приймати препарати, які сприяють розрідженню.

Величезне значення має контроль за гемостазом при вагітності. В цей важливий період у житті кожної жінки підвищена згортання крові може загрожувати порушенням плацентарного кровотоку, при якому дитина не отримує необхідного харчування. У результаті майбутній малюк починає відставати у своєму розвитку. В особливо важких випадках можливе не тільки заморожування вагітності, але і навіть загибель плода. Всього цього дозволить уникнути своєчасна здача необхідних аналізів на гемостаз.

Своїм клієнтам клініки лабораторії ЦІР пропонують якісну діагностику будь-яких порушень гемостазу.

З 15 по 31 жовтня 2014 року в клініках ЦІР на Третьяковській, Войковський і в Мар'їно буде проходити акція: при здачі аналізів на

  • протромбіновий час,
  • протромбін за Квику,
  • МНО,
  • протромбіновий індекс (визначення в плазмі крові)

зняття електрокардіограми (ЕКГ) буде проводитися БЕЗКОШТОВНО.

Лікарі рекомендують не брати лікарняний

На думку лікарів, перебування на лікарняному здатне посилити погане самопочуття людини, особливо, якщо він страждає від депресії.

Австралійські вчені заявили, що депресія – одна з основних причин інвалідності, безробіття та зниження продуктивності людей, що знаходяться в працездатному віці. Дослідження показали, що перебування на роботі в депресивному стані здатне швидше, ніж сидіння вдома, привести людину в норму. Згідно з отриманими даними, люди, які, будучи схильні до депресивного стану, продовжували приходити на роботу, набували важливі навички, допомагали їм контролювати свій стан.

Все це однаковою мірою стосується як офісних працівників, так і людей, що займаються низькокваліфікованим працею. Однак, перші, на думку вчених, більш схильні до депресії і при невихід на роботу втрачають багато. Наприклад, їм частіше шукають заміну, оскільки витрати на їх медобслуговування вкрай високі.

Медики вважають, що роботодавці повинні всіляко заохочувати співробітників, які, всупереч своєму складному психологічному стану, воліють вихід на службу лікарняним. В якості заохочення такого рішення, їм можна запропонувати гнучкий графік роботи.

Найпопулярніші способи підвищити жіноче лібідо

Рецепт віагри для жінок – предмет пошуків фармацевтом багатьох країн світу. Однак способи підвищення жіночого лібідо вже давно знайдені. Ось найбільш популярні серед них.

Йога

Найпопулярніші способи підвищити жіноче лібідо

За наявними даними, заняття спортом знижують рівень гормону стресу кортизолу, розуміє сексуальний потяг. А ось йога вкрай корисна. Вона додає тілу гнучкість і пластичність, що дозволяє крові активніше вступати в область жіночих статевих органів, а це, в свою чергу, підвищує лібідо.

Спаржа

Найпопулярніші способи підвищити жіноче лібідо

Спаржа містить велику кількість аспарагіну, речовини, що стимулює діяльність сечовивідної системи, стимуляція якої призводить і до сексуальної стимуляції.

Корисні жири

Найпопулярніші способи підвищити жіноче лібідо

Відомо, що жири вкрай важливі для продукування чоловічого статевого гормону тестостерону, що міститься в жіночому організмі в незначних кількостях. Однак саме тестостерон відповідає за сексуальне бажання. Якісні жири у великій кількості містяться в яйцях, горіхах, морепродуктах, насінні і авокадо.

Перуанський женьшень

Найпопулярніші способи підвищити жіноче лібідо

Перуанський женьшень (маку) у порошкоподібному вигляді являє собою чудове засіб для підвищення сексуального бажання. Дія має накопичувальний ефект починає виявлятися через декілька тижнів після початку прийому.

Мастурбація

Найпопулярніші способи підвищити жіноче лібідо

Як правило, жінки, на відміну від чоловіків, вважають маструбацию чимось ганебним. Однак вона здатна чудово збільшувати приплив крові до геніталій. Психологи відзначають, що мастурбація також вкрай корисна для психологічного здоров'я жінки.

Перегляд фільмів жахів

Найпопулярніші способи підвищити жіноче лібідо

Доведено, що перегляд фільмів жахів істотно збуджує нервову систему людини, ухиляючись при цьому його сексуальне бажання.


Яндекс.Метрика