Заморожування м'яса на 90% знижує ризик бактеріальних отруєнь

За заявою фахівців, вживання курки дуже часто стає причиною бактеріального зараження, наслідком чого є отруєння. Проте британські вчені знайшли спосіб убезпечити любителів курячого м'яса. Вони стверджують, що сиру курку треба спочатку заморозити і готувати страви готувати виключно із замороженого м'яса.

За наявними даними, 6 з 10 тушок продаються в крамниці курячих тушок містять небезпечні патогени. Якщо сиру курку, на поверхні якої є патоген помити, то бактерії з тушки переберуться на руки й обробну дошку. Про проблеми стане відомо вже через 2-5 днів, коли людина відчує біль у кишечнику і нетравлення. У дітей і літніх людей з ослабленим імунітетом бували випадки летальних результатів.

Приготування страв із замороженої курки створює додатковий захист від хвороботворних бактерій. Адже не секрет, що термічної обробки часто буває недостатньо для знищення патогенів. Заморожування ж знижує їх кількість на 90%.

Підвищена тривожність може стати причиною розвитку слабоумства в старості

На думку вчених, розвитку старечого недоумства більше схильні люди з деякими пізнавальними порушеннями.

В дослідженні прийняли участь 376 людей у віці від 55 до 91 року. Кожен з них мав помірні когнітивні порушення. Спостереження велося протягом двох років. Кожні півроку збиралися дані про депресії, тривожності, різних зміни в головному мозку.

З'ясувалося, що у добровольців мають різну ступінь тривожності ризик розвитку старечого недоумства суттєво збільшувався (при сильної тривожності до 135%). Також було встановлено, що у людей, які мають незначні пізнавальні порушення і страждають підвищеною тривожністю, ризик розвитку хвороби Альцгеймера значно вище.

Цікаво, але всі добровольці мали досить низькі показники депресії, що показує незначність клінічної депресії в питанні розвитку старечого недоумства.

Виявлений вірус дурниці

Американські вчені виявили вірус, який порушує розумовий процес у людей. Трохи раніше вважалося, що подібний патоген здатний заразити виключно рослинні організми.

У ході дослідження був виявлений вірус ATCV-1, як правило, вражає рослини. Вчені переконані, що за деяких умов цей вірус здатний заражати тварин, а в певних випадках і людей.

Проведені дослідження дозволили виявити ATCV-1 на слизовій оболонці рота 40% добровольців. Потрібно зазначити, що за весь час вивчення вірусу був тільки один випадок, коли він проник у головний мозок. Дослідження проводилося вже на мертвому тілі, тому вплив ATCV-1 на роботу нервової системи зрозуміти було неможливо. Однак є фактичні дані, що наявність вірусу у людському організмі на 10% знижує процес пізнання. Носії цього вірусу значно гірше справлялися із завданнями і були не в змозі також довго, як здорові індивіди, фокусувати свою увагу на роботі.

Зловживання молоком може привести до ранньої смерті

За заявою шведських вчених, щоденне вживання дорослими людьми молока може призвести до різних серцево-судинних захворювань і ранньої смерті.

Завданням дослідження стало встановлення зв'язку входять до складу лактози і галактози на організм людини. Протягом 20 років фахівці спостерігали на експериментальною групою добровольців, до якої увійшли понад 100 тис осіб, активно вживали в їжу молоко.

З'ясувалося, що люди, які випивають протягом доби більше 3-х склянок молока, значно частіше мали проблеми з серцем і судинами, а також мали підвищений ризик передчасної смерті.

Причина такого впливу молока на здоров'я великому вмісті жиру, що в результаті перекреслює всю користь цього продукту, яка полягає у наявності в ньому кальцію та вітаміну D.

Для любителів молока лікарі радять вживати його знежирений варіант або інші види молочних продуктів (йогурт, кефір тощо). У такому разі ризик раптової смерті знижується, а користь молока на здоров'я суттєво збільшується.

Як знизити ризик раку грудей: кілька простих способів

За твердженням лікарів, рак грудей є результатом не тільки генетичної схильності, але і факторів зовнішнього середовища і особливостей способу життя. Фахівці переконані, що цю страшну хворобу цілком можна запобігти.

Зокрема, активні фізичні навантаження здатні знизити ризик розвитку раку грудей на одну п'яту.

Було проведено дослідження, учасницями якого стали 120 тис. жінок, що досягли клімаксу. Встановлено, що якщо випробувана щодня здійснювала 15-35-хвилинні пробіжки, шансів захворіти у неї було значно менше.

Лікарі рекомендують жінкам регулярно проходить профілактичний огляд, адже найстрашніше – це діагностування раку на останніх його стадіях. Також медики стверджують, що годування грудьми здатна знижувати ризик розвитку онкології грудей. Цікаво, що грудне вигодовування здатне зменшити ймовірність смерті від різних хвороб кровообігу.

А вчені з Бостона вважають, що жінкам потрібно рішуче відмовитися від спиртного, яке, за даними статистики, викликає 15% смертей, викликаних раком. Пояснення цьому факту проста – алкоголь є одним з найбільш канцерогенних речовин у світі. Чималу небезпеку викликають і жирні продукти, що підвищують ризик розвитку раку грудей на 1/5.

Величезну небезпеку викликають насичені жири, що підвищують гормон-залежний рак аж на 28%. А лондонські вчені наочно довели, що і стрімкий набір ваги також є одним з факторів ризику раку грудей: збільшення розміру спідниці навіть на один розмір за 10 років на третину підвищує ризик розвитку онкології після настання менопаузи.

Вчені розповіли, чому небезпечно боротися потім

Бельгійські і канадські вчені зробили цікаве заяву: відмова від використання дезодорантів від поту може допомогти організму не тільки позбутися від токсинів, але і більш приємно пахнути.

За заявою вчених, людське тіло має понад 2, 5 млн. потових залоз і у багатьох людей нелегка боротьба з потом є одним з пріоритетних завдань у справі особистої гігієни. Саме тому ринок антиперспірантів так широкий і приносить своїм власникам мільярди доларів. Однак останні медичні дослідження показали: боротьба з потом тільки шкодить людському організму, оскільки потовиділення абсолютно необхідно для збереження здоров'я.

Всім відомо, що при певних умовах боротьба з потовиділенням може бути фатальною. Наприклад, при високій температурі або сильних фізичних навантаженнях, коли організму просто необхідно охолодитися. Будь-які перешкоди виділенню поту призводить до перегріву організму, а це, в свою чергу, до цілковитого виснаження і навіть крововиливу в мозок.

Канадські фахівці переконані: антиперспіранти представляють реальну загрозу для людського здоров'я, оскільки вони блокують викид тілом токсинів, серед яких є такі шкідливі метали як ртуть, свинець, миш'як, у невеликих дозах входять до складу різних побутових предметів і продуктів харчування. Ці канцерогени, затримуючись в організмі, можуть завдати непоправної шкоди нервовій і серцево-судинній системі, а також мозку та нирках.

Саме тому лікарі вважають, що людині необхідно регулярно потіти. Значну допомогу в цій справі можуть надавати заняття спортом, лазні і сауни.

У продажу з'явилася ковбаса, здатна захистити від раку

Вчені наукогради Кольцово Новосибірської області на основі спеціальної закваски, що містить в собі эковещество «кефиран» розробили ковбасу, спроможну запобігати появі ракових пухлин. Минулого тижня перша порція біопродукції з'явилася на прилавках магазинів.

В даний час новосибірські вчені зуміли створити близько 30 видів різних м'ясних виробів на основі кофирана. Всі вони, за заявою фахівців, здатні запобігти розвитку онкозахворювань. Випущена биоколбаса за смаком дуже нагадує традиційну «Докторську». У Новосибірську заявили, що вже до кінця поточного року буде налагоджено виробництво экососисок і экосарделек.

Вчені, які працювали над виробництвом даної продукції, запевняють, що при виготовленні ковбаси не використовувалися ніякі рослинні добавки. Экоколбаса – це м'ясна сировина і кефинар – кисломолочний продукт, що містить особливий полісахарид, відкритий ще в минулому столітті японськими вченими.

Спектр дії цього полісахариду широкий: він здатний знижувати рівень холестерину в крові, має протизапальні, протиастматичним, ранозагоювальну, а головне, протипухлинною дією.

Яндекс.Метрика