Хто б міг подумати: сало корисно для здоров'я!

З наближенням холодів організм потребує все більше жирної їжі, що забезпечує його енергією і допомагає легше переносити низькі температури. Одним з таких продуктів, на думку фахівців, є сало.

Дієтологи стверджують, що їжа з великим вмістом жиру сприяє появі атеросклерозу, однак, у «всесвіті» жирів не все так просто, як може здатися на перший погляд. З-за того, що наш організм не може обійтися без них, при виборі продуктів з високим вмістом жиру необхідно приймати до уваги і інші їх властивості, а саме на кількість ненасичених жирних кислот. До таких продуктів в першу чергу відноситься свиняче сало.

Виявляється, що сало містить арахідонову кислоту, яка представляє собою одну з чотирьох незамінних для організму жирних кислот. Арахідонова кислота знаходиться у складі фосфоліпідів, що становлять основу мембран клітин, і вкрай необхідна для здійснення передачі клітинних сигналів в ролі запального медіатора. Кислота забезпечує правильну роботу серцевого м'яза, нирок, кісткової тканини і активно бере участь в обміні холестерину.

Крім арахідонової кислоти в салі знаходяться також і інші цінні жирні кислоти, що займають у його складі близько 10%. За цим показником сало сильно випереджає інші харчові жири - його біологічна активність в 5 разів перевершує яловичий і вершковий жир.

Сало знайшло широке застосування в народній медицині. Наприклад, в якості зовнішнього протизапального засобу сало, як виявилося, значно більш ефективно, ніж різні патентовані мазі.

Лікарі рекомендують вживати сало в помірних кількостях і бажано разом з овочами, що, за наявними даними, здатне уберегти людину від цілого ряду захворювань.

Відкрито секрет щастя

Звичайна прогулянка по парку може зробити людину набагато більш здоровим і щасливим. До такого рішення прийшли вчені VU University міста Амстердам. Фахівці впевнені, що для досягнення щастя, людині необхідно зовсім небагато: досить недовгої прогулянки по парку. Під час знаходження людини на природі відбувається зростання його самоконтролю і впевненості в собі. Крім цього спостерігається зростання рівня оптимізму на 15 %, що зовсім немало. Час, проведений у місті, провокує людину до прийняття поспішних рішень.

Дослідники помітили, що в місті темп життя дуже високий. Він вимагає миттєвої фокусування людини на певних процесах, речах і деталях. Природа ж не чекає від людини цих якостей, тим самим, сприяючи зберегти самоконтроль. Отже, можна зробити висновок про те, що заняття спортом в залі ніколи не зможуть принести стільки користі, скільки навіть легка пробіжка на природи.

При прийнятті важливих фінансових рішень також слід дотримуватися цього принципу. Автор дослідження, професор Марк Ван Ось, говорить про те, що міська атмосфера налаштовує людину на короткострокові перспективи, робить його більш імпульсивним. У місті відбувається безперервна боротьба за статус, рівень життя, ресурси і т. д. Все це провокує людину до прийняття термінових, швидких рішень. Час, проведений на природі, приносить відчуття спокою, умиротворення, гармонії з самим собою і дозволяє будувати плани на далеку перспективу. Природа допомагає людині стати мудрішими.

Імбир сприяє підвищенню лібідо у жінок
Вченими доведено позитивний вплив імбиру на здоров'я людини. Крім того, він дуже корисний тим, хто піклується про стрункість своєї фігури і підвищення лібідо (це більшою мірою стосується жінок). Не секрет, що вчені сходу вважали імбир засобом, здатним надати жінці більшою пристрасності і поступливості. А у деяких народів додавання імбиру, який розглядали як пряність, в їжу розглядалася як засіб, здатне порушити жінці кохання.
Вчені: шуби з натурального хутра небезпечні для здоров'я

Про шубу з натурального хутра мріє будь-яка жінок. Однак питання носіння одягу з натурального хутра завжди стояло дуже гостро – захисники тварин не дрімають, виходячи з плакатами і обливаючи фарбою проходять повз них володарів натуральних хутра. Сьогодні до грінпісівцям приєдналися і вчені, які заявили про небезпеку, що таїть в собі носіння шуб з натурального хутра.

Як виявилося, натуральні хутра можуть викликати алергію, що проявляється в почервонінні шкіри, свербінні й висипах.

На думку експертів, натуральне хутро може провокувати появу прищів, а також робити шкіру жінки більш жирною.

Носіння одягу з хутра призводить до серйозних захворювань очей, оскільки ті самі речовини, що використовуються в процесі обробки хутра, здатні викликати подразнення слизової оболонки ока, а в крайніх випадках, та інфекційні захворювання.

Кип'ячена вода вкрай небезпечна для здоров'я

Як показали дослідження, воду, що пройшла очищення через фільтр, що працює за принципом зворотного осмосу, небезпечно кип'ятити в чайниках з відкритим нагрівальним елементом.

У водопровідній воді, що пройшла очищення через такий фільтр, підвищується кислотність. Така вода вступає в хімічну реакцію з нікелем, що входять до складу спіралі чайника. В результаті чого кількість нікелю, який є важким металом, значно збільшується. Така вода небезпечна для здоров'я людини, оскільки призводить не тільки до виникнення алергії, але і до різного роду захворювань.

Жування м'ятної жуйки завдає шкоди здоров'ю

Незважаючи на те, що ряд фахівців стверджували, що жувальна гумка – прекрасний спосіб боротьби з ожирінням і переїданням. Однак ця гіпотеза розділяється далеко не всіма вченими. Лікарі переконані, що метод вимкнення голоду за допомогою жуйки – досить поширений міф. Дослідження показали, що при вживанні жуйки можливі виникнення непередбачених ефектів.

Проведені дослідження показали, що люди, які надмірно захоплюються жуванням гумки наносять собі істотної шкоди. Люди захоплюються вживанням м'ятної жуйки зрештою споживали більшу кількість продуктів. В цілому, результати експерименту показали, що між людьми, які вживали жуйку і тих, хто вважав за краще цього не робити, споживали практично однакову кількість продуктів.

Зокрема, вчені встановили, що для зниження апетиту жування жуйки носить швидше негативний ефект. Завдяки особливому холодящему ефекту, який досить тривалий час зберігається у роті, м'ятна жувальна гумка надає вживаним овочам і фруктам неприємний смак.

Засіб, який 4000 тис. років захищає від застуди

Ось вже більше 4000 тис. років люди в різних якостях використовують корицю. При цьому, що цікаво, чоловік, що побував у приміщенні, де зважують і фасують корицю, практично ніколи не хворіє.

Як виявилося, причина цьому – універсальні якості кориці і, в першу чергу, антисептичні та противірусні властивості.

Для того, щоб на собі випробувати чудодійні властивості засушеної кори кориці необхідно: придбати мелену корицю, розсипати її в невеликі ємності і поставити в кожну кімнату.

Щоб ефект від дії кориці не пропадав, потрібно хоча б раз на тиждень її перемішувати, а раз на місяць необхідно досипати свіжу порцію кориці. Після закінчення року, повністю замінити вміст контейнерів.

Вчені: довголіття залежить від кількості родимок на тілі

Англійські вчені провели приголомшливі дослідження – вони визначили залежність тривалості життя від кількості родимок.

В якості експериментальної групи виступили більше тисячі жінок у віці від 18 до 79 років. Результати спостережень: жінки з малою кількістю родимок на тілі (до 25) на 50% мали схильність до захворювань опорно-рухового апарату, ніж жінки з кількістю родимок більше ста.

Як правило, володарки численних родимок виглядали молодше свого віку, а також мали менше шкірних зморшок. Також у них були краще розвинені ряд м'язів тіла, гарний стан серця і зорового апарату.

За твердженням медиків, секрет довголіття жінок з великою кількістю родимок полягає значною виробленню організмом клітин, які мали значні по довжині частини ДНК, що запобігають їх дегенерацію.

Яндекс.Метрика